غیر رسمی NMWA خرید/فروش نخ (یک.k.یک. شانس دوم موضوع)

هی همه

در طول چند سال گذشته هیچ مردی پیاده روی به تنهایی (NMWA) بوده است محترم ارائه برخی از بهترین لباس و لوازم جانبی در اطراف. با شگفت انگیز ترین هفتگی قطره فصل بعد از فصل است که که بسیاری از ما چسب به رایانه های ما و یا تلفن های هر جمعه وجود دارد احتمالا تعداد زیادی از ما را که جمع آوری کرده اند شگفت انگیز NMWA قطعه است که ما در حال حاضر به دنبال به بخش. اگر ما می تواند آن را به فروش به همکار SFer ما می توانید خرید بیشتر stuffz از NMWA. پس از عضویت و بررسی اغلب.

من شروع به این موضوع هر دو به عنوان یک محل برای خرید و فروش و تجارت کالا است که خریداری شده تنها از NMWA و یک محل مرکزی برای اطلاع رسانی به دیگران در مورد NMWA-خریداری کالا ارسال شده برای فروش در سایت های شخص ثالث. این موضوع را رسما اسپانسر شده از طرف NMWA (اگر چه آنها با OK کردن آن) و یا Styleforum. من می خواهم فقط از ما بخواهید به دنبال دستورالعمل های زیر را برای شرکت در این تاپیک:

1) هر چیزی که نوشته شده اند باید در واقع خریداری شده از NMWA. لطفا ارسال کنید موارد است که شبیه به آنچه NMWA فروش یا فروخته است (به عنوان مثال سعی نکنید به فروش Valstarino شما خریداری YOOX در این موضوع).
2) لطفا دولت قیمت و هزینه حمل و نقل در CONUS. لطفا هر گونه پیشنهادات و یا مذاکرات به طور مستقیم به PM.
3) احساس رایگان برای ارسال لینک کلیک کنید اگر این مورد است, نوشته شده در خرید/فروش نخ در SF یا در دیگر بازار مانند eBay یا Grailed به صورت دقیق مورد شما به فروش است.
4) تمام معاملات به شدت همکار به همکار. توجه داشته باشید نه NMWA و نه Styleforum است که رفتن به در هر گونه اختلاف و یا مسائل ندارند.
5) لطفا حذف و یا ویرایش پست خود را پس از مورد فروخته شده است.

انتظار نداریم که NMWA برای نظارت بر این موضوع به هر محصول و یا اندازه و مشاوره. این موضوع است که آغاز شده و به سادگی برای راحتی تحکیم و تسهیل معاملات برای NMWA-اقلام خریداری شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>