A&S موضوع.

پس از یک جستجوی سریع در آن سخت به این باور ما ندارد و یک موضوع اختصاص داده شده به این اما تا حدودی بحث برانگیز خیاطی خانه.

برخی از SF جانبازان آشنا خواهد بود با همسر کمیسیون (که Despos شفاهی برچیده به عنوان ناقص) اما من هنوز هم از زمان به زمان استفاده از آنها است. جدید ترین مسائل شده است چند 3-قطعه یک در نیروی دریایی و دیگر در یک POW. من تصاویر را بیش از آخر هفته.

پس از جان هیچکاک بازنشستگی من را دیده اند هر افت قابل توجه در کیفیت و کالین (که نقطه اصلی من تماس) یک لذت برای مقابله با, چه در لندن و یا در بازدیدکننده داشته است به ما. آنها برخی از بهترین خانه های منحصر به فرد پارچه انتخاب من در بر داشت, به خصوص برای tweeds و سنگین suitings. برش مشخص است اما همچنان کلاسیک انگلیسی. و بر خلاف آنچه که من شنیده ام در جای دیگر من فکر می کنم RTW فروشگاه شده است یک حرکت خوب برای آنها…آن را یک پسوند برای نام تجاری.

خوشحال برای پاسخ به هر گونه سوال در مورد تجربه من با آنها ، من می خواهم تشویق کسانی که با استفاده از آنها را در گذشته به نظر به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>