نگاه می رود…

‘نگاه می رود’

این یک عکس از گیل و دل ایوانز که بیرمنگام مدها در اواسط دهه 1960. اما قبل از آن که آنها خودخوانده ‘Continentalists’, ارجاع بخشی از جهان که از آنها در اصل در زمان الهام بخش خود را – به ویژه در فرانسه و ایتالیا. عشق مشترک خود را از لباس آنها را وادار به ضبط بسیاری از لباس های خود را بیش از چند سال – خود را ببینید, Facebook صفحه ‘Mod Togs’ و مقاله در جک که گربه تمیز بود وبلاگ.

این گروه بعد از سبک های گرفته شده در Butlins در فیلی در سال 1968 آشکار یک نقطه در زمان هنگامی که وزارت دفاع بود فقط شروع به تکامل در برخی از محافل حداقل به skinhead.

سریع به جلو به Northern Soul 2014 و دختر بچه Levanna مکلین در همه nighter.

نگاه اقتباس شده و نقل مکان کرد برای قرن جدید اما یک thread اجرا می شود از طریق تمام این تصاویر. همه آنها نشان نفیس سبک, البته, و من فکر می کنم یک سبک رانده شده توسط یک باور در انحصار پنهان کاری و تمایل به توان کمی از هم جدا.

اما چگونه و چرا شروع شد ؟ چرا آن را ادامه دهند هنوز در برابر همه شانس در سن ناخالص scruffiness و هر چیزی می رود ” فرهنگ ؟ من فکر کردم زمانی که من سمت چپ من جوانی پشت – و suedehead سبک است که من دوست داشتم – من فکر کردم این پایان کار است. اما من اشتباه بود. من یک بخش بسیار کوچک در چه نامیده شده است ناگسستنی دایره ،

بنابراین من امیدوارم که این موضوع ارائه می دهد یک فرصت برای بحث در این نکته اساسی در مورد این سبک. از کجا آمده است, که در آن ما در حال حاضر و چه در آینده به ارمغان بیاورد.

بحث در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>