#StyleforumApproved مسابقه

خوش آمدید به #StyleforumApproved مسابقه!

من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که این یک ماه تلاش برای همه خودمان را گنجانده شده است. در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله و از خود جدا ما را منعکس چقدر مهم بشر در ارتباط هستند و حتی زمانی که از طریق یک مانیتور کامپیوتر. ما واقعا باید یک راه را به درستی با تشکر از شما برای چسباندن با ما در حالی که جهان به عنوان ما آن را می دانم آمدند crashing پایین; این مسابقه یک حرکت کوچک به شما نشان می دهد ما قدردانی برای بازدید از فروم, مطالعه و شرکت در این گفتگو.

این یک مسابقه که در آن همه برنده: در واقع هر شرکت کننده را دریافت کنید (بسیار پرطرفدار) “Styleforum تایید شده” دستبند به رخ کشیدن خود را با بی اعتنا دوستان است. وجود خواهد داشت یک “بزرگ” برنده خواهد شد که دریافت همراه با Styleforum دستبند هنر خوب “لاستیک بیسکویت” دستبند و یک Petrucci چرم فلورانس کیف پول سکه (در Styleforum عمیق قرمز البته). اما برنده بزرگ خواهد بود تصادفی انتخاب شده است.

IMG_3062.JPG

این قوانین ساده به شرکت:

ارسال یک عکس از خودتان را با پوشیدن یک لباس شامل یک Styleforum وابسته در این موضوع و برچسب های وابسته(ص) اجازه دهید آنها را می دانم که شما آنها را درک کنید. شما می توانید لیست وابسته در سمت راست نوار از وب سایت. شما تنها می توانید از ویژگی های زمان وابسته نیست و آنهایی که گذشته.
برچسب Styleforum کاربر شما را تحسین کنید و به او بگویید که چرا شما انجام دهد. این است که در روح, پخش كردن, قدردانی برای جامعه و افرادی که آن را.
اختیاری: اگر شما یک Instagram profile (خصوصی نیست) به اشتراک گذاری همان ساز و برگ تصویر و استفاده از هشتگ #StyleforumApproved. این را به شما بدهد یک مطلب برای برنده جایزه بزرگ.
ارسال یک ایمیل به [email protected] با فروم شما نام کاربری و لینک به Instagram تصویر اگر شما به اشتراک گذاشته و آدرس خود را (اگر شما مایل به دریافت رایگان دستبند. این اجباری نیست). به شما امکان داده شده یک عدد (دو در مورد شما در حال شرکت در Instagram نیز) برای یک شانس برای برنده شدن در این هنر خوب و Petrucci جایزه.

هر کسی می تواند شرکت حتی اعضای جدید – ارائه شده شما خودتان را معرفی کنید در “خودتان را معرفی کنید” موضوع اول است. مسابقه شروع می شود در 10/7 و به پایان می رسد در 24/7 در نیمه شب PDT.

موفق باشید همه: ایمن ماندن و اقامت #StyleforumApproved.

IMG_3060.JPG

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de