راهنمای نهایی برای طیف تلویزیون برنامه


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

اگر شما یک زمان طیف مشتری و یا فکر کردن در مورد تبدیل شدن به یکی با استفاده از طیف رایگان برنامه تلویزیون یکی دیگر از جوشیدن از این سرویس است. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد طیف تلویزیون برنامه, چگونه آن را دریافت کنید و آنچه شما می توانید با آن را برای دریافت بیشتر از شما طیف خدمات.

Allconnect® از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. اما Allconnect مسئول تمام مطالب این صفحه.

چه طیف تلویزیون برنامه ؟

طیف مشتریان دسترسی به سه جداگانه طیف برنامه های. این سه نرم افزار به راحتی می توان در فروشگاه App و یا در Google Play و هر یک از هدف های مختلف.

چه هر طیف برنامه انجام دهید ؟

 • طیف برنامه تلویزیون – تماشای تلویزیون, دسترسی به DVR خود را, برنامه های تلویزیونی ضبط شده است.
 • من طیف برنامه پرداخت خود را در طیف لایحه عیب یابی و دسترسی خود را به شبکه Wi-Fi.
 • طیف نرم افزار تلفن همراه برای مشتریان از طیف های تلفن همراه برای مدیریت اطلاعات حساب.

این طیف برنامه تلویزیون, اما منحصر به فرد است چرا که آن را اضافی می افزاید: تلویزیون-تماشای گزینه ها و ویژگی های خود را به طیف خدمات — برای همه آزاد است. بنابراین اگر شما یک طیف بسته نرم افزاری با اینترنت و تلویزیون, شما قطعا می خواهید برای دانلود این طیف برنامه تلویزیون برای دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را.

چگونه به دانلود این طیف برنامه تلویزیون

شما می توانید با دانلود این طیف تلویزیون برنامه به سرعت بر روی انواع دستگاه های. در اینجا نحوه:

➤ برای گوشی های هوشمند و قرص: دسترسی و دانلود همه طیف برنامه های با رفتن به App Store یا Google Play بر روی گوشی های هوشمند خود را.

➤ برای Roku و تلویزیون اپل: برو به جستجو تابع و نوع در “طیف تلویزیون” و سپس اضافه کردن به لیست خود را از کانال های.

➤ برای آمازون دستگاه: دانلود از Appstore آمازون.

چه می توانم با این طیف تلویزیون برنامه ؟

اگر شما با استفاده از طیف تلویزیون برنامه شما می تواند از دست رفته برخی از ویژگی های ارزشمند هستند که خود را با طیف خدمات. آیا اشتباه فکر این برنامه فقط برای تماشای تلویزیون بر روی بروید. در حالی که صید خود را نشان می دهد دور از خانه می تواند یک جایزه برای برخی از مشتریان (به ویژه هنگامی که شما نیاز به نگه داشتن بچه ها سرگرم در حالی که در حال اجرا errands) وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای دیگر شما می توانید با نرم افزار است که باعث افزایش خانه خود را تجربه در حال مشاهده تلویزیون از جمله:

 • سازمان دیده بان تلویزیون زنده و بر روی تقاضا از هر دستگاه پشتیبانی در خانه و یا بر روی بروید.
 • سازمان دیده بان تلویزیون بر روی هر گونه پشتیبانی از تلویزیون های هوشمند در خانه خود را — بدون نیاز به پرداخت هزینه برای یکی دیگر از جعبه کابل.
 • جستجو برای زنده تلویزیون را نشان می دهد, دسته بندی شبکه و یا تعداد کانال. و یا فیلتر شده توسط عنوان بازیگر و یا تیم های ورزشی.
 • برچسب و یا “مورد علاقه” خود را پربیننده ترین کانال برای مرجع سریع.
 • خود را کنترل DVR تنظیمات از جمله ضبط حذف و یا تغییر تنظیمات DVR.
 • به نوبه خود کنترل والدین و یا برای هر دستگاه متصل.

آنچه مشتریان می گویند در مورد طیف تلویزیون برنامه ؟

طیف تلویزیون برنامه را بدست آورده 4.5 ستاره امتیاز در فروشگاه App و 4.1 ستاره در Google Play است. نگاهی به آنچه در طیف برنامه کاربران می گویند در مورد جوانب مثبت و منفی.

جوانب مثبت:

 • تا به روز محتوا
 • تماشای کانال های محلی
 • از راه دور مشاهده و ثبت شده نشان می دهد از DVR خود را
 • می توانید اضافه کردن برنامه به تلویزیون های هوشمند و جلوگیری از اجاره های اضافی کابل جعبه
 • با استفاده از این برنامه برای پخش در تبلت و یا گوشی های هوشمند که هیچ تلویزیون در دسترس هستند

منفی:

 • می تواند به توقف و یا تاخیر
 • باید در صفحه اصلی طیف Wi-Fi برای تماشای کانال را انتخاب کنید
 • نمی توانید با استفاده از برنامه در حالی که به VPN متصل
 • اگر شما برنامه را ترک باید rewatch تبلیغات برای بازگشت به نقطه مکث
 • در تقاضا تبلیغات

چه کانال های در دسترس هستند در طیف تلویزیون برنامه ؟

شما قادر خواهد بود برای دسترسی تقریبا کامل خود را صف تلویزیون در برنامه, اگر چه طیف می کند و تشخیص می دهد که کانال در دسترس بودن می تواند بازار و یا محدودیت های دیگر. اما بسته به نوع تلویزیون خود را برنامه ریزی و سفارشی شما به طور معمول باید قادر به دسترسی به هر نقطه از 125+ 200+ کانال.

می خواهید برای دیدن که طیف تلویزیون برنامه کانال شما در هر تلویزیون ردیف? نگاهی به طیف راهنمای کانال برای پیدا کردن مورد علاقه خود را از شبکه های ورزش و بچه ها را نشان می دهد.

است طیف TV نرم افزار رایگان?

این طیف برنامه به طور کامل رایگان است. اما شما باید یک طیف تلویزیون مشتری برای دسترسی به این برنامه است که می تواند مستلزم دیگر طیف نرخ ها و هزینه ها.

تمام سطوح از طیف تلویزیون مشتریان می توانند با استفاده از برنامه که آیا شما یک تلویزیون مینیمالیستی با طیف انتخاب طرح یا عشق داشتن تنوع وسیع تری از کانال های که با طیف نقره یا طلا TV برنامه است.

شما همچنین می توانید با دانلود این طیف تلویزیون برنامه برای دستگاه های متعدد. به عنوان مثال شما می توانید اضافه کردن برنامه بر روی تمام تلویزیون های هوشمند به علاوه هر عضو خانواده گوشی های هوشمند. شما همچنین می توانید ایجاد طیف نام کاربری برای هر یک از اعضای خانواده خود را به طوری که هر فرد می تواند خود را سفارشی طیف تجربه در حال مشاهده تلویزیون.

چگونه برای ایجاد طیف های کاربری

 1. ورود خود را به طیف حساب.
 2. انتخاب حساب مدیریت > مدیریت کاربران > اضافه کردن کاربر جدید.
 3. ورود اطلاعات کاربر را انتخاب کنید و اجازه سطح.
 4. را انتخاب کنید اضافه کردن کاربر جدید و صبر کنید برای ‘موفقیت’ پیام.

اما آگاه باشید که در حالی که شما می توانید به عنوان بسیاری از کاربران به عنوان شما می خواهید متصل در خانه خود را از Wi-Fi خود را با استفاده از طیف برنامه های خارج از خانه محدود است به دو جریان به طور همزمان. به علاوه برای استفاده از این برنامه دور از خانه, شما نیاز به هر دو متصل به شبکه Wi-Fi عمومی و یا استفاده از داده های تلفن همراه است که ممکن است به شما پول هزینه بسته بر روی تلفن همراه خود را برنامه ریزی.

چه دستگاه های سازگار با طیف تلویزیون برنامه ؟

گوشی های هوشمند نیست تنها راه برای استفاده از اضافه طیف ویژگی های تلویزیون. طیف مشتریان می توانید تماشای تلویزیون به طور مستقیم از کامپیوتر خود و یا لپ تاپ با مراجعه به spectrumtv.com. طیف تلویزیون برنامه نیز در دسترس از طریق دستگاه های مانند:

آیا حداقل مورد نیاز برای استفاده از طیف تلویزیون برنامه ؟

دو اصلی وجود دارد نیاز به بررسی کنید که با توجه به اگر طیف تلویزیون برنامه برای شما کار خواهد کرد. مطمئن شوید که شما با استفاده از یک دستگاه سازگار با نسخه مناسب از آن سیستم عامل و بررسی کنید که شما باید حداقل سرعت اینترنت مورد نیاز در دسترس است.

مورد نیاز سیستم عامل برای دستگاه های سازگار فوق به شرح زیر است:

 • اپل در iOS نسخه 12+
 • دستگاه های آندروید با Android 5.0+
 • Roku نسل 3+
 • سامسونگ تلویزیون های هوشمند سال 2012+
 • تلویزیون اپل نسل 4+
 • ویندوز 8.1+ و یا سیستم عامل Mac OS 10.12+ برای کامپیوتر

همانطور که برای سرعت اینترنت طیف توصیه می کند حداقل 10 مگابیت در ثانیه است که باید آسان برای دریافت از آنجا که اکثر طیف شروع طرح اینترنت 100 مگابیت در ثانیه و یا بالاتر. اما آگاه باشید که حداقل سرعت اینترنت تقسیم شده است در میان تعداد دستگاه های متصل به خانه خود را از Wi-Fi. هنوز مطمئن شوید که چه طیف سرعت اینترنت شما در حال حاضر در حال گرفتن ؟ استفاده از تست سرعت ما برای پیدا کردن.

سعی کنید از طیف رایگان نرم افزار TV و اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر می کنم. می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به بهبود خود را تلویزیون و اینترنت تجربه در خانه ؟ اتمام منابع ما مرکز و پیگیری کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de