تعجب!: ای به داخلی و نمای پسر گرفتن ضربه توسط Rockslide

این تصویری از یک ژولیده تبه کار بد گرفتن کمین توسط یک rockslide در نزدیکی کالیفرنیا, کالیفرنیا باعث برخی از $21,000 آسیب به خود فورد اکسپدیشن. در کلمات خود را در حالی که من هرگز رانندگی در هر نقطه در نزدیکی حتی یک تپه کوچک هرگز دوباره:

“پس از سقوط سنگ نشانه به زندگی در من آینده جنوبی در 101 در سائوسالیتو جمعه گذشته است. بالای این صخره در حدود اندازه یک اتومبیل سقوط کرد و شکست در راه را به پایین به 2ft اندازه تخته سنگ است که احساس آنها را از طریق رفت من اعزامی باعث بیش از $21,000 آسیب. این cring شما را بر صورت من است من نیروبخش برای مرگ از تخته سنگ بود که به سمت صورت من و ماشین به اندازه سنگ است که مطمئن شوید که برای له من مثل یک اشکال. دو علامت بر روی شیشه جلو یکی درست در مقابل من سر و یک سوم یک مسافر پنجره و شیشه ای حتی نمی کرک. من فکر می کنم من فرشتگان مشغول بودند. من از Freaked!”

واضح است که فلش تی شرت شکست خورده او. با آن چیزی که در او باید شده اند قادر به پیشی جستن که rockslide. منظورم چه هدف پوشیدن یک ابرقهرمان پیراهن اگر شما در حال رفتن به ضربه با سنگ به هر حال? من امیدوارم که او آن را به آتش کشیدند هنگامی که او به خانه. مطابق بلند, لباس تنگ, بیش از حد.

رفتن نگه دارید برای این ویدئو که شامل یک انتخاب “Unf***ingbelievable!”

با تشکر از Andre D که موافق است که یک روز ruiner سمت راست وجود دارد.

ادامه مطلب: حوادث, شکستن چیزهای ای به تخریب کوه یخ dead ahead!, ورودی!, ke-runch اوه مرد وجود دارد هیچ چیز بدتر از برخی از سنگ gollum تناسلی مرد شکستن و سپس نورد پایین کوه و مخرب خود rockslide بالغ بر!, woopsie وای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im