The Anderson & Sheppard مهاجران موضوع

یکی دیگر از موضوع مشترک (پس به صحبت می کنند) است کوچک/کوتاه backneck اندازه گیری. که فاصله از مرکز backseam به شانه درز. کوتاه backneck (در هر طرف) نتایج فوق العاده پری بیش از تیغه های شانه اجازه می دهد برای آزادی بیشتر حرکت و همچنین علت عمده نگه داشتن یقه چسب به گردن. من نمی دانم چرا همه خیاط این کار را انجام نمی. داستان ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده است که زاویه شانه درز. آن را نمی خواهد به سفر در یک خط مستقیم از گردن به آستین bisecting بدن خود را از زاویه پایین به سمت عقب کت.

همه من یک&S الهام گرفته از لباس اقامت چسب به گردن به مراتب بهتر از دیگران و نیز آسان تر به حرکت در. من تقریبا می توانید حرکت بازوها در هر جهت و یقه نمی خواهد بلند.

سبک نگارش آنها شناخته شده برای widish, شکم lapels و قله که با چنگک جمع کردن تا به طور چشمگیری. یک یا دو دارت sidebodies به ندرت (اگر نگوییم هرگز) و جلو دارت به پایین هرگز.

شانه ها خواهد شد سازمان ملل متحد و یا به آرامی خالی. فشردن در sleevehad معمولی است که وقتی زوج ها با باز کردن درز می دهد بسیار اندک roping اثر در کت اوایل سال. شانه ها نیز به طور معمول تمدید مو (1/4″ 1/2″). با توجه به نرمی و ساخت و ساز و شانه تمایل به “شکستن” در طول زمان و در نهایت سقوط بیش از delt با پوشند.

من پیدا کرده اند (از طریق تا حدودی محدود) تجربه ای که این بچه ها فوق العاده سابقه در گرفتن حق تعادل از گرفتن بروید. آنها ممکن است بیشتر خوش بر و رو کت و قطعا کم چرب ترین قسمت اما تعادل کامل است. A&S مشتری از دوستانم گزارش همان جان هیچکاک و از آنچه که من را دیده اند از او کت او حق است.

من شکایت عمده در مورد قطع این است که این بچه ها به طور معمول انجام buttoning نقطه بیش از حد پایین (و گاهی اوقات تنگه و همچنین). آنها را به جمع آوری آن ضروری است برای من.

به عنوان واقعی خیاط بحث من یک دست کت و شلوار از S. هیچکاک. با وجود آنچه وسواسی سایت تخصصی در FNB.com خواهد گفت: با توجه به تعادل کامل است و متناسب با آن به خوبی پس از تغییرات لازم (که استیون بستری خود لازم و انجام خود را). شکل خوب است اما بسیار سست نسبت به دیگران است. من نمی پیدا کردن آن به عنوان نرم افزاری که من دیگران و دوخت برگ زیادی به دلخواه می شود. که یکی پس از YMMV.

اسب من چیزهای است که از زمانی که توماس و ادوین شرکای شد. آن است که بسیار wasp-waisted و قفسه سینه است که بیشتر دارای عقاید از بخور. آن را به خوبی ساخته شده اما به دور از بهترین چیزهای من را دیده اند و یا خود را. در نهایت قطع شد فقط یک کمی بیش از حد زرق و برق دار برای من.

این به من نشان دهنده یک&S/Scholte در بهترین حالت آن:

NB: دامن به نظر می رسد بیشتر از آن است که از آنجا که من مطرح بازوی, برگزاری, دوربین است که باعث آن را به آسانسور. آن را بسیار صاف به طور معمول. نه به عنوان تر و تمیز به عنوان آنچه که ما را دیده اند از Rubinacci اما نه در همه هایش.

من فقط یک جدید SB قنتد, ژاکت, اما من لازم نیست که دوربین من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>