رسمی Stoffa موضوع

من شده است که مایل به دیدن این موضوع برای یک مدت طولانی, اما در حال حاضر من فکر می کنم بد فقط آن را خودم.

اگر شما شنیده ام در مورد Stoffa سپس شما واقعا از دست رفته شده. بسیار با کیفیت بالا و ارزش آگاهانه و ایتالیایی ساخته شده کلاسیک لوازم جانبی (روابط, کلاه, شال, جیب, مربع, کیسه) و MTM کالا (شلوار و کت چرم). شخصا خود را بیش از حد احساس rollable کلاه یکی از مهمترین و درخشان ساده اما محبوب ترین چیزهایی که من خود را. خود ماهیت, شما خالص و واقعی برابری احساس می شود.

کشیده از این GQ مقاله:

{Agyesh طراح برای Stoffa}, من شروع به Stòffa واقعا فقط به دنبال در مواد من می خواهم در حال توسعه مانند کلاه احساس بود که واقعا آسان برای جمع و جور و دوباره شکل. من ساخته شده آن را در Isaia اما هرگز احساس حق با نام تجاری. همین کار را با روسری—نخ چیزی بود که من می خواهم با کار برای تقریبا دو سال است. بصری این ایده که آن را به ارمغان آورد همه با هم یک پالت رنگ و ایده لوازم جانبی نرم و travelable به جای سفت و رسمی است.”

نام تجاری خود را به یکی از نوآورانه ترین سازمان ها در menswear امروز: مستقیم به مصرف کننده در تجارت الکترونیکی با تمرکز بر تجربه مشتری از طریق به طور منظم تنه را نشان می دهد برای MTM کت و شلوار. ادغام عمودی اجازه می دهد تا کنترل و ارزش خواهد بود که غیر ممکن است با شرکت های سنتی. با توجه Agyesh پس زمینه به عنوان توسعه محصولات در Isaia او می دانست آنچه در آن بود را به یک محصول مبتنی بر اصالت بدون در نظر گرفتن زمان مورد نیاز و یا بالا موانع ورود.

{در مورد Isaia et al} …ایده من همیشه با چیزی بود که اگر از بنیانگذاران یکی از این شرکت های سنتی توانایی فقط پاک کردن تخته سنگ و شروع با فن آوری های جدید. آن را بسیار دشوار است برای هر یک از آنها را به آغوش همه چیز که اتفاق می افتد با توجه به تکنولوژی; فکر می کنم در مورد چگونه متصل جهان ما این است که در مقایسه با زمانی که این مارک راه اندازی شد. اگر آنها یک تخته سنگ پاک من فکر نمی کنم آنها می خواهم به انجام کارهایی که آنها انجام می دهند در حال حاضر.”

من به شدت نشان می دهد که اگر شما به خودتان پیدا کنید یک فن از Eidos, Sartoria Formosa Isaia, Rota, و غیره لطفا بررسی وب سایت زیبا و محصولات است.

http://stoffa.co/

همچنین @NickPollica , @dieworkwear et al, لطفا به این مکالمه با خود را ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im