حصیر Hatterpillar یک خون اشام که می پوشد آن قبلا ریختن سر مانند یک پشته از کلاه

the-mad-hatterpillar.jpg

در آن زمان ممکن است برای یکی دیگر از مادر طبیعت مداخله اخبار, این یک فیلم کوتاه از دانشمند استیو قالب برجسته زندگی آدامس-برگ skeletoniser (Uraba lugens) یک بید است که در حالی که در کاترپیلار شکل می پوشد همه از آن قبلا ریخته exoskeletal سر در یک پشته در آن زمان ، در ویکیپدیا در حالی که من کرک باز یک جمعه صبحانه آبجو:

Uraba lugens است با نام مستعار دیوانه hatterpillar به دلیل آن مشخص exoskeletal از ویژگی های. در هر زمان از آن میریزد سر بخشی از آن اسكلت های اسكلت باقی می ماند متصل به بدن خود را. در طول زمان در حال توسعه از طریق آن زندگی span سر بزرگتر رشد می کند و میریزد به طور فزاینده ای بزرگتر اسكلت پوسته که ساخت بر هر یک از دیگر.

دیوانه ، “کاملا آجیل.” مادر طبیعت است که سفر. مانند چگونه او حتی می آیند تا با این مسائل — تماشای فیلم های ترسناک ؟ شما می دانید که او در واقع از من دعوت برای شب فیلم یک زن و شوهر در تعطیلات آخر هفته پیش اما من کاهش یافته است چرا که من فکر کردم او فقط میخوام بازی پاپ کورن ترفند در من دوباره. “صبر کنید — دوباره؟” من مطمئن هستم که آنچه من را لمس چهار بار اما نه با دانه unpopped.

رفتن نگه دارید برای این ویدئو.

با تشکر از Linby که موافق است که در واقع بسیار badass.

ادامه مطلب: بدن قطعات کاترپیلار لعنت به مادر طبیعت freaky deaky مقدس, سیگار, من می دانستم که آن را تا به حال به یک پروانه زیرا پروانه ها باید بیشتر از کلاس که من دیده ام آن همه در حال حاضر حشرات, عیسی, چرخ, مادر طبیعت, طبیعت, آه, وای, دایره زندگی خوب چگونه است که در مورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de