بهترین خدمات را به اجاره فیلم آنلاین

شما لازم نیست که به ترک نیمکت خود را دیگر به اجاره فیلم, اما بسیاری ممکن است برای سادگی خود را محلی فروشگاه اجاره ویدئو. مانند بسیاری از جنبه های جریان خالص تعدادی از گزینه های در دسترس این فرایند می تواند طاقت فرسا.

بعضی اوقات شما را محدود به جریان دستگاه شما با استفاده از اپل تلویزیون تنها به شما اجازه اجاره از iTunes به عنوان مثال — اما اگر شما با استفاده از یک تلویزیون هوشمند یا کنسول بازی, شما احتمالا باید برخی از گزینه های بیشتر.

اما با این گزینه numbering در ده ها تن می توان آن را سخت به کشف کردن که در آن شما می خواهید برای دریافت بهترین معامله. ما در شش از فیلم اجاره جریان خدمات به پیدا کردن که یکی از شایسته خود را به رفتن به.

ما چگونه ارزیابی فیلم اجاره خدمات

به منظور بررسی فیلم اجاره خدمات ما متمرکز بر سه عامل: چگونه بسیاری از فیلم ها در دسترس هستند در هر یک از خدمات و کیفیت تصویر شما می توانید آنها را اجاره و از همه مهمتر قیمت. ما همچنین می خواستم ببینم چه گزینه های در مقایسه با زمانی که شما اجاره ای جدید در مقابل فیلم های قدیمی تر.

برای فیلم ما با استفاده IMDb لیست بالای 250 فیلم کشیدن گزینه های اجاره برای هر سرویس برای 50 فیلم در این فهرست است. برای نسخه های جدیدتر ما با استفاده از یک لیست از 25 بالا-پرفروش فیلم 2019 و دوباره در مقایسه با تمام گزینه های اجاره.

ما صداقت — قیمت و انتخاب شدند و نسبتا یکنواخت در سراسر هیئت مدیره. که گفت:, وجود دارد برخی از تفاوت های کوچک است که می تواند در طول زمان اضافه کردن به خصوص اگر شما اجاره 4K فیلم به طور منظم.

در بسیاری از 4K فیلم ما وارد بازی گوگل و یوتیوب به اتهام $7.99 در حالی که استاندارد برای Vudu و FandangoNOW شد $5.99. آیتونز در ضمن تنها هزینه $3.99 برای بسیاری از آن اجاره در 4K.

iTunes: بهترین کلی

با این نسخهها کار میکند: تلویزیون اپل و آمازون آتش تلویزیون, Roku, سامسونگ و ال جی تلویزیون های هوشمند

اگر شما یک تلویزیون اپل جریان, دستگاه, شما باید کاملا با استفاده از آیتونز به اجاره فیلم. انتخاب آن به عنوان قوی به عنوان هر چیزی که ما دیدم و قیمت آن ها به عنوان کم به عنوان آن می شود.

برای مثال فارست گامپ هزینه $3.99 به اجاره در 4K در آیتونز; Vudu و FandangoNOW شارژ $5.99 و آن را برای $7.99 در گوگل پلی و یوتیوب. آیتونز نمی کند همیشه شارژ هیچ چیز اضافی برای 4K اجاره و آن را به طور خودکار پخش در بهترین فرمت تلویزیون خود را پشتیبانی می کند. که گفت: شما فقط می توانید بازی بازی های 4K اجاره در Apple TV 4K پخش آنلاين دستگاه.

شما همچنین می توانید تماشای آیتونز اجاره در آمازون آتش تلویزیون چوب و Rokus اما آن را کمی پیچیده تر است. شما می خواهید به اجاره آنها برای اولین بار بر روی دستگاه اپل خود را و سپس ورود به تلویزیون اپل برنامه خود را پخش آنلاين دستگاه.

Vudu: Runner-up

با این نسخهها کار میکند: Roku, Chromecast, پلی استیشن, ایکس باکس, Vizio, سامسونگ و ال جی تلویزیون های هوشمند

اگر شما نمی توانید با استفاده از iTunes خود را با جریان دستگاه یا تلویزیون هوشمند Vudu قوی گزینه دوم. در تست ما آن را به حال تقریبا همه همین فیلم در دسترس برای اجاره به عنوان آیتونز را از دست رفته تنها در دوران مدرن و Harakiri — هر دو بیش از 50 سال است. اگر یک فیلم بود در دسترس در هر نقطه در 4K, Vudu به طور معمول آن را به حال بیش از حد.

تنها این است که آن را احتمالا شما هزینه کمی بیشتر به اجاره 4K فیلم از طریق Vudu. این برنامه به طور معمول هزینه $5.99 برای 4K Ultra HD اجاره در مقایسه با تنها $3.99 برای بسیاری از آیتونز فیلم های 4K. آن را هنوز هم کمتر از $7.99 ما بارها شاهد بازی گوگل و یوتیوب ،

قبل از اینکه شما اجاره مطمئن شوید که آن را در دسترس به صورت رایگان

وجود ده ها رایگان جریان خدمات است که به شما اجازه تماشای فیلم بدون پرداخت یک سکه. در برخی موارد شما نیاز به یک کارت کتابخانه از یک شعبه است که شرکت; در دیگران شما فقط نیاز به نشستن طریق چند معافیت های تجاری.

برای پیدا کردن اگر شما می توانید به تماشای یک فیلم را به صورت رایگان ما توصیه می کنیم با استفاده از یک جریان موتور جستجو مانند JustWatch یا ReelGood. فقط نوع در فیلم شما می خواهید به تماشای و آنها را در همه جا شما می توانید جریان آن از جمله از رایگان (و قانونی) خدمات.

به نگه دارید تا با بیشتر از ما در جریان منابع, نشانه, منابع ما مرکز و پیگیری کارشناسان ما در Facebook و یا توییتر برای به روز رسانی مناسب به خود را ببینید.

مقایسه جریان خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>