رسمی-ish DC موضوع

بهترین چیز در مورد خرید لباس در DC است . . . ما فقط چهار ساعت به دور از نیویورک است. :lol:

من در میانهی شب خرید لباس از B&M را در چند سال (تمام خرید اخیر شده اند از NMWA/Epaulet/18 شرق/آقای پورتر) اما من واقعا دوست دارم Sid Mashburn و ایتالیایی x جنوبی دبستان زیبایی. من با مردی که خودش را چند سال پیش زمانی که او تا به حال یک pop-up در بازار اتحادیه شد و تصمیم به باز کردن یک فروشگاه در اینجا. او لذت بخش است فرد فقط خوب پسر از می سی سی پی که دوست دارد لباس.

من انجام دادی یا MTM لباس, بنابراین نمی تواند ارائه هر گونه بینش وجود دارد. من چند لباس پیراهن از سفر به هنگ کنگ خیاط W. W. Chan که بازدید DC هر چند ماه و مجموعه فروشگاه در هتل محلی. پیراهن های زیبا و باریک و بسیار نسبت به آنچه که شما می توانید خرید RTW.

برای خیاطی, من استفاده می شود به استفاده از زمینه که بسیار خوب اگر دوست دارید خانه خود را نگاه کنید (شدید کمر سرکوب). او گران است و نه این که سریع به نوبه خود در اطراف محل کار و فروشگاه در بالا جورج تاون به دور از آپارتمان من. من شنیده ام که او نیاز به قرار ملاقات در پیشبرد به عنوان به خوبی. بنابراین من شروع به رفتن به کریستوفر کیم که نیز بسیار گران قیمت است اما پس از اتمام مشاغل سریعتر و بسیار نزدیک تر است. من شده اند با کار خود را تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>