کت و شلوار و کت مناسب است ؟

هی Styleforum,

شده است یک lurker در حالی که اما به دنبال توصیه ها و مشاوره مناسب است. به تدریج فرو بردن انگشتان من به کمی رسمی تر به نظر می رسد دور از streetwear و پیراهن & شلوار کسب و کار گاه به گاه. من نه بیش از حد آشنا با استیلای مشاوره و پیدا کردن من وجود دارد به مقدار زیادی از متضاد چیز در اینترنت.

به عنوان یک بیت از پس زمینه من 20 اواسط کار در فن آوری و واقعا ترجیح می دهند به یک مدرن تر/نگاه گاه به گاه, به خصوص با توجه به اجتماعی و کار محافل. من فکر نمی کنم من می توانم جلو و سنتی مردانه به عنوان به خوبی به عنوان یک نجیب زاده و من فکر می کنم من ترجیح می دهم به نگه داشتن بیشتر مرزی/مد نگاه کنید به طوری که من نمی رد هر دو engineers – که می تواند یک کمی کلیشه ای و همچنین سرمایه گذاری/مشاور مردمی است.

لطفا چشم پوشی از قرنطینه مو 😅

من این ژاکت از SuitSupply:

IMG_4886.jpeg

IMG_4884.jpeg

این من هنوز هم می تواند بازگشت (و همچنین در رنگ بژ). من احساس می کنم مانند درجه بیش از حد طولانی برای یک بازی گاه به گاه sportcoat/جارچی – اگر آن را ~1″ کوتاه تر من می خواهم فکر می کنم آن را کامل است. من احتمالا می خواهم همچنین می خواهید را در کمر کمی من را تصور کنید.

این ژاکت از نظریه:

IMG_4883 2.jpeg

IMG_4884.jpeg

این طراحی شده و نزدیک به ایده آل من نگاه کنید – به خصوص اگر آن را به لباس پوشیدن پایین (مثلا با chinos یا شلوار جین + کفش). آیا این قضاوت در بیشتر محیط های سنتی?

و این کت و شلوار از عضله & Mackay:

IMG_4897.jpeg

IMG_4896.jpeg

این نیز طراحی شده است. من احساس می کنم شانه کمی و به طور کلی در یک بیت فولر/گسترده تر از من ترجیح می دهم.

آیا شما هر گونه توصیه ؟

من در تلاش برای انتخاب کنید تا یک زن و شوهر بیشتر مناسب (خاکستری زغال چوب) و یک زن و شوهر بیشتر کت (سنتی نیروی دریایی جارچی سنگ/بژ/خاکستری) به دور از کمد لباس من.

متاسفم برای فقرا عکس های روشنایی و, من واقعا می خواستم به سعی کنید SuSu کت به عنوان آنها در آمد اما آن را به شب.

با تشکر از شما!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>