دیده بان قدردانی موضوع – قسمت دوم (Rolex, Patek Philippe, Audemars Piguet, LeCoultre,

خوش آمدید به دیده بان قدردانی موضوع

این است که در آن Styleforum دیده بان عاشقان بحث در مورد بهترین ساعت و بحث در مورد آنچه که ما را چه جدید و چه می خواهیم. لطفا به ما بپیوندید برای به اشتراک گذاشتن در مورد خود و ساعت – baller یا چانه زنی و بحث در مورد اظهار نظر کردن و یا درخواست مشاوره. این است که رسما ارد موضوع در Styleforum!

سوال ؟

بله. هیچ حداقل تماشای بودجه برای ورود! وجود دارد موضوع دیگر این است که مذاکرات به طور خاص در مورد ساعت زیر $1000. اما هر watch خوش آمدید اینجا می آیند و صحبت در مورد آنچه شما بدان معنی است به شما که آیا این بودجه یا baller.
هیچ. کاربرانی که فروش چیزهای گاهی اوقات تبلیغ لینک در امضا خود را دارد اما در هیچ فروش لیست اینجا. این بحث و گفتگو در مورد ساعت. برای فروشندگان اتمام خرید و فروش.

هیچ. در بالا نگاه کنید, اگر شما یک فروشنده خصوصی. اگر شما فروش ساعتهای برای زندگی و یا به طور منظم از طریق سایت خود را و سپس شما می توانید موضوع خود را و مقدار زیادی از پشتیبانی از تبدیل شدن به یک Styleforum سهامداران فروشنده ارسال یک پیام خصوصی به @لا مرد برای اطلاعات بیشتر.

از کسی که شما می توانید اعتماد. Styleforum با وابسته نیست و هر گونه دیده بان رسانه ها. اکثر اعضای خرید بخش خصوصی و برخی از استفاده از سایت های آنلاین likeeBay یا Chrono24 و بسیاری از توصیه سازمان دیده بان Recon است که مصالح فروش تبلیغات مختلف خصوصی عضو سازمان دیده بان مرجع تخصصی. “خرید فروشنده” مشاوره خوب است یعنی می دانم که شما در برخورد با. گاهی اوقات وجود دارد هیچ جایگزینی برای راه رفتن به محلی خود را مجاز خرده فروش.

این موضوع مورد علاقه سوال: خود را به ما بگویید بودجه و این نوع از چیزی که دوست دارید و وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مشاوره. نگاهی به این اشتها خود را تیز کردن: Keith بهترین ساعت ورزش زیر 1000 دلار یا DL بهترین لباس ساعت کمتر از $5000.

درخواست چیزی یا نشان دادن چیزی است که احتمالا ساده ترین. ما می دانیم که این موضوع می تواند به نظر می رسد کمی clubby و منزوی اما این فقط به خاطر این واقعا یک مکان دوستانه – اکثر اعضای اینجا در واقع نمی دانند که هر یک از دیگر; ما فقط بسیار آسان به صحبت کردن. بله این غیر معمول است که در دنیای اینترنت, اما این که چرا ما این موضوع و امیدواریم که شما به ما بپیوندید. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه به شیرجه رفتن, چقدر در مورد, درخواست مشاوره در خرید بعدی خود را ؟ و یا فقط ارسال عکس مورد علاقه خود را سازمان دیده بان به ما بگویید در مورد چگونه شما آمد به آن را دارند و چرا شما آن را دوست دارم. همه ما ترجیحات و احساسات اما سرگرم کننده است که در به اشتراک گذاری – هر آنچه شما می پوشند.

هیچ. اما شما ممکن است بخواهید به استفاده از “جستجو” تابع بالا سمت راست و بررسی پست های قبلی و تاپیک های – آن را سریع تر برای شما و به شما می دهد یک فرصت برای به ریز لحن خود را تکمیلی سوالات.

شما چه فکر می کنید ؟ با توجه به اجماع کلی در این موضوع وجود دارد: بهتر است به تماشای وجود دارد قطعا بیشتر ساعت های گران قیمت, اما این بسیار خوب به تماشای. ساعت رولکس ساعت رولکس همیشه بیشتر مورد تحسین قرار گرفته در محدوده قیمت خود را به خصوص در بالاتر (طلا و پلاتین و نگین مدل) قیمت. اما اکثر مردم به نظر می رسد فکر می کنم که یک جراحی رولکس بسیار عالی برای پول است.

یک سوال بهتر ممکن است “آن است که برای شما مناسب است؟”. اجماع نادر است – آمده و به ما بگویید چه شما فکر می کنم و می شنوم برخی از دیدگاه های دیگر.

برخی از دیدن پنو به وضوح مشتق از Lange 1 و کمتر مطلوب به عنوان یک نتیجه. دیگران استدلال می کنند که هر دو ممکن است در قرعه کشی خود را به میراث فرهنگی مشترک و که برخی از مدل های پنو به اندازه کافی متمایز به یک طراحی شایستگی تمام از خود را دارند. جستجو در فروم برای بحث قبلی از این افزایش تنها در صورتی به شما اعتماد به نفس هستند و با پوست ضخیم!
T-WAT: مخفف موضوع عنوان کنید
ALS: A Lange & Soehne
AP: Audemars Piguet
BM: Baume & Mercier
BR: Bell & Ross
BP: Blancpain
CW: کریستوفر بخش
FC: Frederique Constant
GP: گیررد Seas
رفتن: Glashuette اصلی
Gub از: Glashuette Uhrenbetrieber (پیشرو به رفتن)
FM: Franck مولر
JLC: LeCoultre
OJ: Ochs و تاریخ
PF: Parmigiani Fleurier
ص: Patek Philippe
RW: ریموند ویل
سازمان ملل متحد: Ulysse Nardin
UG: جهانی ژنو
VC: ساعت vacheron Constantin
بله آن را ندارد. هنگامی که شما ببینید مردم با مراجعه به هر یک از دیگر به عنوان TheWAT bros یا TheWAT جامعه این است که چرا. این موضوع در اصل به نام “سازمان دیده بان میگو” موضوع. اما این منجر به برخی از تاسف خصلت با موتورهای جستجو و ناخواسته بهره از غذاهای دریایی, voyeurs. آن را نیز قرار داده ما یهودی و وگان مشارکت اعداد سمت راست پایین. TheWAT بود که راه را برای رفتن.
این موضوع آغاز شده بود توسط گرگ – @gdl203 وقت پیش. او همچنین اختراع بسیار جذاب لباس کسب و کار. و اینترنت و پنج شنبه.
من زبان انگلیسی و سمج. اما آنها از من خواست برای نوشتن پرسش و پاسخ, بنابراین این چیزی است که شما دریافت کنید. دریافت بیش از آن.

لطفا برای دیدن کل بخش پرسش و پاسخ.
و سپس ارسال آن را حق در اینجا – که آنچه در این موضوع است و ما دوست دارم شما را ملاقات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>