نهایی مونترال موضوع

سلام به همه من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن اخیر من قرار دادی تجربه در اینجا برای اولین بار به عقب به این بسیار مفید فروم و همچنین به جزئیات کمی بیشتر در جریان قرار دادی در مونترال.

همانطور که همه شما می دانید آن را آسان برای پیدا کردن ارزش در کلاسیک مردانه در این شهر است. پس از چند سفر به هری روزن Suitsupply و چند MTM گزینه های من نمی خواهد نام و توصیه نمی, من سعی کردم به پیدا کردن یک خیاط بود که سخت تر از من فکر کردم. الک را از طریق وب خودم در این سایت خیلی – من در بر داشت رودولف Popradi که با این نسخهها کار از یک آتلیه در خانه خود را.

او حضور آنلاین بهترین نیست, اما من می تواند به اندازه کافی است که من در حال حاضر آن را به یک شات. من دوست داشتم انگلیسی برش و محافظه کار زیبایی او ارائه می دهد چیزی که من پیدا کردم تا حدودی نادر در دریای باریک کوتاه پایین-به-هیچ-ساختار مناسب ترین RTW/MTM ارائه دهندگان در اینجا در حال هل دادن (به نظر من). از فرصت استفاده کردم و من بیش از خوشحال با نتایج.

من برای اولین بار قرار دادی کت و شلوار من اجازه رودولف راهنمای من را از طریق بسیاری از مراحل و تنها به ارائه چند از تنظیمات من: بزرگتر برگردان (ما رفت و با 3.75″), 3-دکمه کاف و طرف زبانه با یک سنتی افزایش در آستین. بقیه به عنوان شما می توانید ببینید که کاملا استاندارد است. من می خواستم چیزی است که من می توانم به راحتی و اغلب بنابراین من تصمیم آبی Dormeuil پارچه (Amadeus 120s, 270-290g – به یاد نیست دقیقا).

من رفتم با رودولف “کامل قرار دادی” ارائه شده که در آن خیلی بیشتر صنایع دستی در درگیر از خود را در “سفارشی” ارائه شده است. من یک متخصص نیست و نمی تواند به شما بگوید دقیقا چه چیزی است و نمی دست دوخته شده اما از بالای سر من به خاطر دارم که او به من نشان می دهد بسیاری از صنایع دستی پشت شانه و یقه برگردان ساخت و ساز و ادغام (جیب/دکمه بیش از حد). ما تا به حال یک جلسه اول به صورت اولیه و اندازه گیری دو بعدی و اتصالات. پس از اولیه صبر کنید برای انتصاب کل فرآیند در زمان کمتر از دو ماه.

از نظر اتصالات و کلی روند رودولف است که به وضوح بسیار با استعداد و با تجربه (بیش از 40 سال کار من باور) است و به یک چشم بزرگ / شهود برای آنچه که باید و نباید انجام شود. یکی از نگرانی های من داشتن عضلانی تر ساخت است که شانه های من اغلب “هل دادن” از طریق قفسه سینه – او ثابت که کاملا پس از اتصالات. من کمی باریک شلوار اما توصیه شد در مقابل با توجه به اندازه پاهای من که فکر می کنم همچنین ثابت کرد حق را در پایان.

همه چیز در نظر گرفته, نقاط بالا برای من زیبا هستند خط سرشانه و برگردان رول اتاق در قفسه سینه و پشت و شکل خوبی در دور کمر و خدمات عالی و راهنمایی. در حال کوچکتر عملیات, شما نمی خواهد که بی پایان انتخاب پارچه و لنت ها و دکمه های شما ممکن است پیدا کردن جای دیگر اما ملزومات بیش از تحت پوشش (من انتخاب از بیش از یک دوجین کتاب پارچه) و من مطمئن هستم که رودولف می تواند به جای درخواست های خاص. لذت بردن از تصاویر و خوشحال به بحث در مورد جزئیات ظریف.

اگر وجود دارد از دیگر موضوعات که در آن من باید crosspost این بحث لطفا اجازه دهید من می دانم.

مشاهده پیوست 1351333View پیوست 1351334View پیوست 1351336View پیوست 1351337View پیوست 1351338View پیوست 1351339View پیوست 1351340View پیوست 1351341View پیوست 1351342

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im