نجیب کفش – کارلوس سانتوس Maftei وین Crockett & Jones, پائولو Scafora – رسمی وابسته به موضوع

سلام به همگی!

نام من است Kostas و من در حال حاضر زندگی می کنند در استکهلم سوئد. من خود و مدیریت یک فروشگاه آنلاین به نام نجیب کفش. پس از کمین و اظهار نظر بیشتر در این کارلوس سانتوس قدردانی موضوع و قادر به پاسخ بسیاری از سوالات عمومی من تصمیم گرفتم تا در نهایت تبدیل شدن به یک وابسته و آن را امتحان کنید! چیزهایی اول اول, اجازه دهید من به شما بسیار سریع اطلاعات پس زمینه قبل از اینکه من به شما بگویم آنچه که من انجام در اینجا.

اطلاعات پس زمینه
من در اصل یک مهندس آب و هنگامی که من برای اولین بار من کار واقعی من اولین جفت گودیر Welted کفش. این یک Loake 1880 Aldwych در چوب ماهون. این یک کفش خوب, اما من تشنه تر. بودن یک کمال گرا, من شروع به تحقیق یاد گرفتم همه چیز در مورد مارک های مختلف آغاز شده و حتی یک وبلاگ در مورد آن. در نهایت من اولین جفت از کارلوس سانتوس دو راهبان در شراب سایه زنگار که من هنوز هم استفاده از تا به امروز.

من در تماس با کارلوس سانتوس در اواخر سال 2018 و در مارس 2019 من از آنا سانتوس اگر من می تواند حمل خود را با نام تجاری. او گفت: بله. بدون هیچ بیشتر تردید من اقدام به ترک من کار مهندسی در ماه آینده و بعد صرف 2.5 ماه ساخت یک وب سایت و در آینده با یک نام تجاری است. بنابراین در اینجا ما امروز (نسخه کوتاه احساس رایگان به درخواست برای جزئیات بیشتر!).

نجیب کفش بسیار کوچک کسب و کار. در واقع من تنها در حال اجرا است. طراحی وب سایت, برنامه نویسی, Instagram, مشتری, خدمات بسته بندی حمل و نقل. آنچه که من قول می دهم این است که من خواهد شد مراقبت از شما. کسانی که خریده اند از من داده اند بازخورد زیادی در مورد پشتیبانی من قبل و بعد از خرید خود را.

چیزی که من ارائه
در حال حاضر من کارلوس سانتوس را به عنوان تنها نگردند نام تجاری. اما من با دریافت چراغ سبز از Vass و آنتونیو Meccariello برای حمل کفش خود را. که بعدا بیشتر! من نیز یک خرده فروش رسمی برای همه RTW و MTO سوالات برای Maftei وین و من یک شریک Zeb کفش های ساخته شده برای اندازه گیری. اجازه بدهید با یک نگاه به صورت جداگانه.

به عنوان دور به عنوان لوازم جانبی و خدمات به, من می تواند ارائه شده برای اندازه گیری تسمه و تسمه در تطبیق زنگار رنگ و فلز راهنمایی پا (Lulus) برای چرم خود را از کف.

من همچنین ارائه حمل و نقل رایگان با DHL Express است که در حدود 1 روز کسب و کار تحویل در اروپا و نیویورک و سایر نقاط جهان در حدود 2-3 روز کسب و کار.

به عنوان یک تبریک ویژه شما می توانید با استفاده از کد SF10 برای یک 10% تخفیف در غیر فروش کارلوس سانتوس کفش تا پایان ماه آوریل است.

کارلوس سانتوس
برای من کارلوس سانتوس ارائه می دهد بهترین welted کفش وقتی که می آید به قیمت و کیفیت مناسب در حال حاضر. به خصوص اگر شما مانند Patinas. زمانی که من در سراسر وب پیدا کنم تنها اساسی ، من سعی می کنم به نگه داشتن چیزهای جالب و ارائه سبک های مختلف چرم و ترکیب. من حمل هر دو نرمال گودیر Welted خطهای Handgrade خط و همچنین دسترسی به صنایع خط بنا به درخواست.

مشاهده پیوست 1355447
به عنوان مثال از یک Handgrade زمینه بوت در 401 گذشته است. GMTO بستن به زودی در زمان نوشتن!

من همچنین ارائه کارلوس سانتوس زنگار خدمات که در آن شما می توانید انتخاب کنید بین 13 مدل و 19 زنگار رنگ. این معمولا 4-5 هفته طول می کشد برای ساخت و تحویل.

مشاهده پیوست 1355448

در نهایت تا آنجا که کارلوس سانتوس می رود من تقریبا می توانید منبع شما هر چیزی و من بسیار امیدوارم که ما می تواند ایجاد برخی از GMTOs در اینجا با برخی از طرح های بزرگ. شما می توانید پیدا کردن زمان گروه ساخته شده به سفارش اینجا. اگر شما یک درخواست ویژه من می تواند شما را یک ویژه MTO برای اضافه کردن.

Maftei وین
بسیار منحصر به فرد سنتی قرار دادی ساز از وین, Alexandru Maftei است که هنوز هم در ساخت برخی از قطعات باور نکردنی از کفش با استفاده از روش های قدیمی. به طور کامل دست ساز دست به طول انجامید دست welted دست دوخته قطعات. در حالی که او به مقدار زیادی از قرار دادی پس از ملاقات با او در ماه گذشته, من در حال حاضر یکی از رسمی خود خرده فروشان وقتی که می آید به RTW و MTO/GMTO. بنابراین هر چیزی که شما می خواهید, شما با من تماس بگیرید و ما آن را راه اندازی.

او دارای 3 روش ساخت:
چوب ثابت: حدود 1200$
دست دوخته شده: حدود 1300$
دو بخیه: حدود 1600$

هر چیزی می رود چرم عاقلانه (به غیر از پوسته Cordovan او استفاده نمی کند Horween) و قیمت بستگی دارد که. از تخم (Horween) به همه گوساله kudu و جیر. اگر شما می خواهید نامتعارف می توانند منبع شما پوماهی Porosus کروک, کوسه, چرم, فیل و غیره.

در اینجا فقط یک مثال به علاوه برخی از کوسه چرم نمونه.

مشاهده پیوست 1355445
مشاهده پیوست 1355444
مشاهده پیوست 1355446

Vass بوداپست
در این سال من می خواستم برای گسترش سهام من با برخی از بالا پایان کفش, بنابراین من به اوا Vass و او به من گفت که او خوشحال خواهد بود برای من به حمل خود را با نام تجاری. طرح من این است که در ابتدا حمل 5 مدل اما من نیز به آسانی در دسترس به MTO/GMTO. من در روند به روز رسانی وب سایت من اما در زمان نوشتن Vass در حال بازسازی وب سایت خود را و آن را در دسترس برای اطلاعات. پیام من به طور مستقیم برای آن و یا سوال بپرسید!

همچنین من خواهد بود بسیار خوشحال اگر هر یک از شما می توانید نشان می دهد که سبک و ترکیب شما می خواهم برای دیدن از آنها!

آنتونیو Meccariello (پروژه های آینده)
من عاشق آنتونیو Meccariello کفش. مرد فوق العاده صنعتگر. من به او صحبت کرد و چند هفته پیش و او به من گفت که من بسیار خوش آمدید به حمل خود را با نام تجاری. این نیاز به برخی از علت سعی و کوشش از من به عنوان ما در حال رفتن را از طریق برخی از زمان تست با اقتصاد و Covid-19 اما نسخه کوتاه این است که من نیاز به سهام 5 مدل حداقل.

من ایده های من, اما من قبل از سفارش چیزی است که من نیز مانند شما بازخورد و یا پیشنهادات.

پس از فوت او نیز اجازه می دهد تا من به گروه ساخته شده به سفارش که من نگاه به جلو به. لطفا توجه داشته باشید که آنتونیو Meccariello کفش از زمان سفارش را حدود 6 ماه به/سهام.

Zeb کفش
Bojan Zeb یک از دوستان خوب من است که باعث می شود برخی از فوق العاده MTM کفش به عنوان یک سرگرمی. گوگل و شما را پیدا خواهد کرد برخی از raving در بررسی. من شریک زندگی خود را در اینجا در سوئد و من فراموش ارائه گزینه ای برای ارسال هر گونه درخواست و یا به شما اطلاعات.

مشاهده پیوست 1355452

شروع قیمت حدود 430 یورو برای گوساله و تا 850 یورو برای Horween پوسته. اگر شما نمی توانید بگویید او واقعا دوست دارد ، جزئیات بیشتر در مورد آن را در اینجا.

که در آن برای شروع من فکر می کنم! اگر شما هر گونه سوال شما می توانید با من تماس بگیرید در [email protected]بپرسید در این تاپیک و یا رسیدن در Instagram.

بهترین
Kostas

در اینجا برخی بیشتر کفش عکس.
مشاهده پیوست 1355456
مشاهده پیوست 1355463
مشاهده پیوست 1355464View پیوست 1355465View پیوست 1355467

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im