**رسمی مراقبت از کفش, موضوع: آموزش, عکس, و غیره.**

یک موضوع انتخاب آقای Moo. به ویژه هنگامی که ما باید با ارزش ما کفش, گام منطقی بعدی این است که برای اطمینان از آنها هستند و پس از نگاه, و اگر شما می توانید سر آن در واقع پوشیدن لعنت زیبایی!

من برداشت کردن برخی از کلمات عاقل از ران سوار بر این موضوع بسیار نوشته شده در اینجا برخی از سال ها به عقب آنها برای کمک به تعریف برخی از محصولات ما استفاده از:

“True کفش هنردوستان می تواند استدلال می کنند ساعت ها بیش از اینکه موم یا کرم موثر ترین لهستانی برای خود باارزش کفش. هر دو موثر هستند و استفاده از یک یا دیگر است که قطعا لازم برای نگهداری مناسب از کفش های شما.

رب (موم), لهستانی

پیدا کردن “دستور” است که تولید کنندگان با استفاده از برای خود خمیر یا موم لهستانی است که به عنوان مشکل کنجکاو BBQ سس دستور العمل از یک تگزاس – نمی تواند به نظر می رسد انجام می شود. با این وجود در بررسی مواد دست زدن به ایمنی Datasheets که دولت نیاز به این دروغ, به نظر می رسد که قریب به اتفاق عنصر Stoddard حلال (نفتا) است که در مورد کیوی (بخش Sara Lee) و کلی (Fiebings, Inc. در میلواکی) بیش از 90% است. دو دیگر محبوب کفش مارک اینجا لینکلن و Angelus نیست خود را MSDS به راحتی در دسترس, بنابراین من نمی تواند صحبت می کنند خود را به عنصر اصلی اما هر دو به نظر می رسد حاوی بیشتر رنگدانه/واکس از محبوب تر کیوی*. یک استثنای قابل توجه است Avel موم جلا (Saphir و Medaille d’or) که هر دو از یک سقز (طبیعی) پایه. همه با استفاده از ترکیبی از Carnauba و موم به عنوان یک چسب.

با وجود این اطلاعات که به نظر می رسد برای مقابله با عمل به پیام های بازاریابی از این محصولات همه مفید هستند در کل نگهداری از پایان خوب لباس کفش. یک مشاهدات شخصی است که لینکلن و Avel جلا موثر در توجه به پوشش حفاظت و پر کردن/رفع جزئی scuffs و کاهش.

http://www.herc.org/library/msds/shoepolish.htm
http://www.avel.es/ang/ingles/index4.html
http://www.lincolnshoepolish.com/
http://www.fiebing.com/product.asp?typeID=11

کرم لهستانی

موجود در انواع رنگ ها کرم لهستانی است که بسیار شبیه به موم سخت تر جلا با این تفاوت اصلی که برخی از تفریق از حلال و مربوطه علاوه بر این از روغن معدنی یا مشابه مواد تشکیل دهنده. در حالی که در برابر آن توانایی انتقال رنگ کرم جلا به طور کلی لازم نیست که همان توانایی برای پوشش اجتناب ناپذیر scuffs و کاهش است که یک کفش چرم مستعد ابتلا به تجربه. در علاوه بر این به بالا به تولید کنندگان دیگر از توجه داشته باشید در حال Urad (ایتالیا) Colonnil (آلمان) و هوشمند (ترکیه).

http://www.urad.it/english/01pomata.htm

نرم کننده/پاک کننده

ترین زیر محصولات مورد استفاده در مراقبت از کفش در بازار ممکن است به خوبی خنثی بیشتر طبیعی “تمیز کننده و نرم کننده محصولات. به نظر من استفاده مستمر از این محصولات در هفته (یا بیشتر) بر اساس مراتب مهم تر کلی “سلامت” از یک چرم خوب و بالایی از حتی استفاده منظم از رنگ واکس و کرم. آسان به درخواست این محصولات همه رفتن به یک راه طولانی در نگهداری چرم لطافت و محافظت و در مورد زنگ قهوه ای, کمک به خارج کردن آن از همه مهم “زنگار” است که تنها می تواند به توسعه به طور طبیعی از طریق زمان و توجه است. حاوی کمی و یا بدون مواد شیمیایی مضر هر یک از موارد زیر به ارزش سرمایه گذاری در: آلن ادموندز مطبوع/تمیز کننده کرما Alpina (ایتالیا) Renovateur توسط Avel (اسپانیا/فرانسه) و Lexol (ایالات متحده آمریکا).

http://www.lexol.com/
http://www.nubian1880.it/english/homepage.html”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>