طعم-O-Vision: یک دستگاه است که می تواند گفته Synethesize هر عطر و طعم خود را در زبان

این یک فیلم کوتاه در مورد “مزه نمایش” Norimaki سینت سایزر است که می تواند گفته تکرار طعم از هر عطر و طعم یک کاربر زبان. برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من Norimaki, سینت سایزر, نوک پستان:

آن را با استفاده از مجموعه ای از پنج الکترولیتی طعم ژل که تحریک الکتریکی برای تولید احساس طعم و مزه در آن کاربر زبان. فرآیند الکتروفورز استفاده می شود به subtractively تنظیم مقدار شیرین (گلیسین) شور (کلرید سدیم) تلخ (سدیم کلرید) اسیدی (اسید سیتریک) و اومامی (گلوتامیک سدیم) طعم آن منتشر می شوند. از لحاظ تئوری این پنج پایه طعم دهنده می تواند فایل های فاسد فقط در مورد هر گونه عطر و طعم شما می خواهم و این سیستم در حال حاضر استفاده شده است برای شبیه سازی طعم اعم از سوشی به آدامس آب نبات.

اما چگونه به خوبی آن را در واقع کار می کند ؟ و آن را نباید همراه با Smell-O-Vision برای تجربه مزه? هنوز هم گمان می کنم حتی اگر من کار نمی کند حداقل اگر شما با استفاده از به عنوان دیده می شود در gif شما باید یک ایده بهتر چگونه برای لذت بردن از یک ربات است که خواهد شد یک مهارت مهم را در آینده داشته باشند.

رفتن نگه دارید به صورت کامل و تصویری است که نه خیلی بیشتر از این gif واقعا.

با تشکر از الکس که موافق آن همه سرگرم کننده و بازی تا کسی تبدیل می شود طعم و مزه خود را سینتی سایزر به گربه گه.

ادامه مطلب: خنک, خوردن, چیز, جالب, اجازه دهید من را امتحان کنید! اجازه بدهید سعی کنید!, خوردن چیزهای آه عجب smell-o-vision, مطمئن, چرا که نه, طعم, مزه, رنگین کمان, طعم-o-vision, آینده نزدیک, تصویری, ما در حال گرفتن وجود دارد خوب در مورد آن ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de