تای چی ‘استاد’ زدم سرد 30 ثانیه به مبارزه

توجه داشته باشید: Gif بالا تنها برای اولین بار از سه دوره متوالی به دست کشیدن از فراز آن سوم که واقعا حلقه خود بل.

این یک ویدیو از 69 سال (خوب) خود اعلام کرد تای چی استاد و سنگین رسانه های اجتماعی خود پروموتر Ma Baoguo گرفتن زدم با یک زن 50 ساله کیک بوکسینگ مربی سی ثانیه به مبارزه خود را که به نظر می رسد شده اند به فیلم برداری با یک دوربین توسعه یافته در طول همان دوره tai-chi شد. برخی از اطلاعات بیشتر در مورد کارشناسی ارشد پانچ:

Ma تا به حال ساخته شده است یک نام برای خود در رسانه های اجتماعی به عنوان او را ترویج آنچه که بسیاری از ناظران به نام “کونگ فو fakery”. و چندی پیش او یک هم بزنید هنگامی که او به طعنه “احمق” سرزمین اصلی UFC strawweight قهرمان ژانگ Weili و حتی به چالش کشیده و او را به یک مبارزه است.

بسیاری از ناظران را مورد سوال کارشناسی ارشد توانایی و “جعلی کونگ فو رفتن در اطراف” با “سگ دیوانه” MMA fighter زو Xiaodong سال گذشته خواستار یک تای چی “استاد بزرگ” تقلب در حالی که تعهد به افشای “جعلی” هنرهای رزمی است.

در حال حاضر من برای اولین بار به اعتراف من به خصوص آشنایی با تای چی اما من فرض دفاعی هنر رزمی نبود توسعه را تکرار باز مشت به صورت تا زمانی که شما از دست دادن هوشیاری. این است که درست است ؟ یا حرکت بعدی خود را به حلقه در از یک توپ و لگد تا حریف خود را از دست می دهد مورد علاقه ؟

نگه داشتن رفتن برای تصویری که نشان می دهد Ma گرفتن یک استراحت درست قبل از جنگ آغاز می شود به یک جرعه از چیزی که به وضوح نه همان معجون تخم مرغ شن مشترک با جک و وانگ در دردسر بزرگ در چین قبل از نبرد نهایی.

نگه دارید برای رفتن تصویری, اما جست و خیز 2:00 برای مبارزه.

با تشکر دوباره, به, بی مو, چه کسی موافق است که چگونه شما در برنده شدن در دعوا.

ادامه مطلب: انجام نبرد ، مبارزه! مبارزه!, گرفتن زدم به نظر می رسد او احتمالا کبود نفس خود را بیش از حد, هنرهای رزمی, به من نه به تحت مطالعه شما چیزی درست نیست اینجا تای چی خوب بود که بسیار چشمگیر womp womp شما آن را اشتباه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>