این Styleforum x آرچیبالد دست Welted کفش لباس GMTO

سلام SF جامعه

با ما باشید با جدید GMTO. این SF01 یک موفقیت بزرگ بود و ما عاشق این تکامل در آرچیبالد اخلاق است که ما به ارمغان می آورد و نزدیک به مصرف کنندگان ما. کار با StyleForum جامعه به ارمغان آورده است ما بینش بیشتر از ما می تواند پیش بینی کرده اند. به طور طبیعی وجود دارد تنها یک پاسخ مناسب. ما باید دوباره آن را انجام دهد!

در آرچیبالد لندن ما غرور خودمان را در کیفیت عالی و در تعهد ما به صنعتگری که نادر است برای پیدا کردن جای دیگر. مورد علاقه ما لباس کفش عهد به این رویکرد است. Wholecut آکسفورد و مانند تمام محصولات ما دست weltedاین هر دو نفیس و دشوار کفش به ایجاد. و بدیهی است که همیشه به ارزش آن است.

بنابراین اجازه دهید آن را دوباره انجام دهید. بیایید co-ایجاد یک لباس و کفش. بیایید ببینید که چگونه ما می توانیم بهترین خودمان و ارائه چیزی است که شما واقعا می خواهید.

Wholecut Oxford دست welted.

همه چیز روی میز است. طراحی شده توسط همه شما گردد توسط بهترین از ما. آیا شما هیجان زده ؟ ما یاد گرفته ایم از ما کفش GMTO و مانند ما بهینه سازی فرایند. پر کردن ما در بررسی کوتاه برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در تمام جنبه های wholecut آکسفورد کفش لباس: مواد, طراحی, laces – شما نام آن را. بررسی خواهد شد و باز به مدت 2 هفته.

ما پس از آن به اشتراک گذاری نتایج در فروم برای بحث باز و بازخورد است که ما نیز به حساب به عنوان بخشی از تحقیقات و طراحی فاز.

ما مورد اعتماد صنعتگران در ایتالیا ایجاد خواهد شد 3-5 نمونه از لباس و کفش نمونه ها را 25 روز کاری برای تولید و ما خواهد شد به اشتراک گذاری نتایج در فروم از طریق عکس ها و ویدئوها برای هر گونه افکار نهایی و بازخورد.

قبل از دستور را برای 3 هفته برای همه 3-5 نمونه طرح و آن را از وجود دارد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>