خیاط’ موضوع: مناسب بازخورد و تغییر پیشنهادات

مناسب یکی از مهم ترین و در عین حال نادیده گرفته عناصر سبک. یک چرخ خیاطی را می توان از یک پارچه ظریف و ساخته شده با جزئیات فانتزی. اما اگر آن را متناسب نیست, آن را نمی خواهد نگاه خوب و احساس خوب است.

در حالی که استانداردهای مناسب هستند تحت تاثیر سلیقه شخصی و مد آنها تا حد زیادی بر اساس راه بدن ما ساخته می شوند و حرکت می کند. (برای مثال: شبکه lapels ممکن است می آیند و می روند اما بازوی سوراخ بی انتها تابع است.) شناسایی درستی نصب پوشاک طول می کشد بسیاری از دانش است. و خیلی بیشتر مورد نیاز است برای ساخت چنین پوشاک. در این موضوع همه استقبال از کسانی که در خرید کت و شلوار برای کسانی که به دنبال پیشرفته تر و پالایش.

چه چیزی باعث این موضوع خاص است که از آن خواهد شد سرپرستی برخی از امریکا بهترین خیاط. آنها را به ما آموزش به سادگی نمی چه چیزی اشتباه است با یک لباس, اما چرا آن اشتباه است و چگونه می توان آن را ثابت اگر آن را می توان ثابت. در ازای چنین سخاوتمندانه خدمات ما خیاط بخواهید تنها یک چیز–خوب, تصاویر پس تعریف شده است:

لطفا پوشیدن لباس کفش و لباس و پیراهن با آستین و یقه دکمههای. کمربند/بند مورد نیاز اگر شلوار شل هستند. کراوات اختیاری. پاها باید حتی بیش از هیپ فاصله از هم جدا با وزن به طور مساوی توزیع شده در هر دو. بازوها آویزان باید به راحتی به این طرف (بدون بال زدن). و افراد باید ایستاده به طور طبیعی-جلوگیری از پف زیر قفسه سینه خود را و یا خوراکی به توجه برای دوربین است. کامل جلو جانبی و پشت عکس ایده آل می باشد. آنها باید به خوبی روشن با دوربین برگزار می شود مستقیم, 10-12, پا, دور, در مورد قفسه سینه/ribcage بالا است. موقعیت های دیگر و یا زاویه باعث اعوجاج به عنوان زاویه گسترده و لنز.

در اینجا برخی از نمونه:

ما از خیاط در پیشبرد. و اگر شما می خواهید به پاره از هم جدا مناسب بالا لطفا. انجام دهید!

PS: ما در حال حاضر یک دوم خیاط’ موضوع در ساخت و ساز و تغییر تکنیک های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>