Styleforum کاربر گزارشات و پرسش در مسائل فنی

فکر کردم آن ممکن است مفید باشد به یک موضوع به پست همه جدید SF UI / سوالات راهنمایی. به نظر می رسد مانند یک موضوع محبوب در حال حاضر. آن را عجیب و غریب است که من می خواهم را انتخاب کنید این اولین سانتی متر نخ اما در اواخر بهتر از هرگز. (مدیران سایت: لطفا حرکت به یک محل مناسب در صورت نیاز.)

برخی از نامگذاری روز رسانی:

-اشتراک = تماشا موضوعات
-اطلاعیه ها = هشدار
پیام خصوصی = مکالمات
-B&S پست = منابع

در اینجا برخی از حساب کاربری و اطلاعات شما را که به من آموخته اند تا کنون:

-شما باید برای نزدیک کردن همه از پیر PM (در حال حاضر مکالمات) را به اطلاع رسانی شماره برود. شما می توانید این کار را با چک کردن جعبه در هر مکالمه انتخاب همه کلیک کردن بر روی “ترک گفتگو” انتخاب و استفاده از. شما نیاز به انجام این کار برای هر صفحه از مکالمات شما.
مدیر توجه داشته باشید: اگر شما را ترک یک مکالمه شما از بین رفته اند از آن خوب است. شما نمی توانید در. از طرف دیگر هنوز هم دسترسی به آن است.

-دوباره تنظیمات حریم خصوصی است و هشدار. بسیاری اتحادش را تغییر/اضافه شده است بنابراین شما نیاز به پیکربندی مجدد.

برخی از B&S اطلاعات شما را مجبور به یادگیری این امروز صبح:

-عکس باید 1MB > برای آپلود به طور مستقیم (ممکن است درخواست برای کل سایت).

-اگر شما می خواهید یک تصویر پوشش خود را از منابع پست اصلی B&S بخش (به جای خالی جعبه سفید). شما نیاز به اضافه کردن آن را با استفاده از “ویرایش منبع تصویر” گزینه ای تحت عنوان “منابع ابزار” منو در سمت راست از منابع خود را به صفحه. اشتباه نیست این کار را با اضافه کردن تصاویر بیشتر به منابع خود صفحه است که یکی دیگر از جانور. خاص وجود دارد 250px350p محدودیت بنابراین شما نیاز به می دانم که چگونه به ویرایش عکس روی جلد خود را.

-“منابع آیکون” گزینه ایجاد یک تصویر بند انگشتی به همراه عنوان خود را در منابع خود صفحه. نیز وجود دارد یک اندازه محدودیت 96px96p برای آن است. خودکار آن را بی درنگ شما را به اضافه کردن این زمانی که شما ایجاد یک منبع جدید ارسال و یا شما می توانید آن را اضافه کنید بعد با استفاده از “ویرایش منابع Icon” در “منابع ابزار” منو در سمت راست از منابع خود را به صفحه.

-تداوم در حال حاضر با “ارسال منابع به روز رسانی” گزینه واقع به عنوان یک دکمه آبی رنگ در سمت راست بالا و یا به عنوان بخشی از همان “منابع ابزار” منو در سمت راست از منابع خود را به صفحه. شما نیاز به ارسال دلیلی برای از دست انداز خود را در حال حاضر است که بسیار مفید است.

لطفا اضافه کردن نکته یا سوال اجازه دهید ‘ ها به کمک برخی از SF اعضای کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>