بهترین سازگار روتر برای طیف خدمات اینترنت

از آن آسان است برای پیدا کردن یک سازگار با مودم و روتر برای طیف خدمات.

برای طیف مشتریان اینترنت یک شبکه تایید مودم همراه با خود برنامه بدون هیچ هزینه اضافی. شما می توانید خرید خود مودم اگر شما واقعا می خواهید, اما آن را نمی خواهد به شما صرفه جویی در پول خود را ماهانه طیف لایحه.

از آنجا که این, بسیاری از طیف مشتریان با استفاده از ارائه طیف مودم. شما نیاز به یا اجاره یک از پیش پیکربندی روتر Wi-Fi را از طیف و یا استفاده از خود را. اجاره یک روتر از طیف هزینه $5/mo.*

اگر شما تصمیم می گیرید شما می خواهید به استفاده از خود طیف مودم روتر یا دروازه (مودم و روتر دسته کوچک موسیقی جاز) مطمئن شوید که هر آنچه شما انتخاب کنید سازگار با طیف خدمات اینترنت.

بهترین روتر برای طیف

طیف نیست و حفظ یک لیست از شبکه تایید روتر و آنها نمی ارائه پشتیبانی فنی برای هر روتر شما خرید خود را. اما بر اساس نوع روتر شما می توانید از طیف شما نیاز:

  • یک روتر 802.11 ac
  • یک dual-band wireless-AC اتصال

علاوه بر این, شما می خواهید مطمئن شوید که هر روتر شما انتخاب می کنید سازگار با مودم و سرعت لایه برای اطمینان از شما در حال گرفتن سرعت شما برای پرداخت در صفحه اصلی. و نگه داشتن در ذهن یک روتر می تواند بدتر در طول زمان کنونی شما روتر است که بیش از پنج سال ممکن است زمان برای سرمایه گذاری در یکی از جدید به اطمینان حاصل شود که شما در حال گرفتن سرعت اینترنت شما برای پرداخت.

که گفت:, اجازه ندهید این ارعاب شما از خرید روتر خود را. به طور متوسط روتر هزینه زیر 100 دلار با برخی از پایه مدل حتی هزینه کمتر از $50. بنابراین حتی اگر شما طیف خدمات کمتر از دو سال شما می توانید به طور بالقوه صرفه جویی در بیش از $20. و کسانی که پس انداز افزایش می دهد دیگر شما خود را حفظ طیف خدمات.

توصیه می شود از Wi-Fi روتر برای طیف خدمات اینترنت

بهترین طیف مودم

یک طیف مودم شامل همه طیف طرح اینترنت اما شما هنوز هم می توانید انتخاب خود را ارائه مودم. آگاه باشید که طیف-سازگار با مودم های مجاز برای سرعت خاص ردیف. بررسی طیف طرح توافق و یا تماس با طیف خدمات به مشتریان برای پیدا کردن آنچه در ردیف شما برای پرداخت و سپس مشاهده طیف تایید مودم های زیر کلیک کنید.

برخی از مودم ها در این لیست مانند Netgear C6250 در واقع مودم-روتر combos که بدان معنی است که شما می توانید دور با فقط یک دستگاه است. با استفاده از یک مودم یا روتر که مجاز به سرعت خود را ردیف می تواند در نتیجه کندتر از سرعت اینترنت یا اتصال ضعیف تر.

چک کردن اطلاعات بیشتر در نهایی ما اینترنت روتر و راهنمای پیدا کردن پاسخ به تمام سوالات پهنای باند در مرکز منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im