هنگ کنگ بائوتو خیاط و پارچه مغازه ها برای CMT موضوع

هنگ کنگ بائوتو خیاط و پارچه مغازه ها برای CMT موضوع

من یک محلی هنگ کنگ مصرف کننده شروع کنم این موضوع برای به اشتراک گذاشتن تجارب و نظرات در مورد این موضوع.

1) CMT: برش را تر و تمیز

ما به هر خیاط فروشگاه ما انتخاب پارچه و خیاط را به کت و شلوار. یک جایگزین است که ما خرید پارچه در جایی دیگر و یک خیاط را به کت و شلوار. یک خیاط تولید کت و شلوار با پارچه ما و این CMT. مسئله این است که در آن به خرید پارچه مناسب, و, که خیاط به آن بروید.

2) آنچه که در زمین?

میردر عمارت در TST مرکز خیاط’ کارگاه های آموزشی در هنگ کنگ پس از سال 1960. در این ساختمان وجود دارد خیاط برای مردان کت و شلوار و پیراهن زنان لباس کت و شلوار و پیراهن و یکسان برای بخش دولتی و خصوصی. مردان کت و شلوار خیاط در میردر عمارت هستند خیاط پشت 95% خیاط مغازه ها در هنگ کنگ از جمله ردیف بالا خیاط مغازه ها به جز WW و AC (آنها خود را در کارگاه). به چه معنی است ؟ به این معنی 95% خیاط مغازه ها در هنگ کنگ در حال برون سپاری کت و شلوار خود را ساخت کار را به خیاط در میردر عمارت. این خیاط در واقع این برش این است که مهم ترین بخش از کت و شلوار ساخت و بقیه کت و شلوار ساخت واقع در شنژن کارگاه های آموزشی. ما آنها را “بائوتو” در کانتونی. آنها کارکنان از هر مغازه خیاطی آنها خود اشتغالی در حال اجرا خود را در کارگاه های آموزشی.

چگونه این برون سپاری سیستم کار می کند ؟ هر خیاط فروشگاه برون سپاری کار خود را به چند مستقل خیاط (زمین) در میردر و هر خیاط (زمین) در حال کار با چند خیاط مغازه ها در همان زمان. خیاط مغازه های ارائه خدمات به مشتریان خرده فروشی نمایش و فروش پارچه و ارائه یک محل برای اندازه گیری و اتصالات. هنگامی که خیاط مغازه سفارش و اندازه گیری آنها سفارش پارچه و تصویب کار خود را به زمین. بائوتو را انجام برش در میردر کارگاه های آموزشی و ناتمام محصولات خواهد گذشت به فروشگاه برای مشتریان اتصالات. پس از اتصالات بائوتو مراقبت از تمام دست کت و شلوار کار ساخت در شنژن کارگاه های آموزشی با شنژن هم تیمی. محصولات به پایان رسید باید بررسی توسط بائوتو قبل از تحویل به مغازه ها. اگر وجود دارد هر گونه تغییرات زمین خواهد شد مراقبت از آن را. وجود دارد بیش از 100,000 کارگاه های آموزشی انواع پوشاک در شنژن Dongguan گوانگژو و سراسر استان گوانگدونگ در خدمت جهان است.

وجود دارد حدود 100 خیاط در این ساختمان از 3/F-16/F با میانگین 8 خیاط در هر طبقه. اگر شما می خواهید یک کت و شلوار زیبا شما در حال انتظار شانگهای طرز کار از قرار دادی به مدت 2 هفته از اتمام. اگر شما اصرار 3/4 روز اتمام گوانگدونگ طرز کار می توانید انجام یک کار خوب برای پایه روزانه کت و شلوار. آنها مستقل هستند خیاط (زمین) کار با 95% خیاط مغازه ها از جمله قرار دادی خیاط مغازه ها در هنگ کنگ. آیا انتظار خدمات از خیاط کارگاه های آموزشی آنها خرده فروشان. آنها مردمی و مجرب خیاط در هنگ کنگ. لطفا نگه داشتن در ذهن 3/F-16/F است که یک مرکز خرید را برای شما به اطراف مغازه. این ساختمان پر است از خیاط کارگاه ها و مهمانسراها. بائوتو همیشه چشم پوشی غریبه پرسیدن سوال احمقانه است. آنها مانند افراد فنی نیستند تجاری مردم این است که شخصیت خود را. در یک فرم کوتاه زمین هستند خیاط پشت خرده فروشی خیاط مغازه ها. آنها را مناسب برای خیاط مغازه و آنها را مناسب برای مشتریان محلی که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنیم. محصول نهایی همان است که ما در برخورد با زمین به طور مستقیم و با قیمت بسیار پایین تر از ما رفتن خرده فروشی خیاط مغازه ها.

زبان کانتونی تنها, HK$ نقدی فقط, هیچ, کارت اعتباری, پی پال هیچ هیچ, خرید آنلاین, هیچ, wifi, هیچ, کامپیوتر, بدون قرص, بدون واتساپ یا wechat یا فکس بدون facebook, no mail order no دکوراسیون بدون تغییر اتاق. این به این معنی است که برای مردم محلی تنها. اگر شما یک مشتری محلی بدون کانتونی مهارت شما نیاز به خود را به ارمغان بیاورد کانتونی مترجم. دوشنبه – شنبه, 3 بعدازظهر – 7pm.

اگر شما در حال سفر به هنگ کنگ شما می خواهید به صرف زمان خود را کارآمد. میردر عمارت است نه یک مکان برای شما. شما رفتن به یک قرار دادی خیاط فروشگاه (آنها معمولا نشانه گذاری بیش از 100%) شما صرف بیشتر برای صرفه جویی در زمان و تلاش شما. قرار دادی خیاط مغازه ها را انتخاب گسترده ای از پارچه های خود را انتخاب و آنها را به فروش مردم به شما خدمت می کنند. بائوتو حمل نیست هر پارچه و شما مجبور به صرف زمان برای خرید پارچه خود را در جایی دیگر. به عنوان یک خارجی شما اشتباه گرفته شود در این وضعیت.

چند خیاط و بائوتو به من گفت همین 2/3 روز با 1 اتصالات کاملا یک کار عجله برای یک کت و شلوار مناسب و معقول انتظار می رود نقص جزئی نیست و زمان زیادی برای تغییرات. حتی اگر آنها ممکن است چیزی شارژ اضافی برای 2/3 روز تحویل آنها نشان می دهد 4/5 روز با 1 اتصالات انتظار نتایج بهتر برای کمی بیشتر است. ما معمولا انتظار می رود حدود 2 هفته از اتمام با 1 اتصالات در اکثر موارد. این می رود برای هر دو خیاط مغازه ها و زمین. هنگامی که یک فرد در یک عجله من پیشنهاد می کنم برای رفتن نام تجاری خیاط مغازه های آنها پست الکترونیکی محصولات نهایی به مشتریان خارج از کشور, آنها, ایمیل, به دنبال چیزها و آنها انگلیسی صحبت می کنند. من می بینم اکثر بائوتو افراد صادق هستند اما من فکر نمی کنم بائوتو را دنبال خواهد کرد تا هر چیزی پس از مشتریان خود را به سمت چپ هنگ کنگ. من حدس می زنم بدترین وضعیت پس از یک مشتری چپ هنگ کنگ: این یک دست کت و شلوار خوب زمین در حال انتظار برای مشتری را انتخاب کنید تا کت و شلوار در این کارگاه در حالی که مشتری انتظار برای بائوتو به ایمیل کت و شلوار به او. اشتباه بزرگ ممکن است اتفاق می افتد! بائوتو هستند مانند افراد فنی نیستند تجاری افراد غیر منتظره اتفاق می افتد ممکن است گاهی اوقات. از این رو من پیشنهاد نمی خارجی اقامت در هنگ کنگ برای کمتر از یک ماه برای رفتن بائوتو.

3) مورد من

وجود دارد حداقل 30 خیاط که مایل به ایجاد مناسب برای همه (اگر شما کانتونی صحبت می کنند) در طول فصل کم. آنها بیش از حد شلوغ در طول فصل بالا (سپتامبر به سال نو چینی) آنها واقعا باز در طول فصل کم (مارس تا آگوست) . برای من یک مصرف کننده محلی من برای CMT به جای رفتن به خیاط مغازه ها. من پرداخت می شود HK$2.xk برای طرز کار کامل بوم کت و شلوار + هزینه پارچه که من نیاز به خرید در جایی دیگر در هنگ کنگ. برای مثال من 5 پا 10 منظم اندازه من نیاز به 3.3 حیاط برای تنها سینه کت و شلوار اساسی ، من پرداخت می شود HK$200 چیزی/حیاط برای VBC پارچه, HK$400 چیزی/حیاط برای تابستان Dormeuil و Scabal پارچه, HK$600 چیزی/حیاط برای تمام فصول هلند & شری پارچه و HK$600 چیزی/حیاط برای زمستان پشم یا cashere پشم است. این بدان معناست که کل هزینه یک دست کت و شلوار است HK$3.xk برای VBC پارچه HK$4.xk برای Dormeuil و Scabal تابستان پارچه HK$5.xk برای هلند & شری تمام فصول پارچه HK$5xk برای زمستان کت و شلوار و غیره. اگر شما فقط می خواهید پایه کت و شلوار, شما ممکن است علاقه مند به ایجاد یک ذوب کت و شلوار و هزینه, طرز کار HK$1.3 k. برای کم هزینه ذوب کت و شلوار HK$1.3 k طرز کار + HK$800 برای VBC = HK$2.1 k.

من یک فروش و خدمات مشتری برای هر کسب و کار من نمی توصیه می کنیم هر خیاط مغازه یا زمین خیاط یا پارچه فروشگاه یا هر چیز دیگری. همه نیاز های مختلف و مورد نیاز وجود دارد چیزی است که همه کت و شلوار. انجام تحقیقات خود را و انتخاب کنید برای خودتان. آن را دوست ندارم وقت ندارم برای تحقیقات خود را و سپس رفتن نیست برای آن است.

4) خرده فروشی خیاط مغازه ها در مقابل بائوتو خیاط

یک), خرده فروشی, مغازه خیاطی است که برای مصرف کنندگان که آیا زمان برای خرید پارچه و نیاز به خدمات. این است که یک فروشگاه مکان برای همه چیز.
ب) بائوتو خیاط برای مصرف کنندگان که زمان برای خرید پارچه و نیازی به سرویس.

آنها برای 2 مختلف بازارهای مصرف است. خیاط مشتریان فروشگاه بروید خیاط مغازه ها و زمین مشتریان بائوتو. خوب و بد وجود دارد خیاط مغازه ها و خوب و بد وجود دارد بائوتو. هر کس متفاوت استانداردها و الزامات بنابراین هیچ وجود دارد خیاط مغازه و زمین برای همه است. ما مصرف کنندگان برای انتخاب خودمان را با توجه به نیازهای خود ما و این خرید است. هر دو وجود دارد در همان زمان. شما نمی مانند) برای b). شما نمی مانند b) برای رفتن). ما باید لباس های مختلف برای مناسبت های مختلف ما به هر دو. وجود ندارد و بحث در مورد این موضوع.

وجود دارد چند نوع از خیاط مغازه ها در هنگ کنگ:
یک) خیاط مغازه ها خود را در خانه خیاط و کارگاه آموزشی در هنگ کنگ: خود را در خانه خیاط را اندازه گیری و برش و اتصالات برای مشتریان و آنها تولید مناسب خود را در کارگاه های آموزشی. آنها بهترین کنترل کیفیت. تعداد بسیار کمی از آنها را می توان در هنگ کنگ.
ب) خیاط مغازه ها خود را در خانه کشاورز انجام, اندازه گیری, برش و اتصالات برای مشتریان و برون سپاری تولید به بائوتو کارگاه های آموزشی.
ج) خیاط مغازه با زمین را اندازه گیری و برش و اتصالات برای مشتریان و برون سپاری تولید به بائوتو کارگاه های آموزشی.
d) خیاط مغازه های خود را با افراد آموزش دیده انجام اندازه گیری و اتصالات بائوتو مراقبت از برش و تولید.
e) خیاط مغازه ها را ندیده مردم / مردم فروش را اندازه گیری و اتصالات بائوتو مراقبت از برش و تولید.

a) b) c) برش و مشخصه ملاقات با مشتری به صورت چهره به چهره می بیند و وضعیت واقعی برای بهترین نتیجه.
e) افراد آموزش ندیده / فروش مردم ممکن است اشتباه اندازه گیری و اتصالات زمین تنها می تواند برش پارچه و تولید کت و شلوار با توجه به اطلاعات غلط از افراد آموزش ندیده. این بدترین وضعیت این است که در آن بسیاری از شکایت آمده است.

در میان همه هنگ کنگ قرار دادی خیاط مغازه های مورد بحث در این فروم خیلی از سابق خود را-خیاط و بائوتو برای کت و شلوار و پیراهن را می توان در میردر عمارت. من ترجیح می دهم برای مقابله با آنها به طور مستقیم.

جستجو در گوگل : “خیاط (زمین) در میردر برای CMT کت و شلوار هنگ کنگ.” یا “suitcmt هنگ کنگ” و شما وجود دارد!

آینده برای من بعد از چند پست ها:
5) مغازه ها پارچه و لباس و پیراهن
6) محصولات
7) مورد نقد و بررسی
8) تجربیات من

اگر شما ترجیح می دهند خیاط مغازه ها به جای بائوتو خیاط و پارچه مغازه ها برای CMT به اینجا بروید: هنگ کنگ خیاط موضوع
https://www.styleforum.net/threads/the-hong-kong-tailors-thread.33568/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>