تابستان unlined کفش راحتی

سلام به همگی

من بعد از unlined کفش راحتی….من شخصا دیدن کفش راحتی به عنوان یک “تابستان” و کفش (شوک ترسناک) ممکن است بخواهید برای رفتن sockless بنابراین unlined ترجیح داده است. من به طور کلی می خواهم به خرید اقلام با کیفیت است که در گذشته برخی از زمان و نه به “پرتاب-دور لباس” طرز فکر. با که در ذهن و بازه زمانی که در آن من می توانم که در آن unlined کفش محدود به سه ماه من شروع به تعجب می کنم اگر آن را حس می کند بیشتر به “سرمایه گذاری” در کفش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد بیشتر از سال است. تحمل این را در ذهن داشته و پس از خواندن این فروم در مورد چت meermin unlined کفش راحتی (https://www.styleforum.net/threads/summer-loafers.645365/) خواهد یک جفت Meermin unlined کفش راحتی را به اندازه کافی خوب کیفیت به گذشته چندین تابستان? با فرض اینکه آنها مناسب البته!

با توجه به پایان چگونه خواهد آنها را با هم مقایسه می گویند Carmina, Crockett و جونز ؟ همچنین, من حدس می زنم بیشتر تیز سبک Meermin کفش و چرم تنها به معنی کمی رسمی تر به دنبال loafer? ایده آل نیست.

به سلامتی

گراهام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>