نهایی تورنتو موضوع

عضله و مککی داشتن یک خرده فروش بزرگ در حال حاضر. 3 پیراهن برای 100. شلوار 59. مناسب برای 299.

در اینجا این است که یک پیراهن به من پرداخت می شود $33 و شلوار من رو برای $59. همه چیز راست از جعبه.

خوب mop دکمه دوخت و الگوی تطبیق:

الگوی تطبیق در شانه ها:

Stagioni مردانه (املا?) در تورنتو خیابان بسته است پایین. آنها تا به حال یک کوچک اما مجموعه زیبا از مدل لباس و مانتو اسپرت برای 299 به 599. من تقریبا خریداری ظالمانه دو جای کسی را گرفتن اوج برگردان کت و شلوار در تابستان نیروی دریایی و کتانی سفید مخلوط به طور کامل unlined ساخته شده در ایتالیا برای 499 (در اصل 1700).

من تا به حال شنیده ام از هر یک از علامت های تجاری است که فروش آنها (که عجیب و غریب داده چقدر زمان من صرف SF). بسیاری از بدون ساختار و unlined مسائل در وزن های مختلف. آنها بسته امروز و فردا اما باز جمعه است. مالک می گوید همه چیز وارداتی از ایتالیا. چک کردن برچسب ها به بررسی که در آن چیزهای ساخته شده است. یک چیز بود از رومانی, اما هنوز هم نگاه بزرگ.

آنها نیز تا به حال یک مجموعه زیبا از روابط. برخی از لباسهای بافتنی, جالب, بافت, و غیره. همه بیش از حد باریک برای سلیقه من اما. من نمی باریک مرد پس از 3.25 است در مورد به عنوان باریک به عنوان من را (مگر اینکه آن را یک گره).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>