درد و رنج از اینترنت? خود را بیش از حد گرم کامپیوتر ممکن است مقصر است.


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

چه چیزی باعث آهسته خود را به اینترنت ؟

اینترنت می تواند علل بسیاری داشته باشد اما اگر خود را از اینترنت بدست تدریج کندتر در طول زمان وجود دارد ممکن است کمتر آشکار مقصر درست در خانه خود را. اگر شما ساخته نشده و هر گونه تغییرات به اینترنت خود را طرح و نمی توانند بفهمند هر دلیل دیگر که اتصال اینترنت خود را آهسته است که ممکن است ما پاسخ شما بوده ام به دنبال.

اما نگه داشتن در ذهن است که تغییرات دیگر در استفاده از اینترنت خود را نیز می تواند تحت تاثیر قرار دهد خانه خود را در سرعت اینترنت. برای مثال چک کردن برای دیدن اگر شما به تازگی ساخته شده هر یک از موارد زیر تنظیمات را به خانه خود را به عنوان این نیز می تواند تاثیر خود را از Wi-Fi.

 • اضافه شدن دستگاه های بیشتر به خانه خود را از Wi-Fi مانند خانه های هوشمند دستگاه های
 • نقل مکان کرد و خود مودم یا روتر به مکان های مختلف در خانه خود را
 • اجازه دهید خود نرم افزار آنتی ویروس بر روی هر یک از دستگاه های خود را منقضی
 • نیست بوت خود را به مودم و روتر در یک مدت زمان طولانی

چرا یک کامپیوتر بیش از حد گرم است و خود را بدترین دشمن

یک دستگاه بیش از حد گرم می تواند یک نگرانی ایمنی و همچنین کشیدن واقعی وقتی که می آید به گرفتن هر چیزی آنلاین انجام می شود. شما ممکن است بر روی کامپیوتر خود را برای دیگر امتداد زمان از همیشه قبل از به خصوص اگر شما جدید به کار از خانه و یا آموزش از راه دور. این زمان اضافی صرف سیستم وارد شده می تواند منجر به لپ تاپ خود را بیش از حد حتی اگر شما هرگز به حال این مشکل در گذشته است.

چیزهای دیگر است که می تواند کامپیوتر خود را به بیش از حد عبارتند از:

 • سن از کامپیوتر شما. کامپیوتر های قدیمی تر ممکن است بیشتر مستعد به گرما دریافت کنید.
 • محل کامپیوتر و لوازم جانبی کامپیوتر. شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر محل سکونت خود را اگر شما کامپیوتر خود را در مقابل پنجره های آفتابی و یا در حال کار در خارج برای مدت زمان طولانی.
 • گرد و خاکی فضاهای مسدود و تهویه بر روی دستگاه شما. نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین باری که شما پاک کردن کامپیوتر شما. بنابراین ، تجمع گرد و غبار می تواند مهار دستگاه خنک کننده منافذ. اگر کامپیوتر شما ساخته شده است در دریچه مسدود است دیگر اشیاء شبیه به هم ریخته میز بیش از حد می تواند یک مسئله.

چگونه برای گفتن اگر کامپیوتر شما بیش از حد

علاوه بر سوزاندن بالای پاهای خود را در یک لپ تاپ بیش از حد گرم می تواند چند ماندگار اثرات منفی که شما می خواهید برای جلوگیری از. اولین نشانه از مشکل می تواند یک عقب مانده سیستم عامل اما در دراز مدت آسیب های داخلی می تواند منجر به کل خاموش کردن کامپیوتر.

نگه داشتن یک چشم را برای این علائم هشدار دهنده از یک گرمای بیش از حد لپ تاپ:

 • یک دستگاه است که غیر منتظره ای داغ به لمس است.
 • صفحه نمایش است که بارها و بارها انجماد.
 • مقادیر اضافی از تاخیر و بافر زمانی که آنلاین است.
 • کامپیوتر خود را دوباره شروع می شود و یا خاموش بدون هیچ دلیل روشنی.

چگونه به تعمیر خود را بیش از حد گرم کامپیوتر

بهترین راه برای رفع یک لپ تاپ بیش از حد گرم است برای قرار دادن برخی از اقدامات در محل برای جلوگیری از آن. اینترنتی خود را در حال اجرا در سرعت های بالا و عملکرد کامپیوتر خود را در بالاترین ظرفیت با حفظ دستگاه خود را با این مراحل ساده.

در اینجا برخی از آسان و ارزان نکاتی برای خنک نگه داشتن کامپیوتر خود را در طول سال:

 • تمیز کردن فن یا دریچه. به آرامی اسپری گونه در معرض منافذ با هوای فشرده دو تا چهار بار در سال به نگه داشتن دستگاه خود را عاری از گرد و غبار.
 • مراجعه کنید به کامپیوتر شما می باشد. پیدا کردن مدل خاص دستورالعمل در مورد چگونه برای حفظ دستگاه خود را. از دست این کاغذ کپی کرد ؟ ؟ سعی کنید برای رفتن به وب سایت سازنده و جستجو توسط نام محصول و شماره مدل (این اطلاعات است که معمولا در چاپ های خارجی بخشی از کامپیوتر خود را).
 • را می شکند. اگر شما در حال شرکت در داده-فشرده فعالیت های آنلاین مانند بازی و یا جریان سعی کنید گرفتن یک استراحت هر چند ساعت به دستگاه خود را — و خود را — یک شانس برای خنک کردن. آن را نیز ایده خوبی است برای شارژ لپ تاپ خود را در یکی از این خرابی از شارژ دستگاه در حین استفاده خود را افزایش می دهد به طور کلی متوسط.
 • مطمئن شوید که کامپیوتر شما در یک منطقه تهویه مناسب. نگه داشتن دستگاه خود را به دور از مناطقی که به شدت تحت تاثیر شدید نور خورشید و گرما از داخل ساختمان نور یا حرارت تابشی از دستگاه های دیگر.
 • استفاده از یک خارجی خنک کننده پد و یا فن. نگه داشتن کامپیوتر خود را خنک است که به ویژه مهم است اگر شما فن داخلی متوقف شده است و یا کار نمی کند در ظرفیت کامل. یکی دیگر از مزایای یک پد خنک کننده این است که آنها اغلب کمی بالا برای بهبود ارگونومی و به طور معمول توسط یک پورت USB است که شاخه به طور مستقیم به دستگاه شما — بدون رسانه های اضافی یا باتری مورد نیاز است.

اگر کامپیوتر من در حال حاضر بیش از حد گرم?

در رویداد ناگوار که کامپیوتر شما در حال حاضر بیش از حد گرم, هنوز هم وجود دارد برخی از اقدامات ترمیمی است که شما می توانید. اگر شما فکر می کنید کامپیوتر شما بیش از حد گرم است بلافاصله توقف استفاده از آن و جدا از آن. آن ممکن است یک ایده خوب برای خاموش کردن کامپیوتر به طور کامل در صورت امکان.

مطمئن شوید که به اقدامات پیشگیرانه در بالا برای جلوگیری از هر گونه آسیب بیشتر مانند از بین بردن این دستگاه از هر گونه منابع گرما و گرد خارجی منافذ در صورت لزوم.

در نهایت اگر شما متوجه است که کامپیوتر شما مواجه می شوند اثرات ماندگار از گرمای بیش از حد مانند مداوم پردازش خطا و یا ادامه سیستم اشکالات واجد شرایط مشورت کنید تکنسین تعمیر کامپیوتر به کامپیوتر خود را در حال اجرا با خیال راحت و به سرعت دوباره. هنوز مطمئن شوید که برای پیدا کردن یک tech? سعی کنید angie’s List یا sara macdonald به محل تعمیرگاه در منطقه شما.

پیدا کردن راه های دیگر برای دریافت بیشتر از پهنای باند خود را با پیروی از این مرکز و ثبت نام به صورت هفتگی ما Allconnect عضویت در خبرنامه.

Lisa Iscrupe Lisa Iscrupe

@allconnect

لیزا با استفاده از سالها تجربه در فروش و خدمات مشتری برای اینترنت-ارائه دهندگان تلویزیون به اطلاع او نوشتن در پهنای باند. کار او شده است اشاره شده توسط سی ان ان و دیگر منابع ملی. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de