این Styleforum x آرچیبالد کفش کتانی GMTO

سلام SF جامعه

ما برگشت و ما باید برخی از اخبار هیجان انگیز است. ما شده ایم کاملا وسواسی sneakerheads برای برخی از زمان, و ما می خواستیم برای ایجاد نهایی کلاسیک, ایتالیایی, چرم کفش برای, فقط به عنوان طولانی است. ما شده ایم سرهم بند با طراحی خود ما برای برخی از زمان (اشتباه در طول راه) رفته اند و از طریق چهار نسخه مختلف ساختمان در هر یک و finessing جزئیات در دوخت و شکل و بیشتر.

سپس آن رخ داده است به ما که ما احتمالا نمی تواند ایجاد نهایی کتانی همه در خود ما است. ما تصمیم گرفتیم ما نیاز به کمک و که در آن بهتر است برای دریافت آن از جامعه است که بیشتر در مورد پرشور فوق العاده با کیفیت بالا و با دانش صمیمی از یاد محصولات لوکس?

ما تا به حال چت با Fok و آریانا از Styleforum و ما می خواهم برای ایجاد یک کفش کتانی ساخته شده در همکاری کامل با جامعه است که ما به فروش به جامعه در هزینه تولید است. ما تخمین می زنند که خواهد بود $128 دلار برای یک دست قطع دست ساز چرم ایتالیایی کفش کتانی (برای روشن شدن: ما کفش با استفاده از دست چرم برش آنها نصب شده و دوخته شده با دست عمل دستگاه). از آن خواهد شد در دسترس به طور انحصاری به Styleforum کاربران و اگر ما تا به حال به فروش پس از آن اجرا می شود به افراد خارج از جامعه این امر می تواند از طریق ما استاندارد مدل قیمت گذاری و هزینه $200. در اینجا چگونه آن را در عمل به کار:

  1. ما یا می توانید با ما زمان کتانی شبح V4 Ghirlandina یا ایجاد کاملا جدید شبح از ابتدا. ما به اشتراک گذاشتن یک بررسی با شما به جمع آوری اطلاعات خاص در هر جزئیات از کفش: طراحی, رنگ, مواد, دوخت و بیشتر.
  2. ما پس از آن به اشتراک گذاری نتایج از انتقادات و پیشنهادات خود را در فروم برای بحث باز و بازخورد است که ما نیز به حساب به عنوان بخشی از تحقیقات و طراحی فاز.
  3. ما مورد اعتماد صنعتگران در ایتالیا ایجاد خواهد شد 3-5 نمونه از کفش کتانی است که ما به اشتراک بگذارید در فروم از طریق عکس ها و ویدئوها برای هر گونه افکار نهایی و بازخورد.
  4. قبل از دستور باز خواهد شد تا برای همه 3-5 نمونه طرح های, و ما آن را از وجود دارد!

ما هیجان زده به دریافت توپ نورد و هیچ چیز در سنگ در ذهن ما است. این یک همکاری بین ما و شما, بنابراین اگر شما فکر می کنم این روند می تواند در بهبود و یا هر گونه پیشنهادات احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن آنها. ما ارسال بررسی به عنوان به زودی به عنوان آن را آماده و به جلو نگاه به ایجاد چیزی خاص با همه شما.

اورلاندو, Maja و روهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>