The Perfect Chaos’ – به دنیای دیواهای فوتبال در انکار خوش آمدید – اخبار ورزشی RT

[ad_1]

مجموعه مستند جدید نتفلیکس درباره نیمار فوق ستاره فوتبال برزیل نیز با یک برند ساخته شده است، اما فردی را به تصویر می کشد که به شدت ناامید است و فکر می کند برایش اهمیتی ندارد.

از ابتدای نیمار: هرج و مرج کامل ما نشانه واضحی دریافت می کنیم که این مردی است که بر روی شانه اش تراشه دارد.

نیمار در پاسخ به این سوال که سریال چگونه آغاز می شود، پاسخ داد که نقل قول هایی باید توسط افرادی که او را به خاطر رفتارش در رسانه ها تحقیر می کنند و باعث خجالت او می شوند، نشان داده شود. “هیولا” یا “جلو.”

“و سپس آنها با من ملاقات خواهند کرد” برزیلی می خندد

در سه قسمت بعدی این مجموعه مستند نتفلیکس که لبرون جیمز نماد NBA را به عنوان تهیه کننده اجرایی معرفی می کند، این دقیقاً همان کاری است که ما باید انجام دهیم تا ایده ای از نیمار و زندگی او بدست آوریم. “آشوب کامل.”

فراتر از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، این بازیکن 29 ساله بهترین فوتبالیست روی کره زمین است. نامی که می تواند صدها میلیون دنبال کننده در رسانه های اجتماعی داشته باشد، اما کسی که همچنان طرفداران را مجذوب و خشمگین می کند.

این سریالی است که ناامیدی هم از نیمار بودن و هم در کنار نیمار بودن را به تصویر می کشد. گران ترین بازیکن فوتبال تمام دوران، اما شخصیتی که زندگی خود را به عنوان یک مرد-کودک می گذراند و در یک حباب عجیب به دام افتاده است.

https://www.youtube.com/watch?v=dpL5zS-PngE

نیمار جونیور که از نیمار سانتوس پدر و مادر بزرگتر نادین سانتوس به دنیا آمد، از سنین کودکی توپی را زیر پای خود داشت و خیلی زود به مجرای رویاهای ناکام فوتبال پدرش تبدیل شد.

قسمت اول 50 دقیقه ای به بسیاری از این شروع های فروتن اختصاص دارد، زیرا نیمار استعدادهای خود را از خیابان ها خارج می کند و در نهایت به غول برزیلی سانتوس می رود.

در میان نماهای دانه دار از استعدادهای اولیه خود، نیمار جوان را می بینیم که با دوربین درباره رویاهای فوتبالی اش صحبت می کند. اکنون مشخص شده است که نیمار پدر نه تنها یک پدر و تاثیر فوتبالی است، بلکه مدافع اصلی برند نیمار است.

“من فقط آرام می مانم. کسی که با باشگاه هایی که در مورد من صحبت می کنند سروکار دارد پدرم است، مدیر من. نیمار جونیور با حالتی تازه می گوید که در حال حاضر بازی رسانه ای را انجام می دهد، با اینکه سنش به اندازه کافی برای اصلاح نیست.

ما شاهد هستیم که نیمار سرسخت پسرش را در سن 14 سالگی قبل از استفاده از قرارداد جدید با سانتوس در برزیل به دادگاه می کشد – تصمیمی که خود را به عنوان یک انتخاب محکم برای نیمار جونیور نشان می دهد.

این بازیکن جوان پس از تمرین برای تیم اصلی سانتوس به عنوان ستاره ارتقا یافت و به آنها کمک کرد تا اولین قهرمانی کوپا لیبرتادورس از زمان پله را به پایان برسانند.

ما استعدادهای باورنکردنی او را بیشتر می بینیم زیرا نیمار دعوت به تیم ملی را می گیرد و قراردادهای اسپانسری زیادی امضا می کند – اما همچنین قابل توجه است که وقتی رقیب می ترسد برزیل در خطر باشد، اتهامات “وحشیانه” را متوجه نیمار می کنیم. “ایجاد یک هیولا” پس از پرتاب کمربند در زمین

روابط نیمار با سرزمین مادری اش آشکارا پیچیده است. او خدایی شده است و در عین حال همیشه از پایه دور نگه داشته می شود و برای افرادی مانند پله در نظر گرفته شده است. احساس چرکی از عصبانیت در این واقعیت وجود دارد، که به سادگی به عنوان سوخت بیشتر برای رشد نیمار ارائه می شود.

عذاب نیمار با مصدومیت در خانه در جام جهانی 2014 بر کل درام هذل‌آمیز او متمرکز است، با این تصور که او به اندازه کافی خوش شانس بود که بدون فلج ظاهر شد. حداقل این باعث شد نیمار از تحقیر بودن بخشی از تیمی که توسط آلمان در نیمه نهایی کشته شد، نجات یابد.

پیروزی برزیل در مدال طلای المپیک مقابل آلمان دو سال بعد در ریودوژانیرو – که در آن نیمار پنالتی برد را به ثمر رساند – تا حدودی به عنوان باج هم برای نیمار و هم برای کشورش نوشته شده است.

راستش این سریال حداقل از تمسخری که نیمار به خاطر بازی بی شرمانه اش در جام جهانی 2018 روسیه گرفت نمی ترسد.

«آیا بی دلیل خود را روی زمین انداختم؟ نه مرد نیمار در دفاع غیرقانونی می گوید.

در سطح باشگاهی، زمانی که در سال 2013 به بارسلونا راه یافت، فرقه نیمار از قبل مشخص شده است – و این سریال به طور ناخواسته نشان می دهد که طیف عجیب و غریب مدل موها و مدل های نیمار در طول سال ها کاهش یافته است زیرا او تصویری شبیه به چیزی خلق می کند. مانند یک پلی بوی بی خیال در تضاد کامل با فداکاری رهبانی کریستیانو رونالدو و نابغه فوق طبیعی لیونل مسی.

آغاز دشوار زندگی در کاتالونیا یکی از تاثیرگذارترین بینش ها را به دست می دهد، زیرا نیمار نشان می دهد که چگونه مسی پس از اینکه در اوایل حضورش در غول های نیوکمپ در رختکن اشک می ریخت، به او آرامش می داد.

پویایی مسی راه خود را از طریق این سریال باز می کند، با حضور شخص آرژانتینی در لحظات مختلف – همراه با دیوید بکهام – تا تایید قوی از ویژگی های نیمار به عنوان یک فوتبالیست و یک انسان ارائه دهد.

مشخص است که مسی و لوئیز سوارز زمانی که در سال 2015 قهرمانی متوالی اسپانیا و قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آوردند، همه چیز را به هم زد. ” خیلی عقب نیست

یکی از بهترین ساعات نیمار با پیراهن بارسلونا – “Remontada” در برابر کارفرمایان آینده پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان در سال 2017 – به عنوان نقطه عطفی در زمانی که مسی به شهرت رسید، ارائه می شود، اگرچه این بازیکن برزیلی رشته ها را می کشد.

پدرش این موضوع را انکار می‌کند، اما این حادثه به وضوح چیزی را نشان می‌دهد که اکثر مردم قبلاً می‌دانند – این کاتالیزوری برای تمایل نیمار برای رهایی خود از زیر سایه مسی در تلاشی بیهوده برای تبدیل شدن به ستاره واقعی نمایش بود.

پاری سن ژرمن با سرمایه گذاری پتروکاش قطر راه حل عالی بود، زیرا پاریسی ها رکورد نقل و انتقالات جهانی را برای ارائه خدمات نیمار در سال 2017 پاک کردند. این پول به عنوان انگیزه این حرکت به طور غیرصادقانه انکار می شود و در عوض “پروژه” PSG به عنوان بهترین ها نگهداری می شود. جاذبه هیجان انگیز

اما ناامیدی از زندگی در پاریس آشکار شده است، زیرا نیمار در مشکلات مصدومیت غرق شده است و حماسه زشت برزیل برای انتقال به بارسلونا در تابستان 2019 دشوار است.

مستند سعی نمی کند حواس او را پرت کند و شرور را ارائه می دهد “پسر پدربزرگ” توهین هواداران PSG به ستاره شماره 10 هنگام حضور در فصل جدید پس از شکست مذاکرات با بارسلونا.

برعکس، نیمار ادعا می کند که ویتریول فقط به عنوان انگیزه عمل کرده است و با بی دقتی پیشنهاد می کند که هواداران PSG می توانند “لعنت به احساساتشون” در اظهاراتی که بعید است مؤمنان پاریسی از آن خوششان بیاید، مهم نیست که از آن زمان تاکنون چقدر آب از زیر پل های سن جاری شده است.

این حادثه بیشتر آنچه را که در قلب سریال قرار دارد پوشش می‌دهد: قهرمانی که ادعا می‌کند برایش اهمیتی ندارد که مردم چه فکر می‌کنند، در حالی که تماماً به تصویر خود وسواس دارد و برندی که به طور منطقی در اطرافش حفظ می‌شود.

این یک جنجال آشکار است که بعید است اکثر بینندگان آن را از دست بدهند.

نیمار در زندگی شخصی خود با جت های خصوصی، مهمانی ها، بازی های رایانه ای و اسکرول کردن گوشی خود بسیار خوشحال تر به نظر می رسد. نیمار که در 19 سالگی پدر شده است، خود را به عنوان یک پدر و مادر دوست داشتنی معرفی می کند، اما مردی که نمی تواند از رویای نوجوانی خارج شود. آثار جوکر و بتمن روی دیوار خانه اش نشان می دهد که او مردی است که در مولتی جهان کمیک خودش گیر کرده است.

جنبه تاریک‌تر سبک زندگی پلی‌بوی او تحت‌تاثیر قرار می‌گیرد زیرا سریال نگاهی گذرا به اتهامات تجاوز جنسی توسط مدل برزیلی ناجیلا تریناد علیه نیمار در سال 2019 پس از ملاقات با آنها در اتاق هتلی در پاریس می‌اندازد.

این پرونده متوقف شد و تریناد بعداً به تلاش برای باج‌گیری از ستاره متهم شد. با این حال، این رسوایی زمینه را برای یکی از معتبرترین مبادلات این سریال فراهم کرد، در حالی که نیمار و پدرش در مورد سبک دفاعی دومی بحث می کنند.

«می دانی تکبر چیست؟» وقتی گوش نمیدی” نیمار پدر در حالی که نگران شغل پسرش است، میخ را به سرش می کوبد.

نیمار پدر نیروی بزرگی است که امپراتوری را زیر نظر دارد و ارتشی از خدمتکاران مرتبط با پسرش را اداره می کند. رابطه این زوج پیچیده به نظر می رسد و حتی نیمار آن را چیزی بیشتر توصیف می کند “غیر صمیمی.”

در همین حال، مادر نیمار به‌عنوان یک میزبان عاطفی غیرعادی خانواده به تصویر کشیده می‌شود و – همراه با خواهرش رافائل که به ندرت نمایندگی می‌شود – به وضوح چهره مورد علاقه پسرش است که می‌تواند به راحتی سریال نتفلیکس خود را اداره کند.

مانند فرسوده‌ترین پلان‌ها، آخرین اکشن سریال به‌عنوان رستاخیز و پیشرفت به روزهای روشن‌تر تصور می‌شود.

شروع همه‌گیری کووید نقطه عطفی است زیرا نیمار به PSG کمک می‌کند تا با پیروزی بر بوروسیا دورتموند پشت درهای بسته در پاریس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسد، قبل از اینکه بازیکنان با هواداران پرهیاهویی که از ورزشگاه مسدود شده‌اند جشن بگیرند.

نیمار در حال فرار به برزیل در حین محاصره نشان داده می شود که مدعی است وقفه او کمک کرده است برای اینکه بفهمم واقعا فوتبال را دوست دارم.»

نیمار در بازی اول لیگ قهرمانان اروپا نقش اصلی را در پی اس جی داشت، جایی که آنها در نهایت مقابل بایرن مونیخ شکست خوردند. با این حال، باز هم، بسته بندی آن به عنوان یک داستان آشتی برای ستاره و هواداران PSG اشتباه به نظر می رسد.

قبل از اینکه تیتراژ برای آخرین بار منتشر شود، سریال با خبر تمدید قرارداد نیمار با پاری سن ژرمن در سال 2021 به پایان می رسد و اضافه می کند که بعداً در همان سال، مسی دوباره با نیمار در PSG متحد شد.

برخی ممکن است این را اینگونه بدانند که آرژانتینی کسی است که در نهایت محور خود را به مدار برزیلی تغییر داده است، نه برعکس.

اما درست مثل خیلی چیزهای دیگر در دنیای پر هرج و مرج نیمار، این یک توهم خواهد بود.

نوشته لیام تایلر

اظهارات، دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این ستون فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً بیانگر نظرات RT نیست.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur