بهترین فیلم فوق العاده 1941

این کلیپ از سال 1941 کمدی موزیکال you’ll Never Get Rich (با موسیقی توسط Cole Porter) بازیگران Fred Astaire, Rita Hayworth, رابرت Benchley, Cliff Nazarro و این فوق العاده انجام برخی از بهترین هوا در بیاریم من تا به حال لذت بردن از دیدن. با توجه به صحبت در توییتر در مورد این صحنه:

ddespair

متعجب IMDB اشاره به این صحنه به عنوان یک فیلم خیط و پیت کردن اما من فقط فرض کنید که اضافی گفته شد نه به ایجاد سر و صدا است که تداخل با گفت و گو است. من حدس می زنم آنها ADR در زمان اما شاید آنها می خواستند به آن را آسان تر به بازی ؟

دن C

این یک فیلم خیط و پیت کردن برای ویرایشگر, مدیر, اسکریپت, راهنما و دخول دو دانه ئی! فوق العاده بود به انجام آنچه آنها گفته شد. فریم و مسدود کردن مقصر است.

بنابراین در اینجا من در مورد این متهم اضافی تلفنی آن را در پس او حتی زحمت برداشتن گیرنده که در واقعیت او انجام همه چیز را راست و هر کس دیگری کار خود را انجام داد اشتباه است. من نمی توانم باور این که تا کنون ساخته شده آن را به فاینال کات فیلم, اما اگر این رابطه را از همه چیز آنها را به ضرب گلوله در حال حاضر من واقعا می خواهید برای دیدن دیگران که به گمان من همه را فراموش کرده و خود را به خطوط و شلوار.

رفتن نگه دارید به صورت کامل و تصویری.

با تشکر از DT که موافق این است که قطعا مرد شما می خواهید کاشت هوایی خود را گوجه فرنگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>