دایره زندگی: Praying Mantis خوردن مغز (و بقیه) از یک “قتل هورنت’

چون ما به اندازه کافی ندارد ما در صفحات آن را به عنوان در حال حاضر ما باید “قتل hornets’ پرواز در سراسر ایالات متحده است. قتل اورلئانز (در واقع غول های آسیایی اورلئانز اما این نام نداشتم و به اندازه کافی ترس به توده ها) باید یک نیش به اندازه کافی قدرتمند است که چین توصیه های پزشکی درمان اگر stunk بیش از ده برابر و درمان اضطراری اگر نیش زده بیش از 30. *هرچه از کمی مشروب برای Macaulay Culkin در دختر من*. و در جایی که عینک خود را?! او نمی تواند بدون عینک خود را! قرار دادن عینک خود را در! در اینجا یک ویدیو از کایوتی پترسون گرفتن گزیدگی توسط یکی (ژاپنی غول هورنت قبلا اعتقاد بر این بود یک گونه از غول های آسیایی هورنت اما تاکنون recategorized به عنوان یک رنگ جلوه های ویژه گرافیکی). این تصویری از یک اخوندک دعا خوردن یک غول آسیایی, هورنت تا زمانی که آن را فقط یک شمع از اندام. بنابراین دعا mantises — شروع به پرورش آنها. و مطمئن شوید که به صورت انتخابی نژاد آنها را بیش از حد, بنابراین ما می تواند تولید آنها را بزرگتر و بزرگتر تا زمانی که آنها preying در ما به دلیل راه رفتن چیزهایی که چگونه است که چگونه این به پایان می رسد ؟

رفتن نگه دارید برای این ویدئو در حالی که من را احاطه کرده من حیوانات گذرگاه های شهر با preying mantises برای محافظت از روستاییان و حفظ رتبه پنج ستاره (خوب سه).

با تشکر از کارلوس E که موافق زرک تنها امید ماست.

ادامه مطلب: braaaains!, مرگ و نابودی خوردن چیزهای freaky deaky, hornets, حشرات گونه های مهاجم, قتل, آه, وای, به طوری که آنچه که به نظر می رسد بنابراین این است که چگونه آن را تمام به پایان می رسد سوزش دایره زندگی, زهر, خوب, من نمی توانم بگویم من تعجب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im