بهترین جریان دستگاه های 2020: Roku, آتش, تلویزیون Chromecast و تلویزیون اپل در مقایسه

بهترین جریان دستگاه برای بسیاری از افراد پایین می آید به چند عوامل کلیدی: چگونه از آن آسان است به استفاده از چگونه بسیاری از پخش برنامه های آن را با این نسخهها کار میکند و اینکه آیا آن را می توانید جریان فیلم را نشان می دهد و در 4K Ultra HD.

محبوب ترین گزینه برای پخش از تلویزیون است که هنوز تلویزیون های هوشمند — حدود 31 درصد از آمریکایی ها فقط با استفاده از برنامه های ساخته شده را به تلویزیون خود را. اما تلویزیون های هوشمند خود را در حال حاضر اشکالاتی است. شما نمی ممکن است قادر به استفاده از تمام خدمات جریان شما می خواهید و برای مثال آنها ممکن است با ویژگی هایی مانند کنترل صوتی و یا توانایی برای جستجوی عناوین در تمام برنامه های خود را.

که در آن یک گروه اختصاص داده های جریان دستگاه می توانید راه اندازی خود را به سطح بعدی. این به طور معمول وصل به تلویزیون خود را به پورت HDMI و به شما دسترسی به فقط در مورد هر جریان در اطراف. در این راهنما ما به شما راه رفتن شما را از طریق چهار تا از بهترین پخش آنلاين دستگاه Amazon Fire TV Stick, Roku, Google Chromecast و اپل تلویزیون و کمک به شما تصمیم می گیرید که یکی برای وضعیت شما مناسب است.

Roku: بهترین پخش آنلاين دستگاه برای مبتدیان

بیش از هر محصول دیگر Roku مترادف با پخش آنلاين دستگاه. و این که برای یک دلیل خوب — آن را بیشتر کاربر پسند دروازه به جریان جهانی.

هر یک از Roku شش مدل توسط یک پایه از راه دور. این همه ضروری دکمه های play/pause عقب و سریع به جلو — به علاوه چهار در پایین است که شما را به طور مستقیم به خدمات مانند Netflix و Hulu. (برنامه های که از قبل برنامه ریزی شده است بسته به مدل از Roku.)

و بر خلاف آمازون و یوتیوب را به طور مستقیم در رقابت با هر جریان عمده خدمات پس وجود ندارد مهم برنامه های از دست رفته از Roku پلت فرم. مهم نیست که چه خدمات شما, اشتراک, به, شما قادر خواهید بود به آنها را در Roku. آن را نیز ملاحظه کتابخانه رایگان فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در خود کانال Roku.

که گفت: Roku دوستی برای مبتدیان کند که یک بیت از یک حرکت نزولی. برخی از کاربران ممکن است پیدا کردن Roku رابط به بی ارزش دست و پا گیر و نیاز به چند کلیک اضافی برای رسیدن به آنها چه می خواهند. یک تکه از املاک و مستغلات است که با توجه به تبلیغات و بر خلاف آتش تلویزیون استیک خود را به تازگی به تماشای برنامه به نظر نمی رسد بر روی صفحه نمایش.

Roku نیز فراهم می کند یک تن از گزینه. می خواهید 4K, صدای کنترل و هدفون که پلاگین خود را از راه دور? با Roku فوق العاده. لازم نیست هر یک از ویژگی های اضافی? اکسپرس فقط خوب کار خواهد کرد. برای پیدا کردن حق Roku مدل برای وضعیت شما توصیه می کنیم با استفاده از “مقایسه محصولات” ویژگی در Roku سایت.

وجود دارد یکی دیگر جوشیدن Roku کاربران را دریافت کنید: دسترسی به کانال Roku. آن را به یکی از بهترین خدمات جریان در اطراف و در حال حاضر دارای بیش از 1500 فیلم و نشان می دهد Roku کاربران می توانند به صورت رایگان.

چگونه Roku کار می کند ؟

مانند آمازون آتش تلویزیون استیک Roku شمع به یکی از تلویزیون خود را به پورت HDMI. از آنجا, شما کنترل دستگاه خود را با کنترل از راه دور, دانلود جریان برنامه های شما می خواهید به تماشای در یک زمان. شما همچنین می توانید دانلود Roku برنامه را بر روی تلفن خود و یا قرص خود را برای کنترل دستگاه ها بدون کنترل از راه دور.

که Roku بهترین ؟

Roku یکی از بهترین پخش آنلاين دستگاه برای مبتدیان و یا برای کسانی که می خواهند دسترسی به بسیاری از برنامه های در جریان. ما فکر می کنیم آن را کمی بیشتر clunky به استفاده از آتش تلویزیون استیک, اما این بیشتر یک موضوع از اولویت های شخصی. والاتر است همچنین ارزان ترین وسیله ای است که جریان در 4K.

آمازون آتش تلویزیون استیک: بهترین 4K جریان دستگاه

آمازون به تولید برخی از مقرون به صرفه ترین و آسان به حرکت تلویزیون جریان دستگاه در اطراف. تمام برنامه ها و فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد شما را تماشا کرده ام اخیرا به نظر می رسد در ردیف بالای صفحه نمایش پس از آن هرگز طول می کشد بیش از یک زن و شوهر کلیک برای رزومه ،

آن را نیز بهترین گزینه برای بینندگان به دنبال یک راه ارزان برای جریان فیلم را نشان می دهد و در 4K. آتش تلویزیون استیک 4K هزینه فقط 50 دلار است و تنها جریان دستگاه است که پشتیبانی از هر محدوده دینامیکی بالا (HDR) فرمت: HDR, HDR, 10, HDR10+, HLG و Dolby Vision. Roku برتر پشتیبانی از 4K برای 10 دلار کمتر اما این تنها پشتیبانی از HDR10. اگر شما یک تلویزیون است که می تواند بازی دالبی چشم انداز, HDR, شما نمی قادر خواهد بود به استفاده از آن با یک Roku.

الکسا کنترل صدا در آتش تلویزیون چوب کار می کند به زیبایی بیش از حد. بدون توجه به جایی که شما در دستگاه شما می تواند دستورات ساده مانند “توقف” یا “عقب” با پایین نگه داشتن میکروفون روی کنترل از راه دور. این به خصوص زمانی مفید است که شما می خواهید به جستجو برای یک عنوان خاص — به جای انتخاب هر حرف در یک زمان از روی صفحه نمایش شما می توانید به سادگی صحبت می کنند به کنترل از راه دور.

جستجو برای یک عنوان به ارمغان می آورد تا همه گزینه های خود را برای تماشای چیزی بیش از حد. اگر شما می خواهید به تماشای انگلبرای مثال آتش تلویزیون استیک را به شما نشان می دهد که آن را بخشی از خود را Hulu اشتراک قبل از اینکه شما پرداخت به اجاره آن است.

چگونه آتش تلویزیون استیک کار می کند ؟

آمازون آتش تلویزیون چوب وصل به تلویزیون خود را به پورت HDMI. هنگامی که شما تلنگر را به که ورودی HDMI بر روی تلویزیون خود را, شما قادر خواهید بود برای کنترل جریان دستگاه با آن از راه دور. در دستگاه شما به سادگی دانلود برنامه های در جریان — مانند Netflix یا Hulu — که شما می خواهید به تماشای.

که آتش تلویزیون استیک بهترین ؟

آتش تلویزیون استیک بزرگ کار خواهد کرد برای اکثر مردم است. اگر شما می خواهید خود را برای کنترل جریان دستگاه از طریق یک کنترل از راه دور به جای گوشی خود را (بدون پرداخت یک ثروت) انتخاب اساسا پایین می آید به Roku یا آمازون.

ما دوست game, این رابط در آتش تلویزیون چوب — آن را در زمان کمی کمتر کلیک کردن در اطراف برای دریافت کنید که در آن ما می خواستیم از Roku — اما این در نهایت پایین می آید به ترجیح شخصی است. آمازون می کند و اولویت بندی آن نخست محتوای ویدئو جلوتر از رقبای خود, بنابراین اگر شما می خواهم بیشتر agnostic جریان دستگاه با Roku.

گوگل Chromecast: بهترین, برای, استفراغ کردن, گوشی خود را به تلویزیون خود را

بر خلاف Roku و آمازون آتش تلویزیون استیک Chromecast ندارد کنترل از راه دور. به جای آن شما کنترل دستگاه از طریق تلفن خود را, قرص, و یا لپ تاپ. این می تواند یک نرم افزار یا باهم بسته به کاربر.

در سمت مثبت این اجازه می دهد تا شما را به “نظرسنجی” تلفن خود را بر روی تلویزیون خود را — یک راه آسان برای به اشتراک گذاشتن عکس و یا فیلم ها با کل اتاق. بدون کنترل از راه دور, شما همچنین باید یکی کمتر گجت به هم ریختن میز قهوه.

متاسفانه این همچنین بدان معنی است که شما باید برای دانلود هر جریان برنامه شما می خواهید به استفاده از به طور مستقیم به تلفن خود و یا قرص است که طول می کشد تا با ارزش فضای ذخیره سازی. شما نمی خواهد که یک مرکزی صفحه اصلی فهرست یا و Chromecast را ارائه نمی دهد یک راه به جستجو برای یک عنوان در تمام برنامه های خود را.

این بدان معنی نیست که شما باید برای نگه داشتن Netflix باز کردن کل زمان شما در حال تماشای آن است. Chromecast پخش برنامه ها در پس زمینه و اجازه می دهد تا شما فهرست تلفن خود را به عنوان شما به طور معمول. اگر شما استفاده از گوگل عکس, شما همچنین می توانید با استفاده از Chromecast در حالت محیط.

چگونه Chromecast کار می کند ؟

Chromecast شمع را به خود پورت HDMI, اما بر خلاف Roku و آمازون آن را ارائه نمی دهد از راه دور است که کنترل دستگاه. در عوض, شما دانلود برنامه های کاربردی مانند Netflix و Hulu به گوشی خود را, قرص, و یا لپ تاپ و آینه دستگاه به صفحه نمایش تلویزیون خود را.

این بدان معنی نیست که شما نمی خواهد بود قادر به استفاده از تلفن خود را در حالی که شما در حال تماشای Netflix بکشد. هنگامی که شما یک برنامه به تلویزیون آن را با این نسخهها کار در پس زمینه شما به حرکت بر روی تلفن خود را و تماشای تلویزیون در همان زمان.

که Chromecast بهترین ؟

Chromecast یکی از بهترین پخش آنلاين دستگاه برای کاربرانی که می خواهید چیزی است که می تواند خود را یکپارچه کل فناوری اکوسیستم. اگر مشاهده گوشی های هوشمند خود را بر روی تلویزیون خود را برای تلفن های موبایل جذاب آن را به ارزش چک کردن Chromecast. که گفت:, آن ممکن است کمی خسته کننده برای مبتدیان به هیچ آشنا از راه دور و یا صفحه اصلی به سقوط.

تلویزیون اپل: بهترین پخش آنلاين دستگاه ،

تلویزیون اپل است که تا بحال ترین, گران قیمت عمده تلویزیون پخش آنلاين دستگاه. آن HD مدل گران است به اندازه کافی, و اگر شما می خواهید به جریان در 4K, شما مجبور به پرداخت حتی بیشتر. در مقایسه با Roku 4K streamer که تفاوت می تواند شگفت انگیز.

که گفت: شما یک محصول استثنایی برای آن قیمت است. با پیشرفته A10X همجوشی هسته تلویزیون اپل است برخی از سریع ترین سخت افزار در اطراف. این بدان معناست که هنگامی که شما با کلیک یک دکمه را بر روی تلویزیون اپل از راه دور شما نتیجه را ببینید فورا خود را بر روی تلویزیون به جای آن از نیمه دوم که Roku و آتش تلویزیون استیک را.

اپل از راه دور تلویزیون نیز تنها با یک لمس سطح. شما می توانید ضربه تند وشدید زدن در سراسر آن و پرش از طریق یک دوجین Netflix عناوین در یک لحظه در حالی که Roku و آتش تلویزیون استیک خواهد هر دو نیاز به 12 فرد کلیک. این یک محافظ هم بزرگ وقتی که می آید به تایپ کردن چیزهایی مانند نام کاربری و کلمه عبور.

دلیل اصلی اکثر مردم انتخاب خواهد شد برای تلویزیون اپل است این است که به نگه داشتن تمام دستگاه های خود را در اپل اکوسیستم. آن را یک نسیم به آینه iPhone یا iPad خود را بر روی تلویزیون اپل و شما حتی می توانید کنترل پخش را فعال کنید دستگاه های هوشمند از اپل تلویزیون از راه دور.

چگونه کار می کند ؟

مانند دستگاه های دیگر در این لیست اپل تلویزیون متصل به تلویزیون خود را از طریق یک کابل HDMI. آن را کمی حجیم شده — بر خلاف جریان “چوب” از Roku و آمازون تلویزیون اپل نیاز به نشستن در جایی بر روی تلویزیون خود را راه اندازی — اما آن سیاه براق بیرونی باید به کمک آن در ترکیب.

که در آن است ؟

اپل جانبازان ساده و ساده است. اگر شما در نگه داشتن تمام دستگاه های خود را تحت اپل چتر شما احتمالا لازم نیست به پوسته بسیار برای یک جریان دستگاه. تنظیم قیمت کنار ما فکر می کنم تلویزیون اپل بهترین جریان دستگاه در خارج وجود دارد. اما اختلاف قیمت زیادی به کنار گذاشته.

جریان دستگاه پرسش و پاسخ

چقدر سرعت نیاز دارم برای جریان?

به طور کلی شما نیاز به حدود 5 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود به صورت HD پخش آنلاين و 25 مگابیت در ثانیه برای 4K Ultra HD. که گفت: هر دستگاه متصل به اینترنت از خانه خود را با استفاده از برخی از پهنای باند آن به طوری که تعداد نیاز به رفتن اگر شما چند نفر به اینترنت متصل می شوند در یک بار. هنوز مطمئن شوید که چه سرعت شما در حال حاضر گرفتن ؟ استفاده از ما تست سرعت زیر برای پیدا کردن.

چه برنامه باید دانلود کنم در من جریان دستگاه ؟

خود را به جریان دستگاه احتمالا همراه با جریان محبوب خدمات مانند Netflix و Hulu از قبل نصب شده است. اما وجود دارد بیشتر به کاوش و بسیاری از آنها کاملا رایگان است. برخی از مورد علاقه ما under-the-رادار جریان خدمات معیار کانال Kanopy, شادمانی, Tubi تلویزیون و Locast. برای ایده های بیشتر را بررسی کنید برخی از مقالات ما در زیر:

من باید با استفاده از یک کابل اترنت با پخش آنلاين دستگاه ؟

اکثر جریان دستگاه های دارای قابلیت اتصال به روتر بی سیم خود را با یک کابل اترنت. این به طور معمول فراهم می کند با ثبات تر و سریع تر اتصال. به عبارت دیگر شما نمی خواهد که به صبر کنید که بافر چرخ به همان اندازه است.

آمازون آتش تلویزیون Roku و گوگل Chromecast همه جریان دستگاه های با پورت اترنت ساخته شده در, اما شما همچنین می توانید خرید یک آداپتور به طور جداگانه در دستگاه هایی که نمی شود به آنها. هر دو تلویزیون اپل جریان, دستگاه های با پورت اترنت.

خط پایین

جریان دستگاه ها شده اند در اطراف برای بیش از یک دهه است. در این مرحله آنها باید بسیاری از آنها ممکن کار می کرد و هر چهار نفر از محبوب ترین دستگاه های دریافت کار انجام می شود فقط خوب است.

اگر شما جدید به جریان و کمی ضعف تمام گزینه ها و ویژگی های, با Roku. آن را فوق العاده ساده به راه اندازی و استفاده و آن را با این نسخهها کار میکند تقریبا در هر جریان در اطراف. آمازون آتش تلویزیون استیک نیز یک انتخاب عالی برای مبتدیان اما رابط کاربری آن است نه کاملا به عنوان ابتدایی به عنوان Roku است.

گوگل Chromecast بهترین انتخاب برای افرادی که می خواهید به آینه های همراه بر روی تلویزیون خود را. که گفت: از آن نمی آید با یک کنترل از راه دور پس از آن ممکن است کمی نامطلوب برای مبتدیان. در نهایت اپل تلویزیون است بدون شک پیشرفته ترین و لذت بخش به استفاده از, اما این هزینه سه برابر بیشتر از دیگر جریان دستگاه های.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی تلویزیون برای پخش, نشانه, منابع ما مرکز و پیگیری کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im