فکر کردن در مورد خرید خود را Cox کابل تجهیزات ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

خرید خود را با کابل مودم به جای اجاره از ارائه دهنده خود را می تواند به شما صرفه جویی در پول در یک راه بزرگ است. آن را با برخی از خطرات آمده — به طور کلی شما ممکن است پیدا کردن آن سخت تر برای دریافت پشتیبانی فنی و انجام عیب یابی در صورت وجود یک موضوع را با خدمات خود را.

و فراموش نکنید که شما همچنین نیاز به یک روتر بی سیم نیز هست مگر اینکه شما سرمایه گذاری در یک 2-در-1 ترکیبی دستگاه.

کاکس می گوید مشتریان: “تنها مودم و دستگاه خریداری و یا اجاره به طور مستقیم از Cox پشتیبانی شده توسط Cox پشتیبانی از مشتری. اگر شما به دست آوردن دستگاه های خود را از غیر Cox فروشنده Cox قادر به پشتیبانی از خدمات و فن آوری کمک به این دستگاه است.”

اجازه دهید ما ترجمه: اگر چیزی را اشتباه می رود کاکس به شما کمک خواهد کرد. شما هنوز هم قادر به دریافت در تماس با سازنده خود مودم یا روتر, اما ممکن است کمی بیشتر به چالش کشیدن.

Cox گل سرسبد مودم و روتر به نام پانوراما برای اجاره $10.99 بیشتر در هر ماه ($132 در هر سال) در بالا از اینترنت موجود خود را هزینه.

Cox فروش نیست شما پانوراما از آنجا که آن را “تضمین می کند که ما قابلیت به روز رسانی نرم افزار و سیستم عامل در این دستگاه برای اضافه کردن قابلیت محافظت و مدیریت دستگاه های متصل به شبکه ما.”

اما آن را به فروش برساند (اما نه اجاره) سه بسته از توسعه دهنده غلاف برای سیستم به نام پانوراما Wifi غلاف 2.0. آنها خواهید بود برای خرید در دسترس در ماه اوت 2020What تجهیزات نیاز دارم برای Cox اینترنت ؟

روتر و مودم است که شما نیاز دارید بستگی دارد Cox اینترنت برنامه شما انتخاب می کنید برای خانواده خود است. تجهیزات خود را باید قادر به حمایت از خود سرعت و تعداد دستگاه متصل به اینترنت. به طور کلی شما می توانید به دنبال این راهنمای به اطمینان حاصل شود خدمات خود را قابل اعتماد است و به پر.

DOCSIS 3.1 و بالاتر: Cox Gigablast نهایی, کلاسیک, اینترنت ترجیح 150 و آهسته تر

DOCSIS 3.0 و بالاتر: Cox ترجیح 150

DOCSIS 2.0: ارتقا به 3.0 یا 3.1 برای بهینه سرعت

هنگامی که شما تصمیم به خرید خود مودم و روتر در اینجا سازگار با مودم شما می توانید فروشگاه, با توجه به Cox:

به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در خدمات اینترنت خود را? Follow us on Facebook یا Twitter و نشانه های ما مرکز منابع برای اولین بار به نظر می رسد قبل از هر کس دیگری.

Taylor Gadsden Taylor Gadsden

@allconnect

تیلور جانباز عضو Allconnect مطالب تیم و رهبری تعدادی از پروژه های, مهمترین تعطیلات ما tech راهنمای هدیه. در میان دیگر بالای قاچاق قطعات است بهترین… ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im