رسمی Epaulet B-S-T موضوع

هی همه

به عنوان شماره یک بازدید فروشنده موضوع در SW&D ما یک جامعه بزرگ از مشتریان در اینجا. و بسیاری از دست دوم کالا که به دنبال یک صاحب جدید.

من شروع به این موضوع به عنوان یک محل برای خرید و فروش و تجارت کالا است که خریداری شده از Epaulet. آن را رایگان برای همه به استفاده از, اما وجود دارد چند قوانین زمین:

1) هر چیزی نوشته شده یا باید Epaulet مارک و یا خریداری شده از Epaulet
2) لطفا دولت قیمت شرکت و.. حداقل.. یک هزینه حمل و نقل و روش به CONUS
3) تمام معاملات در اینجا صرفا همکار به همکار. Epaulet و Styleforum را تضمین نمی کند و یا گارانتی هر گونه خرید. ما نمی تواند درگیر در هر گونه اختلاف و یا مسائل ندارند.
4) لطفا حذف و یا ویرایش پست خود را پس از مورد فروخته شده است.
5) شما ممکن است به مراجعه و یا لینک به سایت های شخص ثالث. تنها استثنا این است که به یک لیست حراج Ebay برای همان مورد است.
6) پس از اقلام خود را به فروش می رسد لطفا ویرایش پست های خود را به منعکس کننده که.

و من کاملا چک کنید در اینجا از زمان به زمان, اما من صادقانه نمی باید زمان متوسط به این موضوع و به احتمال زیاد لازم نیست که زمان برای پاسخ به مشتری سرویس پرسش در مورد آن ذکر شده است. این است که به طور انحصاری برای استفاده از مشتریان ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>