این Contentedness موضوع

من احساس کمی دلتنگ امروز و در زمان برخی از عکس ها از آنچه باقی مانده است از مجموعه ای از شلوار جین خام – چیزی است که من هرگز قبل از انجام داده اند. . مانند بسیاری از اعضای فروم من تصادفا در SF در حالی که خواندن در مورد خام جین – و مانند بسیاری از اعضای فروم من منافع زیادی تغییر کرده است. آن را سرگرم کننده به عقب نگاه کنید و سعی کنید به یاد داشته باشید آنچه که من فکر حدود چهار سال پیش زمانی که من در اوج وسواس من با جین. من از طریق شده است همه نوع از مسائل اما من اولین جفت از APC شلوار جین بودند استانداردهای جدید که من فکر می کنم من تا به حال در مورد خواندن در Esquire یا چیزی.

من این جفت خرده استاندارد در مارس 2009 در فروشگاه خود را در مرداب. من می خواهم با پوشیدن همان شلوار جین (همچنین APC) برای دو سال گذشته و خام جین بود و هنوز هم به اندازه کافی هیجان انگیز است که من می خواستم. استانداردهای جدید نیست, لاغرها, به اندازه کافی, من در حال گوش دادن به موسیقی indie در و نوشیدن آبجو ارزان با پاریس hipsters و خرده استانداردهای مناسب تنبل, گرانج, نگاه من به. از آن زمان به بعد آنها بوده است و در سراسر جهان با من است. ده کشور ذکر شده در داخل جیب و کیف و آنها بوده است و بنابراین به طور مداوم است که تنها چیزی که نگه داشتن آنها را با هم دیگر است darning موضوع. من پوشیدن بسیاری از ابرو لباس در حال حاضر همه چیز را از Patrik Ervell به Rick Owens و Damir Doma, اما من هنوز هم لبخند هنگامی که من این را در – حتی اگر آنها منقبض شده است و تا به حال بسیار وصله که فاق به سختی متناسب با دیگر.
اولین بار پشت جیب پاره پاره باز بود که من تضعیف بتن نردهء پلکان در مترو. دوستان من و من رفته بود اشتباه خروج و به جای رفتن را از طریق ایستگاه و پیدا کردن راه خود را به پلت فرم ما تضعیف وسط پله برقی ما فقط می آیند. آن را به دست آورده من چند عجیب به نظر می رسد و یک سوراخ در جیب من است. بیش از سه سال گذشته با آنها بوده ام خیس از طریق در rainstorms حال فاق پاره پاره باز کردن چندین بار آنها افتاده در گل و لای شده است را تعمیر پاره پاره و تعمیر دوباره ریخته و puked توسط من و دیگران. آنها شسته شده بارها و آنها حتی سفید در برخی از نقطه در اوایل سال 2010. آنها اساسا بازنشسته در حال حاضر داشتن شده است به جای یک جفت شلوار جین که باقی می ماند در الاغ من – این آنهایی که حتی نمی ماند تا دیگر.

این نیز خریداری و در پاریس در برخی از نقطه در سال 2009; از فروشگاه محموله در Marais که نسبتا نزدیک به زادگاه من خرده استاندارد. آنها توسط هلموت لنگ “الاستیک کلاسیک باریک برش جین” و من هیچ ایده چه سال از آنها. آنها شروع کردن به عنوان یک لباس سیاه با سفید پود و آنها در حال حاضر پژمرده به جالب تاریک سیاه و سفید/خاکستری. بافت واقعا سست و آنها تابستان بزرگ, جین, با وجود رنگ است. جیب جالب, جزئیات, اما در واقع واقعا آزار دهنده به استفاده از, و من همیشه تعجب می کنم اگر من می تواند یک خیاط آنها را تغییر دهید به حالت عادی جیب به نحوی. زمانی که من این من تا به حال شده است به جستجو برای یک جفت شلوار جین سیاه و سفید برای همیشه و تا به حال یافت نمی شود هر چیزی را برای ماه می باشد. من به طور تصادفی سرگردان به این فروشگاه و سعی کردم این در. آنها بودند و من راه می رفت دور یک مرد شاد بعد از پرداخت 40 یورو برای آنها. برای طولانی ترین زمان من تا به حال هیچ کفش برای پوشیدن آنها به جز یک جفت خاکستری تاپس بالا است که در جایی در یک جعبه و یک جفت قهوه ای چکمه های کویر که نگاه وحشتناک با آنها را از بین برد و پرتاب کردن. من نگه داشته و پیگیری آنها مثل من با من, APC, اما آنها دیده می شود تقریبا به اندازه سفر اگر نه کاملا به همان اندازه می پوشند. من رفتن را از طریق مراحل با آنان نیمی از زمان من فکر می کنم آنها نگاه وحشتناک و نیمی دیگر از آن زمان آنها مورد علاقه من ، واقعیت این است که من فرض در جایی در وسط.

دوست من این برای روز تولد من در سال گذشته پس از او مریض شدم از شنیدن من ضجه و زاری وضعیت من کهنه, پیر جفت. آنها petit استانداردهای نیز هست و پس از داشتن خام خریداری شده جین از سال 2009 آن را بسیار عجیب و غریب به آنها را برای اولین بار. من واقعا نمی مانند آن را نمی تواند به یاد داشته باشید چرا ناراحتی شده بود بسیار سرگرم کننده و سه سال قبل واقعا به دنبال به جلو برای شکستن در یک جفت جدید از شلوار جین. من لازم نیست که صبر و شکیبایی و یا علاقه به پوشیدن آنها هر روز و کمد لباس من است که واقعا متفاوت از لباس سفید تی شرت, شلوار جین و چکمه های کویر من پوشیده بود در دانشگاه. حتی اگر آنها تنها هفت ماه و نیست پوشیده شده است تقریبا به همان اندازه به عنوان آخرین جفت آنها بدست لذت بخش تر برای پوشیدن دارم. آنها خاوری در حال حاضر باران شده است در چند بار و تا به حال یک سفر را از طریق ماشین لباسشویی و من می خواهم راه آنها مناسب خیلی بهتر در حال حاضر من زمانی که آنها جدید است. آنها در نهایت شروع به جمع خوب و احساس بیشتر شبیه شلوار جین از کارهای عادی و روزمره. من به اشتباه از تلاش برای سنباده آنها را که من انجام نداده در هر یک از دیگر و به خصوص نمی خواهم نتایج – تنها به این دلیل که من در حال حاضر بیشتر چین از من باید و برخی از آنها واقعا در جای مناسب. من هرگز مراقبت زیادی در مورد “اصالت” از شلوار جین, اما آنها قطعا به نظر نمی آید به عنوان طبیعی به عنوان من امیدوار آنها خواهد بود. امیدوارم به عنوان آنها محو شدن چین را در ترکیب کمی بیشتر است. آنها سرگرم کننده را می پوشند هر چند آنها نگاه خوب و مناسب هست و آنها هنوز من را به احساس می کنم مثل یک شخص سرد درست مثل من اولین جفت بود که من آنها را خریداری و در پاریس سه سال پیش.

من نمی دانم وقتی که من به عادت کردم از نقاشی روی شلوار, اما این چیزی است که من در حال حاضر. آن را سرگرم کننده برای برخی از دلیل من فکر می کنم آن را سرد به نظر می رسد بیش از حد. باعث می شود آنها را حتی بیشتر از خود من است.
بقیه شلوار جین خام ناپدید شده اند در طول سال. من را از طریق رفت استانداردهای جدید پتی استانداردهای NDG را PRPS جین UNIQLO را 7FAMs و چه کسی می داند چه چیز دیگری. در حال حاضر من می پوشند خسته کننده قدیمی لوی به کار نیمه وقت و احتمالا خرید یک جفت جدید از شلوار جین خام برای سه سال. آن را کمی غمگین به عقب نگاه که شما استفاده می شود به آنچه که شما استفاده می شود به فکر می کنم شما می خواهم تبدیل به و که در آن شما در حال حاضر. تلخ و شیرین, شاید, به درک که شما تا به حال به رشد حتی اگر آن را در برابر خود خواهد شد و در راه شما انتظار نیست. و خنده دار به فکر می کنم چگونه شلوار جین را می توان یک پنجره را به گذشته و به سر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de