دولت از کراوات سیاه و سفید: مشاهدات خود را

من فقط رفت و به یک کراوات سیاه و سفید عروسی بیش از آخر هفته در سی و ساخته شده برخی از مشاهدات مردم چه عینک. من اصلا به سیاه و سفید کراوات حوادث بیش از یک بار یا دو بار در سال پس از قرار گرفتن در معرض من بسیار محدود است. بنابراین من فکر کردم آن ممکن است جالب به مقایسه و کنتراست با دیگران در این فروم مشاهده کرده اند. چه دولت از کراوات سیاه و سفید در تجربه شخصی خود را? لطفا برخی از زمینه (سابق: 1 درصد در مقابل 99% لیست مهمان . . . j/k j/k, آرام).

مشاهدات من:

این رویداد شب عروسی در یک هتل خوب در سی (سیاه و سفید کراوات مندرج در دعوت) با ~250 مهمان (بدون فرزند دعوت) که اکثرا حرفه ای و تحت پوشش بسیار گسترده ای در طیف سنی (20-80 سال).

تقریبا همه مردان عینک سیاه و سفید, اما فقط به عنوان بسیاری از عینک سیاه و سفید مناسب به عنوان مناسب شام کت. از کسانی که با پوشیدن شام کت اکثریت قریب به اتفاق تا به حال چیزی ‘اشتباه’ در قوانین گردش در انجمن: بسیاری از دو یا سه دکمه single-breasted کت بیشتر شکاف lapels از اوج lapels, منافذ تقریبا جهانی در حال حاضر است. باطنی بیشتر گزینه های تقریبا به طور کامل وجود ندارد. یک نفر دیگر غیر از خودم عینک شال lapeled ژاکت.

پیراهن اکثرا سفید به طور منظم buttoning پیراهن کسب و کار. من فقط متوجه دو یا سه مرد در خاتم و همه آنها در آقایان مسن تر. همه نشون من دیدم ساده بودند عقیق در طلا یا نقره ای. من متوجه هیچ مهمانان دیگر پوشیدن تک کافهای. اما من همچنین متوجه شدم هیچ کافهای بشکه یا. همه عینک فرانسوی کافهای.

Cummerbunds و جلیقه شد و نادر است. شاید یک سوم یا چهارم از مردان وجود دارد عینک تعظیم کرد. اکثریت عینک سیاه کرد. یک عدد تعجب آور عینک جیب مربع اما نه به خوبی–بسیاری از خورده ابریشم سفید.

کفش بودند تصادفی طبقه بندی. آن را به نظر می رسد به عنوان اگر مردان به سادگی برداشت هر, سیاه, کسب و کار کفش آنها اتفاق می افتد به خود. بسیاری از زشت مربع-پنجه کفش راحتی. بسیاری از کلاه انگشتان پا, brogues و derbies. من دیدم شاید چهار یا پنج نفر دیگر در چرم. هیچ شب دمپایی دیده می شود.

وجود دارد به نظر می رسید هیچ قابل تشخیص هنجار برای زنان است. برخی از عینک کوتاه لباس کوکتل (به عنوان همسر من) و برخی از عینک های بلند طبقه و طول لباس. حتی برخی از عینک dressy بلوز با دامن کوتاه. به طور کلی طول لباس در ارتباط با سن. بسیاری تا به حال حس خوبی به پوشیدن نوعی از شال در طول مراسم (که بسیار مذهبی) اما من شگفت زده شد توسط تعدادی باقی مانده است که سر شانه. در گذشته چند غیر سیاه و سفید کراوات عروسی من شده است به شال بودند جهانی فرسوده در طول مراسم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>