این SlothBot آهسته حرکت انرژی-کارآمد مشاهده ربات

slothbot.jpg

رباتیک مهندسین در Georgia Tech ساخته شده است SlothBot برای استفاده در باغ گیاه شناسی آتلانتا که تقلید کم انرژی زندگی واقعی تنبل برای تمدید مداوم مشاهده است.

طراحی شده توسط پانل های خورشیدی و با استفاده از قدرت ابتکاری مدیریت تکنولوژی SlothBot حرکت در امتداد یک کابل حساس بین دو درخت بزرگ آن را به عنوان مانیتور دما و آب و هوا و سطح دی اکسید کربن و دیگر اطلاعات در باغ را 30 هکتار midtown آتلانتا ،

“SlothBot پذیرای کندی به عنوان یک طرح اصل گفت:” مگنوس Egerstedt استاد و Steve W. Chaddick مدرسه صندلی در Georgia Tech دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر. “این که چگونه روبات ها به طور معمول طراحی شده اما آهسته و بیش از حد انرژی کارآمد اجازه خواهد داد که SlothBot به معطل شدن در محیط به مشاهده چیزهایی که ما فقط می توانید ببینید در حال حاضر به طور مداوم برای ماه ها یا حتی سال.”

واقعا وجود دارد هیچ دلیلی برای آن را به نگاه مانند یک کاهلی به جز که آن را شایان ستایش است. آن را به وضوح نمی احمق هر واقعی حیوانات به فکر این کاهلی و آن را در خدمت هیچ هدف کاربردی. اگر ما فقط تلاش آن را به نگاه مانند یک تنبل در حال حرکت آهسته گل آنها باید از آن ساخته شده ایم شبیه تیم از حسابداری. به طور جدی تیم, دریافت گه خود را با هم.

نگه دارید برای رفتن به یک تصویری از SlothBot در عمل است. Spoiler alert: این بسیار هیجان انگیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im