این HiccAway یک سکسکه تسکین کلش

hiccup-reliever.jpg

این است ~$15 HiccAway یک نی دستگاه که گفته خواهد شد توقف سکسکه خود را بلافاصله (و نه یک hickey کتمان راه حل مثل من انتظار می رود). من ؟ من هرگز مشکل خلاص شدن از سکسکه در حال حاضر من فقط ترساندن آنها را از خودم با فکر چیزی وحشتناک مثل فردا. برخی از اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه (که در واقع یک شبکه دهان کلش با پایه اما سوراخ کوچک در پایان):

طراحی شده توسط دکتر علی سیفی مدیر اعصاب واحد مراقبت های ویژه در دانشگاه تگزاس HiccAway جایگزین امن برای موجود درمانهای دارویی و بسیار کارآمد تر از ترفندهای احمقانه و همسران قصه.

HiccAway را کاهش می دهد در حالی که دیافراگم باز و سپس بسته شدن نای (برگ شکل فلپ در گلو نگه می دارد که مواد غذایی را از نای). انجام این کار باعث تحریک در همان زمان “Phrenic” و “واگ” اعصاب اجازه می دهد مغز به “تنظیم مجدد” و متوقف کردن سکسکه.

محل HiccAway رابطه با درپوش متصل به یک لیوان آب و تلاش برای نوشیدن از آن به عنوان شما ممکن است نوشیدن از نی. هنگامی که آب می رسد دهان, قورت دادن آب و شما باید در پیدا کردن تسکین سکسکه.

ساده به عنوان آن است. فقط مطمئن شوید که شما آن را حمل با شما هر کجا که شما بروید و یا شما ممکن است به خودتان پیدا کنید HIPWAS. “Hiccuping بدون یک راه حل است؟” بسیار خوب! من در واقع سعی کردم به آنها را به فروش برساند که مخفف برای استفاده در مواد تبلیغاتی اما آنها به من گفتند به شاش کردن همین دلیل است که من به شما گفتن فقط به خرج کردن عادی نی.

رفتن نگه دارید برای دو فیلم در حالی که من تعجب می کنم که چه نوع از وحشت که صفحه در پس زمینه دیده می شود.

با تشکر

بیشتر بخوانید: اما شما مجبور به استفاده از آب و یا می توانید استفاده کنید من باز آبجو?, نوشیدن از چیزهایی hiccups, من می خواهم آن را امتحان کنید, مامان کجا سکسکه چیزی که من دارم می میرم اینجا!, حل مشکل, راه حل, حل مشکل, وجود, یک, کوسه ماهی در قایق!, آب هر کار می کند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>