قرار دادی کفش موضوعمن فکر افزایش ارتفاع از طرف کفش راحتی 1/8 اینچ برای به حداقل رساندن مشکل من که در آن طرف کفش تعظیم با توجه به “صندلی” و کفی. ساخته شده در پشتیبانی طاق هل طرف از کفش خارج و به اعتقاد من بلندتر سمت به حداقل رساندن این. همچنین من فکر می کنم که افزایش ارتفاع در دو طرف به بهبود نگاه از کفش. برای مثال در نیروی دریایی جفت وجود دارد بیش از حد فضای بین زبان و طرف به عنوان نشان داده شده در اینجا;

اضافی خود را مطرح قوس پشتیبانی در یک “گاه به گاه” (پرسه) را نگه می دارد به من متعجب و متحیر.

من یک lastmaker اما من تبدیل من توری تا آخر به یک بازی گاه به گاه یکی. نه واقعی, آخرین, اما من تا به حال یک کپی ساخته شده و خرد شده را کپی و در مورد پس بدترین چیزی که می تواند اتفاق افتاده خواهد بود خراب کپی کنید. زمانی که من جمع آوری شده را کپی و به صحبت کرد lastmaker (St, Crispin برادر کوچک) یک چیز او پیشنهاد کرد که من می توانم انجام شد کاهش قوس پشتیبانی (پر کردن در کمی مقعر بخش در پایین آخرین بنابراین کفی است که کمتر مطرح شده در زیر طاق) و پا غرق خواهد شد عمیق تر به کفش. در پایان من نیست که آن را لازم نیست به عنوان loafer نمی gape هنگام خم شدن پا.

تا آنجا که من درک می کنم آن را, خمیازه الاغ یا نه خمیازه تعیین شده است snugness از بالا خط. در اینجا برخی از نقشه ها توسط تری مور بزرگ, پیر مرد lastmaking شد ارسال شده توسط يانه Melkersson در یکی دیگر از فروم, نمایش بالای آخرین برش عمیق تر و باریک تر از یک توری تا آخرین.

این درک من از cordovan loafer و آینده جیر loafer هر دو کلورلی. من نمی دانم اگر کلورلی به طور معمول با این نسخهها کار اختصاص داده شده loafer طول می کشد و یا اگر آنها را به راحتی و slip-on کفش از همان گذشته است. هنگامی که شما دفعه بعد در لندن (یا در کلورلی بعدی تنه نشان می دهد در نزدیکی شما) به آنها نشان cordovan loafer توضیح مشکل و بحث در مورد راه حل های ممکن است. اعتقاد من این است که گذشته است که نیاز به تغییرات است. نه الگو.

صحبت از الگوی شکل زبان است که فقط یک خلاق تصمیم گیری است. این cordovan loafer کاملا دور زبان در حالی که زبان بیشتر مربع در دیگر loafer. فقط اضافه کردن ⅛ اینچ (در اکثر) به طرف زبان به طوری خواهد بود و نزدیک به بالای خط خود را الگو: استفاده از یک بیت از نرم مقوا چوب آن را زیر بند و قطع آن را به زبان شکل شما ترجیح می دهید.

در حال حاضر شما خود را طراح و الگو ساز!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>