ناب کفش لباس: کلاه سیاه پا آکسفورد

هیچ مردی باید بدون یک جفت کفش در کمد لباس خود را; اگر وجود دارد اتاق را تنها برای یک جفت آن خواهد بود ناب, سیاه, کفش آکسفورد. این یکی از همه کاره ترین کفش یک مرد می تواند خود را مناسب برای تقریبا تمام مناسبت های رسمی از دفتر برای مراسم عروسی. در حالی که قهوه ای تیره ارائه می دهد عمیق زنگار و تغییر برجسته سیاه و سفید به ارمغان می آورد بهترین در آینه درخشش در عین حال ظریف محافظه کار بنیاد به یک لباس خوب.

یک کفش آکسفورد است یک بسته کابل کفش با یک راست کوک کلاه با محله های دوخته شده در زیر سرهم بندی کردن و fastens همراه با زخم شدگی بیش از این زبان است که دوخته شده بر روی سرهم بندی کردن.

لطفا دنبال این موضوع به صورت های مختلف کفاشان’ کلاه سیاه, انگشتان پا است که در این عکس مقایسه فقط اولیه هشت RTW جفت در سه بخش بالا به پایین در مدت RRP لطفا با کلیک بر روی کفاش نام برای رفتن به هر پست.

فراتر از اولیه هشت جفت وجود دارد بیشتر به دنبال سازندگان مانند Carmina, Meermin, Vass سنت Crispin و Bestetti.

ردیف بالا

Gaziano & Girling
John Lobb
ادوارد سبز

لایه میانی

Crockett & Jones
آلفرد سارجنت
Tricker را

ورود ردیف

آلن ادموندز
Loake

در حال حاضر به این سوال که چرا باید هشت جفت از همان سبک با همان رنگ? آن را کاملا ساده است, من یک کفش مهره های مورد علاقه من به سبک ساده کفش آکسفورد من واقعا لذت بردن از ظریف ظریف تفاوت مانند قو گردن درز و اندازه چهارم به طور کامل متفاوت طول می کشد.

سوال دیگر این است که به نظر می رسد خواسته تمام وقت: “آیا ارزش این تفاوت قیمت اگر من خرید همان سبک از یک نام تجاری نسبت به نام تجاری ب؟”

• شده است وجود دارد هرگز و هرگز خواهد بود که یک رابطه خطی بین کیفیت و ارزش وقتی که می آید به کالاهای لوکس این قانون از کاهش می گرداند و خوشبختانه کفاشان هستند خیلی بهتر از خانه مد.

• نام تجاری, کیفیت, چرم, هزینه نیروی کار و به پایان رساندن همه نسبت به هزینه بالاتر از کفش ترک کفش نگاه بهتر است بیش از یک دوره طولانی تر از زمانی که برای مراقبت. ما آنها را خرید زیرا ما یا افراد دیگر باید تجربه خوبی که با نام تجاری بر این باورند در کیفیت ساخت و سبک و در نتیجه تصمیم به سرپرستی مارک های خاصی است.

• هر نام تجاری مختلف خود را طول می کشد حتی اگر به شکل گذشته نباید تحت تاثیر قیمت کفش یکی را پیدا کنید که طول می کشد استفاده متوسط به بالا ردیف کفاشان در حال ظریف تر و تهاجمی در مقایسه با لوله به طول می انجامد از ورود مارک های لایه. تهاجمی تر طول می کشد ترک کمتر جایی برای خطا در زمانی که می آید به تناسب آن می تواند یک مسئله کمتر به عنوان زمانی که یکی صرف مقدار قابل توجهی بر روی یک جفت از کفش ها وجود دارد احتمال که آنها صرف زمان و تلاش برای دریافت مناسب.

• ناب, سیاه, کفش آکسفورد نیست بهترین سبک به تفاوت در کیفیت است. در حالی که ورود ردیف کفش قابل مشاهده عیوب در welt بند چرم اتمام آن قابل رویت نیست از لایه میانی کفش و دوخت به طور کلی در تمام جفت بسیار شسته و رفته و مستقیم در امتداد لبه. بسیار بعید است برای هر کسی که به تفاوت بین سیاه و سفید کفش oxfordsonce آنها را در پای خود را. اما این ظرافت من لذت ببرید.

• حتی با ورود ردیف کفش را چرم به نظر می رسد با کیفیت مناسب و معقول ارائه شده است که شما مراقبت از آنها در طول زمان.من تا به حال آنها را به اندازه کافی بلند برای گفتن بیش از چند سال است.

• قرار دادن آن در شرایط ساده اگر Loake 1880 است که در 80% در نظر RTW لباس کفش با کیفیت و هزینه آن حدود 200 پوند; Crockett & Jones Handgrade است که در 90 درصد در مدت کیفیت و Gaziano & Girling Benchmade است که نزدیک به 100٪. بنابراین صحیح سوال را به خودتان بپرسید این است که آیا شما در مورد مراقبت آخرین 10 – 20 درصد در دو یا سه برابر قیمت.

• من خرید آنلاین تجربه شده است و با فروشندگان آنلاین من پرداخته اند تجلیل به خدمات بزرگ!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>