جنوبی Trad موضوع راهنمای پانسمان در گرما

در اینجا چیزی است که به مغز شما مشغول به کار در صبح روز سه شنبه. اجازه دهید بحث در مورد پانسمان در دامداری گرمای تابستان. همه ما می دانیم که وجود دارد چنین چیزی به عنوان پنبه ای و کتانی نقاشی با آبرنگ روی گچ ، اما چگونه شما در واقع آن را می پوشند?

آیا شما در حفظ و لباس خود را سست و شادی بخش? آیا شما بدون ورزش کت ؟ آیا شما ترجیح می دهید عرق حفاظت از undershirt و یا آیا شما به نفع خنکی هیچ حلقه ای ساتن? چه پارچه را شما پیدا کنید به بیشتر های سرد در طول ماه های تابستان? هر چیز دیگر را در نظر بگیرید که من ذکر نشده?

این عملیات به معنی این نیست که یک راهنمای جامع تا آنجا که به معنای آن است که برای شروع یک گفتگو. بنابراین احساس رایگان برای اضافه کردن چیزهایی و یا مخالف با آنچه که من گفته ام در اینجا.

من می دانم که بسیاری در مورد فکر می کنم اجازه دهید سعی کنید و جواب را خودم برای اولین بار.

1. من سعی کنید به نگه داشتن لباس من سست اما کمتر از یک ماده خنک نگه داشتن از آن است که به سادگی علاقه looser زیبایی. از داشتن خواسته چند نفر, بیش از چند مانند لقی در رطوبت برای گردش هوا را فراهم می کند. من با این موافقم و توصیه به اجتناب از لباس های تنگ. حتی کتانی زمانی که پوشیده, تنگ, چوب می تواند به بدن و حداقل تحریک کننده به عنوان عرق باعث می شود لباس چسبیده به شما.

2. من ترجیح می دهم به نگه داشتن پوشش داده شده در آفتاب. از سال ها زندگی در این میانه من کشف ارزش خنک نگه داشتن از طریق پوشش ، اما میانه در حرارت خشک مناسب است ؟ آنچه در مورد مرطوب جنوبی است ؟ در واقع هر مکان در خاورمیانه بسیار بالا رطوبت اما ارزش پوشش باقی مانده است. به همین دلیل شما می بینید محلی مردان در آن بخش از جهان راه رفتن در اطراف در شل طول لباس که پوشش تمام اما چهره و دو دست ، وای به uninitiated غربی که فکر می کند او است که بهترین خدمت در حال اجرا در اطراف شورت و تی شرت. پوشش نه تنها شما فراهم می کند با یک سایه آن از شما محافظت از آسیب رساندن به شدت از خورشید است. من نمی خواهد همیشه پوشیدن کت ورزشی در این شرایط اما من تقریبا همیشه پوشیدن یک تی شرت آستین بلند. اگر من غبار باید یک ژاکت پس از آن من معمولا انجام آن تا زمانی که من در داخل خانه.

3. اگر چه من درک ارزش undershirt, من هرگز فرسوده یکی. یا حداقل به ندرت. من یک عرق فوق العاده شخص کمک می کند. این لایه های کمتر بهتر تا آنجا که من نگران هستم. اگر شما رنج می برند می توانند از طریق آن و سپس undershirt ممکن است ارائه بسیار مورد نیاز برای حفاظت از کسانی که به آن نیاز دارید.

4. وجود دارد بسیاری از نظرات مختلف در مورد آن پارچه برای گرما با برخی از علاقه سبکی و دیگران علاقه باز بودن از بافت. در حالت ایده آل شما می خواهم که یک نور و باز پارچه اما این گاهی اوقات می تواند منجر به بیش از حد ظریف پارچه است که نمی خواهد نگه دارید تا به خوبی در طول زمان است. آگاهانه از دوستان ادعا می کند که نقاشی با آبرنگ روی گچ است یک گزینه بهتر از کتانی زیرا اگر چه نقاشی با آبرنگ روی گچ است که اغلب نه وحشتناکی نور بافت باز است و اجازه می دهد هوا به گردش. آقا این روزنامه ادعا می کند که کتانی بهتر از seersucker زیرا اگر چه seersucker نور است, آن است که بسیار بافت باز و تمایل به عایق ، کتانی می تواند باز کردن اما من دیده ام بیش از چند که بسیار نزدیک بافته شده است. برخی از منسوجات بسیار سنگین و همچنین با کتانی ایرلندی که به شدت سنگین است. نظر خود من این است که در یک نقطه خاص از آن متوقف می شود mattering این معنا که اگر این 100 درجه را به شما احساس مانند آن را حداقل 100 درجه بدون توجه به آنچه شما می پوشند. شما در حال رفتن به عرق. به همین دلیل من ترجیح می دهم پارچه که به سرعت خشک مانند seersucker و دیگر نور معدنی.

5. یک گزینه برای شما شجاعانه dandies: سعی کنید یک پنبه و دستمال گردن dunked در آب سرد و شل دور گردن. اگر شما هرگز تلاش این شما ممکن است تعجب که چگونه سرد این ترفند ساده شما می توانید نگه دارید. نه تنها آن را با ارائه برخی از حفاظت برای گردن از اشعه خورشید; آن را نیز کمک می کند تا به نگه داشتن پوست نزدیک به شریان کاروتید سرد است. فرض این است که این کمک خواهد کرد که برای خنک کردن داغترین بخشی از بدن خود را سر. این می تواند دور یا مالش کرم های ضد آفتاب استفاده شود به منطقه پس توصیه می شود.

6. فکر می کنم از پای خود را. ما اغلب از دست این یکی که فکر خنک نگه داشتن اما با توجه به چه مقدار عرق پا با توجه به ارزش است. در گرما کفش راحتی پادشاه. آنها تمایل به بیشتر از باز کردن توری تا کفش که اجازه می دهد هوا به گردش. برو sockles اگر شما مایل (من نمی توانم پایبند). کفش و صندل خوب اگر شما می خواهید اما پای خود را از بهره مند بودن پوشش در گرما درست مثل بقیه از شما.

برخی از افراد ادعا می کنند که رنگ های خاص نگه داشتن شما را خنک تر از دیگران است. تاریک بودن گرمترین و نور بودن جالبترین. من نمی دانم اگر درست است و از شخصی حکایت من فکر نمی کنم آن مسائل زیادی در نظر احساس خنکی. من ترجیح می دهند رنگ های روشن تر در گرما فقط به خاطر اینکه من فکر می کنم آن را به نظر می رسد بهتر است در نور است.

چه هستند شما را راهنمایی و یا چیزهایی که در نظر بگیرید برای پانسمان در گرما ؟

@Claghorn @Roycru @نارنجی خشم @Andy57 @MoneyWellSpent @SprezzaTrash @UrbanComposition @لا مرد @sugarbutch @نازک سفید Duke @CaptainTohm @smittycl

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>