سوزن / Nepenthes موضوع بحث – بازسازی خشن و جست و خیز South2West8 صوتی آزمایشگاه و غیره.

Nepenthes / سوزن


موضوع بحث

پس سوزن بحث گاهی اوقات خروج از مهندسی پوشاک فصلی موضوعات (و می تواند سخت برای پیدا کردن پس از آن) من فکر کردم آن زمان را به یک موضوع اختصاص داده شده در مورد تمام انواع دیگر Nepenthes مارک های چنین به عنوان سوزن بازسازی توسط سوزن Nepenthes خشن و جست و خیز South2 West8 صوتی آزمایشگاه و….

Nepenthes تاسیس شد Keizo شیمیزو به عنوان یک لباس مردانه عمده فروشی و توزیع شرکت در سال 1988. فروشگاه برای اولین بار در سال 1989 افتتاح در Aoyama توکیو و ما دفاتر تاسیس شده در بوستون (1989) و نیویورک (1996). او نارضایتی از آنچه که در دسترس نیست در بازار. این دیدگاه منجر به ایجاد طراحی لباس طراحی شده توسط Daiki سوزوکی و Keizo خود طرح در سوزن South2 West8 و صوتی آزمایشگاه.

نقل قول: Keizo Shimizu: یکی از دوستان من یک طراح داخلی را به من نشان داد یک خشک نسخه Nepenthes گیاه. این نوع عجیب و غریب اما در همان زمان نوعی از آن نیز بسیار منحصر به فرد است. در برخی از راه های آن خلاصه آنچه که من می خواستم این شرکت به حدود.

موجودی Magazine Spring/Summer 2013


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>