این RTW دست Welted کفش Threak (Handies تنها)

من یک خواننده SF برای مدت زمان طولانی. در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد دست welted (HW) کفش در این فروم وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در شرایط از آنچه HW به معنی خاص RTW مارک. این مایه تاسف است چرا که زمانی که لوکس بازار خرده فروشی فرو می ریزد و من می خواهم به دانستن آنچه که HW RTW کفش من قصد دارم به منظور ده جفت: من تقریبا می توانید ببینید این جفت نشستن در جایی در اروپا انبار به عنوان من نوشتن این. اما من نیاز به کمک: چشم انداز است که هنوز کمی مبهم و مه آلود برای من.

توجه داشته باشید سریع: در طول این زمان دشوار است DWF ابدی فرمان تبدیل به یک مقاله از ایمان برای من: “هر از جنبه های قابل توجهی از GY نتواند در مقایسه با زمانی که به HW, هر از جنبه های قابل توجهی.” من پیدا کردم خودم تکرار این کلمات من قبل از رفتن به رختخواب هر شب. برای اهداف این موضوع این خواهد بود که حرف آخر در مورد فضائل GY v. HW در انتزاعی است.

HW RTW برندها

ما در یک جهان پر از بازاریابی لقب: ‘Handwelted’ — و همه چیز در ارتباط با دست welting مانند یک برتر نرمی footbed, افزایش طول عمر و غیره — به معنی چیزهای مختلفی را برای سازندگان متفاوت است. من می خواهم به رفتن را از طریق ساخت و ساز با کیفیت از مارک های مختلف که ارائه RTW HW کفش و چه چیزی آن را تمام معنی است. من سعی کنید این موضوع را با برخی از سوالات است که من احساس نشده است قطعی پاسخ داده نشده است. این می تواند باشد که من از پرسیدن این سوال اشتباه است اما من فقط تلاش برای بدست آوردن مردم صحبت کردن که در واقع خود را در بسیاری از HW و GY RTW کفش.

• چگونه بسیاری از resoles می توانید بیشتر شناخته شده HW مارک های رسیدگی که نسبت به خود GY همتایان ؟ بسیاری از اعضای فروم/وبلاگ نویسان ادعا می کنند که RTW HW کفش شما تنها یک یا دو resoles. برخی حتی تا آنجا که به می گویند که با وجود اینکه قادر به resoled بیشتر کاربردی زندگی یک RTW HW کفش است که در اصل همان RTW GY کفش. این اشتباه به نظر می رسد اگر HW فرایند است که به دنبال صادقانه. فراموش RTW مارک پیگیری روند صادقانه? مثلا همه چیز مساوی چگونه بسیاری از resoles خواهد EB کفش دریافت بیش از یک Carmina کفش اگر هر ؟

• من خواندن برخی مرموز نظرات در این فروم که برخی از HW مارک های مانند EB برای یک, آیا “چیزهای عجیب و غریب” که نفی منافع از دست welting. من نه گرفتن در مورد مسائل مانند کلیک کردن اما اساسی روش ساخت و ساز است که در تضاد با روح از دست welting. آیا این واقعا درست EB یا هر گونه دیگر شناخته شده HW ساز ؟ اگر چه دقیقا در حال انجام است اشتباه است ؟

• چگونه خود را RTW GY مقایسه کفش راحتی را به شما RTW HW کفش ؟ من آگاه هستم از سبک وزن و انعطاف پذیری بسیاری از HW کفش, اما آیا این ترجمه واقعا افزود راحتی ؟ این بوده است که مورد بحث بسیاری در واقع اما نه از نظر مقایسه بین مارک ها و یا کمک هزینه ساخت تفاوت بین طول می کشد (چیزی که بیشترین تاثیر آسایش). برای هر کسی با یک مجموعه بزرگ از RTW است خود را راحت ترین کفش GY یا HW? (من می دانم که آن را آسان تر به نصب برای GY و بسیاری دیگر متغیر در بازی پس لطفا این عامل به تجزیه و تحلیل خود را).

لطفا اضافه کردن به این مختصر RTW دست welted کفش های لیست زیر کلیک کنید. (وجود دارد بسیاری از سازندگان که فراموش معتبر MTO HW گزینه های مانند فرزندان Henrey اما من در تلاش برای نگه داشتن لیست محدود به RTW سازندگان که به طور منظم سهام HW کفش در انتظار ما انتظار فروپاشی اقتصادی):

Meermin (Linea استاد)
انزو Bonafe
Vass
آنتونیو Meccariello

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>