راهنمای تماشای تلویزیون 4K


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

حدود 20 سال پیش موج جدیدی از تلویزیون نوآوری آمار بازار است. آن ایچ-دی, تلویزیون با کیفیت بالا و عالی بود. افزایش وضوح هموار راه را برای صفحه نمایش های بزرگتر و دی وی دی و به ظاهر بی پایان شفاف محتوا.

پس از HD شد جریان اصلی وجود نداشته است یک تغییر عمده در چگونه ما به تماشای تلویزیون. مطمئن 3D TV به حال مردم صحبت کردن در حالی که برای, اما به عنوان digitaltrends.com اعلام کرد چند سال پیش یک تلویزیون 3D است که مرده است.

جدیدتر تلویزیون روند و یکی که گیر کرده در اطراف 4K است. اولین 4K تلویزیون شروع به هدف قرار دادن بازار در سراسر 2012. اما تلویزیون و جریان ارائه دهندگان تنها آغاز شده ramping تا مقدار 4K برنامه نویسی و محتوا در چند سال گذشته است. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد چگونگی شروع به کار با تلویزیون 4K.

وبلاگ منو:

چه 4K تلویزیون ؟

تلویزیون 4K جدی ارتقا در تلویزیون با وضوح. همچنین به عنوان شناخته شده “Ultra-HD 4K TV ویژگی های چهار برابر تعداد پیکسل به عنوان HDTV. این نتایج در یک واضح تر تصویر واضح تر و عمیق تر جسورانه رنگ.

مقایسه HD با رزولوشن 4K

 • HD: 1920 * 1080 صفحه نمایش پیکسل,
 • 4K: 3,840 x 2,160 پیکسل صفحه نمایش

چگونه می توانم تماشای تلویزیون 4K?

شبیه به اجرای از Hdtv و با کیفیت بالا محتوای شما نیاز به چند چیز برای رسیدن به این دولت بالاتر از قطعنامه است. خوشبختانه, این تلویزیون جدید, تکنولوژی محبوب تر می شود, 4K تلویزیون در حال انداختن در, قیمت تلویزیون ارائه دهندگان خدمات در حال ارائه محتوای 4K و بسیاری از جریان دستگاه های پشتیبانی از 4K. در اینجا چیزی است که شما نیاز به لذت بردن از 4K مشاهده در خانه خود را.

چگونه برای دریافت تلویزیون 4K در خانه خود را

 1. ارتقا به یک تلویزیون 4K
 2. دریافت خدمات است که ارائه می دهد محتوای 4K
 3. ارتقاء تلویزیون تجهیزات
 4. ارتقا اینترنت

ارتقا به یک تلویزیون 4K

4K تلویزیون در حال حاضر در دسترس در همه جا شما می توانید خرید الکترونیک. با تشکر از 4K را افزایش محبوبیت و فروش از تولید کنندگان عمده مانند سونی ال جی سامسونگ و Vizio, قیمت جدید تلویزیون های 4K بسیار معقول تر از سال قبل است.

ارتقاء به یک تلویزیون 4K نیز ممکن است شامل ارتقا در تلویزیون اندازه. چشم ما نمی قادر به توجه به تفاوت های بین HD و 4K کوچکتر صفحه نمایش تلویزیون پس از جمله رزولوشن 4K کوچکتر تلویزیون است که عملا بی معنی است. اکثر تولید کنندگان تلویزیون فروش تلویزیون های 4K اعم از 43″ 80.” در ذهن داشته باشید که اگر شما در حال خرید یک تلویزیون جدید است.

هنگامی که شما کردم که جدید تلویزیون 4K و یا اگر شما در حال حاضر شما یک چند گزینه برای مشاهده محتوای 4K.

دریافت خدمات است که ارائه می دهد محتوای 4K

در اینجا یک لیست کامل از ارائه دهندگان تلویزیون 4K محتوا از جمله نوع محتوای ارائه شده و با شروع قیمت ماهانه برای خدمات.

تلویزیون و ارائه دهندگان خدمات که در حال حاضر پشتیبانی از 4K محتوا عبارتند از:

 • Cox
 • مرز FiOS TV
 • طیف

ارتقاء تلویزیون تجهیزات در صورت لزوم

حتی اگر شما یک تلویزیون 4K و تلویزیون خدمات ارائه می دهد که محتوای 4K, شما هنوز هم ممکن است نیاز به تجهیزات است که با پشتیبانی از 4K برای مشاهده آن.

ارائه دهندگان تلویزیون DIRECTV ظرف و Xfinity خاص رسیور 4K محتوا. اگر شما در حال حاضر یکی از این خدمات شما ممکن است نیاز به ارتقاء گیرنده خود را به یکی است که پشتیبانی از 4K. و یا اگر شما در حال خرید یک تلویزیون جدید, خدمات, سوال در مورد 4K گیرنده زمانی که شما محل سفارش خود را.

اگر شما می خواهید به جریان محتوای 4K شما ممکن است قادر به انجام این کار از ساخته شده است در برنامه ها در تلویزیون های هوشمند خود را. در غیر این صورت شما نیاز به یک سازگار 4K پخش آنلاين دستگاه.

جریان دستگاه های سازگار با تلویزیون 4K:

 • 4K Roku
 • آمازون آتش
 • اپل تلویزیون 4K
 • گوگل Chromecast فوق العاده
 • پلی استیشن 4 Pro
 • Xbox1

علاوه بر این برخی از بازیکنان Blu-Ray پشتیبانی از 4K و بازی 4K فیلم های Blu-Ray. 4K فیلم های Blu-Ray در دسترس در اکثر فروشگاه های الکترونیکی و Redbox در حال حاضر ارائه می دهد 4K فیلم های Blu-Ray برای اجاره. همه بازیکنان Blu-Ray پشتیبانی از 4K, بنابراین مطمئن شوید که یکی از شما و یا می خواهید به خرید می کند اگر شما می خواهید به استفاده از آن برای تماشای 4K فیلم.

خود را ارتقا دهید, اینترنت, اگر لازم

پخش محتوای 4K نیاز به مقدار زیادی از پهنای باند قابل توجهی بیشتر از بسیاری دیگر از فعالیت های آنلاین. به جریان تلویزیون 4K محتوا و بدون تن از بافر شما نیاز به یک اتصال به اینترنت سریع ترجیحا یکی با داده های ماهانه کمک هزینه و یا بدون دیتا کلاه در همه.

FCC توصیه اینترنت سرعت 25 مگابیت در ثانیه و یا بالاتر برای پخش 4K. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد بسیاری از عوامل است که می تواند بر سرعت اینترنت تا, اینترنت, برنامه های با آگهی سرعت های بالاتر از 25 بهترین هستند برای پخش محتوای 4K.

تلویزیون 4K سوالات متداول

آیا تلویزیون پیکسل?

پیکسل ها نقطه های کوچک را تشکیل می دهند که تلویزیون خود را روی صفحه نمایش تصویر. این پیکسل بیشتر از یک تلویزیون صفحه نمایش است که جزئیات ظریف روی صفحه نمایش تلویزیون می تواند تولید کند. تعداد پیکسل تعیین می کند یک صفحه نمایش با وضوح. در اینجا صفحه نسبت به صورت مشترک تلویزیون قطعنامه:

 • تعریف استاندارد (SD) – 704 x 480
 • بالا تعریف (HD) – 1,280 x 720
 • Full HD – 1,920 x 1,080
 • 4K (Ultra HD) – 3,840 x 2,160

است, HDR همان 4K?

HDR یا High-Dynamic Range یک اصطلاح است که شما ممکن است شنیدن همراه با 4K و Ultra-HD. در حالی که هر دو شامل تصویر و وضوح آنها کمی متفاوت است. 4K است که اساسا فقط پیکسل بیشتر اما HDR ارتقاء به چه کسانی پیکسل می توانید انجام دهید.

با توجه به businessinsider.com HDR افزایش یک صفحه نمایش نسبت کنتراست اجازه می دهد برای جزئیات ظریف بین نور و تیره رنگ است. برای بهینه تجربه تلویزیون, انتخاب تلویزیون است که با پشتیبانی از 4K و HDR.

چه کانال های 4K در DIRECTV?

DIRECTV سه به طور کامل کانال های 4K. DIRECTV 4K در کانال 104 ویژگی های انواع محتوای 4K از جمله طبیعت را نشان می دهد و محتوای اصلی از مخاطبان شبکه®. DIRECTV سینما® در کانال 105 تا 4K فیلم های موجود برای اجاره. DIRECTV زنده در کانال 106 میزبان انتخاب ورزشی و سرگرمی 4K پخش.

آیا من نیاز به یک ویژه کابل HDMI برای تلویزیون 4K?

چقدر 4K تلویزیون?

جدید تلویزیون های 4K می تواند از چند صد تا چند هزار دلار است. قیمت تلویزیون های 4K کاهش یافته است بطور قابل توجهی در سال های اخیر اما آنها در حال حاضر تا حدودی وارد کردن. نمی نگه دارید بیش از حد طولانی برای یک تلویزیون 4K با انتظار وجود خواهد داشت چشمگیر قیمت قطره در هر زمان به زودی.

توسط 4K ارزش آن را?

بله. به عنوان 4K همچنان به رشد در محبوبیت بیشتر 4K پخش برنامه های تلویزیون, 4K, جریان, خدمات, فیلم و بازی های ویدئویی بدون شک در دسترس است. 4K است که در اینجا به ماندن و 4K تلویزیون های و محتوا به احتمال زیاد خواهد شد به زودی به عنوان امری عادی به عنوان تلویزیون های HD و کانال های.

David Anders David Anders

@allconnect

دیوید پیوست Allconnect تیم در سال 2017, متخصص در پهنای باند و ارائه دهندگان تلویزیون. او ما معاملاتي محتوای سرب و مسئول محبوب ترین پست در منابع ما مرکز… جزئیات بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de