این Epaulet x Woolrich “آخرین آمریکایی Donegal پشم ونخ راه راه” پروژه

این شانس خود را برای خود قطعه ای از تاریخ آمریکا! پس از 170 سال در کسب و کار افسانه ای Woolrich پشمی آسیاب پنسیلوانیا است متاسفانه متوقف شد و تمام عملیات. ما امن 300 متری از زرق و برق دار “سندی شاه بلوط” donegal پشم ونخ راه راه خود را از تولید نهایی اجرا شود. این آسیاب را نمی بازگشایی و آن را مشکوک است که دیگر پشمی عملیات را مرحله به جای خود. Woolrich بود حق معروف آن بسیار عالی و پایدار پارچه و این مقاله واقعی بود عشق گردد طولانی مدت خود را با تیم.

ما افتخار میراث خود را با دوخت هر حیاط حق در اینجا در ایالات متحده آمریکا است. با این preorder پروژه شما می توانید با خرید این پارچه های زرق و برق دار در یکی از سه روش:

1) به عنوان یکی از ما در خانه در لس آنجلس ساخته شده: سینکلر Sportcoat, دویل کارهای عادی و روزمره کت, میخ پرچ چین و ویلهلم چین

2) به عنوان یک به طور کامل سفارشی متناسب با شلوار توسط Hertling در بروکلین نیویورک

3) به عنوان یک دست کت و شلوار و یا یک sportcoat از طریق ساتویک لباس Masschusetts

تمام این قطعات را در همان پارچه از همان رنگ و آنها را کاملا مطابقت با برادران خود را. حدود 130 پوشاک را می توان ساخته شده است و هنگامی که آن را رفته است… آن را برای همیشه رفته! ما در حال ارائه قیمت های بسیار رقابتی با نهایی شرایط فروش را به کارآمد ترین استفاده از این ارزشمند پارچه.

Item Leader.jpg

من از راه اندازی این تاپیک جداگانه ای برای ارسال به روز رسانی تصاویر و ویدئوها… و من در دسترس برای پاسخ به هر گونه سوال و شخصا. با تشکر برای خواندن!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im