تلاش برای نگه داشتن یک برنامه به عنوان شما کار از خانه ؟ سعی کنید این زمان مدیریت برنامه های

کار از صفحه اصلی که شما احساس استرس ؟ یک منطقه است که می تواند کمک به شما در تنظیم و مدیریت زمان است. مطالعات نشان داده اند که بهتر مدیریت زمان عادات ترجمه برای اضطراب کمتر و عملکرد بهتر. و اضطراب کمتر به معنی ظرفیت بیشتر برای لذت بردن از همه که زمان اضافی رایگان.

متاسفانه برای جستجوی خوب مدیریت زمان نرم افزار می تواند استرس زا تلاش را در خود دارد. وجود دارد صدها نفر از ابزار وجود دارد که ادعا می شود یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل, اما آن را سخت به بگویید که چه بسیاری از آنها در واقع انجام دهد.

به طور کامل صادق بسیاری از آنها بسیار اساسی است. حتی clunkiest برنامه های کاملا قادر به ایجاد لیست خود را ردیابی زمان و مسدود کردن حواس او را پرت. یکی از بهترین برای شما پایین می آید که یکی از شما در واقع در نهایت با استفاده از.

چگونه ما در بر داشت بهترین مدیریت زمان نرم افزار

به منظور پیدا کردن که ابزارهای مدیریت زمان می تواند تبدیل به بخشی از روال خود را و آن را کنار جاده سقوط ما آغاز شده توسط ایجاد یک لیست از برنامه های است که خود را در بازار ابزارهای مدیریت زمان و رتبه در App Store و Google Play برای موضوعاتی مانند “بهره وری”. این به ما حدود 40 مدیریت زمان نرم افزار برای چک کردن.

از وجود ما کشیده هر برنامه کاربر رتبه بندی در هر دو فروشگاه های برش هر چیزی با کمتر از 100 بررسی یا 4.0 میانگین امتیاز ترک ما با حدود 20 برنامه. ما پس از صرف حدود یک ساعت هر تست آنها را بر روی آی فون (و لپتاپ Macbook Pro که یک برنامه دسکتاپ در دسترس بود) انجام توابع ساده مانند لیست و زمان ردیابی است.

چون خیلی با هم تداخل در عملکرد — و از آنجا که همه آنها در اصل انجام کارهای مشابه — ما شامل تصاویری از برنامه های در عمل همراه با یک پایه مختصر و مفید از آنچه آنها خوب. که راه شما می توانید انتخاب کنید آنهایی که مانند ابزار, شما در واقع می خواهم با استفاده از به جای آنهایی که ما فکر می کنیم بهترین هستند.

بهترین مدیریت زمان نرم افزار 2020

 • TickTick: To-do لیست با تقویم یکپارچه سازی
 • Todoist: To-do لیست برای دسکتاپ
 • وظایف گوگل: مدیر وظیفه مینیمالیستی
 • جنگل: تلفن بازدارنده
 • کانون حافظ: ساده مدیریت زمان
 • Toggl: ردیاب زمان به صورت ساعت قابل پرداخت
 • متمرکز می شود: مدیریت زمان برای مک
 • رگه: رسیدن به اهداف خود
 • HabitMinder: ایجاد عادات خوب
 • حلقه عادت ردیاب: ردیاب روزانه برای اندروید

بهترین to-do list نرم افزار

TickTick

 • چه آن را بزرگ برای: To-do لیست با ویژگی های تقویم
 • موجود در: iOS, آندروید, مک, ویندوز, کروم و فایرفاکس و الحاقات
 • قیمت: رایگان برای نسخه اولیه $27.99/ماه یا $2.79/mo. برای نرم افزار

با 4.8 رتبه بندی و هزاران نفر از بررسی مثبت در فروشگاه App و Google Play TickTick یکی از محبوب ترین مدیریت زمان برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد و آن سخت است برای دیدن چرا. این یکی از مهمترین و بصری و آسان برای استفاده از برنامه های تست کردم در حالی که هنوز حفظ توانایی انجام عملکردهای پیچیده تر.

TickTick است که اساسا یک برنامه مدیریت وظیفه با تقویم ویژگی های. شما می توانید ایجاد لیست کارها و اهداف رنگی با اولویت سازماندهی آنها را با پروژه های خاص و سپس به اشتراک گذاری آنها را با دیگران اگر شما می خواهید به همکاری. همچنین یکی از تنها مدیریت زمان برنامه های است که اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن وظایف خود را با صدای. فقط پایین نگه داشتن علامت بعلاوه را وظیفه یک نام و TickTick به طور خودکار حافظه آن را به تقویم خود را.

اگر شما می خواهید ویژگی های پیچیده مانند داده های تصویری از پیشرفت تاریخی خود را و فولر تقویم قابلیت شما می توانید ارتقاء به نرم افزار TickTick برای $27.99/ماه یا $2.79/mo.

خط پایین: اگر شما می خواهم یک تقویم از وظایف خود را با TickTick.

Todoist

 • چه آن را بزرگ برای: Basic to-do لیست به خصوص بر روی دسکتاپ
 • موجود در: iOS, آندروید, مک, ویندوز, کروم و فایرفاکس و الحاقات
 • قیمت: رایگان برای نسخه اولیه $3/mo. برای حق بیمه

Todoist دیگر به اتفاق آرا محبوب مدیریت زمان نرم افزار با ستارگان رتبه بندی به صورت هر دو سیستم عامل iOS و Android apps. آن را کمی محدود تر در عملکرد آن نسبت به TickTick — هیچ تقویم یا تجسم داده ها — اما که ممکن است جذاب برای کاربران به دنبال یک راه ساده برای پیگیری وظایف خود را.

که در آن Todoist واقعا خارج از غرفه است که آن برنامه دسکتاپ است که در دسترس در هر دو مکینتاش و ویندوز کامپیوتر. با استفاده از Todoist در کامپیوتر من احساس کاملا بصری است. آن را آسان برای ایجاد پروژه های جدید و پر آنها را با خاص زیر وظایف و اختصاص خرما به علت. مانند TickTick شما می توانید با استفاده از Siri و Google Assistant برای اضافه کردن وظایف به برنامه خود را در Todoist را در برنامه های تلفن همراه.

متاسفانه Todoist سازد برخی از ویژگی های اساسی از نسخه رایگان آن است. شما نمی توانید اضافه کردن یادداشت به وظایف خود برای مثال یک تابع استاندارد در بسیاری از دیگر مدیریت زمان نرم افزار تست کردم.

خط پایین: Todoist ساده است اما آن را نشانی از آنچه در آن می کند بسیار خوب به خصوص بر روی دسکتاپ.

وظایف گوگل

 • چه آن را بزرگ برای: مینیمال به-dos برای کاربران گوگل
 • موجود در: iOS, Android, برنامه افزودنی Chrome
 • قیمت: رایگان

وظایف گوگل خوب است وظیفه مدیریت ابزار برای هر کسی اما کسانی که در حال حاضر سنگین کاربران از محصولات دیگر گوگل بهره مند خواهند شد ، وظایف گوگل است که به وضوح طراحی شده برای یکپارچه با جیمیل و تقویم گوگل. شما هنوز هم می تواند استفاده از آن را بدون همگام سازی حساب کاربری خود در سراسر کسانی که برنامه های دیگر اما که در آن نقطه آن را بسیار بیشتر از یک پایه به انجام برنامه لیست.

که گفت:, در حالی که آن را بسیار اساسی برنامه آن را آسان برای استفاده و جذاب طراحی شده است. من قدردانی چگونه شما به راحتی می توانید کارهای انجام شده (و یا مخفی کردن آنها) همراه با موقعیت برخی از موارد به عنوان “وظایف فرعی” از گسترده تر به-dos.

اگر شما همگام سازی وظایف خود را با حساب کاربری گوگل آن را به طور خودکار به جیمیل هنگامی که شما استفاده از آن را در یک مرورگر وب است. این بدان معناست که اگر شما یک ایمیل و یا تقویم دعوت می کنند که نیاز به برخی از عمل شما به راحتی می توانید انتقال آن به وظایف.

خط پایین: وظایف گوگل یکی از اساسی ترین وظیفه مدیران در اطراف, اما آن را به ارزش تلاش کردن اگر شما متعهد تقویم گوگل و جی میل کاربر است.

بهترین نرم افزار برای کمک به شما در تمرکز

جنگل

 • چه آن را بزرگ برای: گرفتن شما تلفن خود را
 • موجود در: iOS, Android
 • قیمت: $1.99

در آن سطح جنگل به نظر می رسد تقریبا بیش از حد ساده می شود که مفید است. به شما در تنظیم یک تایمر و هنگامی که آن را تا به شما یک مجازی “درخت” در برنامه “باغ”. (شما می توانید استفاده مجدد تایمر برای چیزهایی مانند “کار” یا “مطالعه.”)

تنظیمات پیش فرض کار می کند بر روی سیستم افتخار. اگر شما اقامت متمرکز بر وظیفه خود را برای طول زمان سنج خود را اطلاع رسانی میآید تا به شما بگویم “درخت خود رشد کرده است.” اگر شما پریشان شما “را” و خود را در درخت جدوگاه. (جنگل نیز “عمیق تمرکز” حالت که در آن شما درخت می میرد اگر شما برای باز کردن گوشی خود را در حالی که تایمر در حال اجرا است.) بیشتر درختان شما رشد سکه های بیشتر شما تعلق که اجازه می دهد تا شما را به گیاه انواع درختان.

این صدا ممکن است مانند یک محرک بزرگ اما زیبا با گرافیک واقعا با یک حس موفقیت. آن را عجیب پاداش به دیدن باغ پر کردن با درختان و من میلی به نا امید درونی من باغبان با اجازه دادن به آنها را پژمرده.

این همه مجازی باغبانی ، جنگل همکاران با یک سازمان به نام درختان برای آینده است که اختصاص داده شده به احیای تخریب زمین. هنگامی که شما در کسب سکه به اندازه کافی با کاشت درختان مجازی در برنامه جنگل خواهد کاشت یک درخت در زندگی واقعی است.

خط پایین: جنگل سرگرم کننده و موثر راه برای نگه داشتن خود را در مسیر.

تمرکز حافظ

 • چه آن را بزرگ برای: ساده مدیریت زمان
 • موجود در: iOS
 • قیمت: رایگان برای نسخه اولیه $1.99 برای نرم افزار

تمرکز حافظ یکی از بسیاری از زمان مدیریت برنامه های کاربردی است که با بهره گیری از تکنیک Pomodoro که می شکند کار خود را به تکه های قابل کنترل (به طور سنتی 25 دقیقه) با استراحت کوتاه در بین. پس از این چهار چرخه, شما می توانید یک استراحت طولانی از 15-20 دقیقه.

من با استفاده از روش Pomodoro برنامه برای چند روز در حالی که تحقیق در این مقاله و این کاملا برای من کار می کرد. من در بر داشت آن را آسان تر به تمرکز بر روی وظایف در مقابل من و استراحت برنامه ریزی شده به روز من یک ساختار خوب در حالی که کار از خانه.

از بسیاری از برنامه Pomodoro من تست تمرکز حافظ بود ساده ترین را انتخاب کنید تا. رابط کاربری آن روشن است و به خوبی طراحی شده اند وجود دارد هیچ تبلیغات بنر و شما می توانید نمودار که تجسم پیشرفت شما را. (این نمودار تنها بازگشت سه روز; اگر شما می خواهید یک تصویر کامل از پیشرفت های خود را, شما می توانید ارتقاء به Pro برای $1.99.) تمرکز حافظ نیز اشاره شما با اطلاعیه مانند “استراحت طولانی به پایان رسیده است. بازگشت به کار!” اینها به راحتی غیر فعال در صورتی که احساس می کند مانند درد نمیخورد اما من دوست داشتن گزینه.

که گفت:, آن را به سادگی ممکن است برای محدود کردن برخی از. شما نمی توانید برچسب های جلسات برای کارهای مختلف برای مثال و هیچ واقعی وجود دارد “to-do list” عنصر به تمرکز حافظ. این یک خالص روش Pomodoro timer برای بهتر یا بدتر.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد من قدردانی از تمرکز حافظ بود که آن را به شما نشان می دهد یک شماره بر روی آیکون برنامه برای چگونه بسیاری از دقیقه شما را ترک کرده اند در جلسه خود را. که راه شما می توانید وضعیت خود را در یک نگاه در واقع بدون باز کردن برنامه.

خط پایین: یک راه عالی برای شکستن روز خود را به تکه های قابل کنترل کار می کنند.

Toggl

 • چه آن را بزرگ برای: ردیابی زمان به صورت ساعت قابل پرداخت
 • موجود در: iOS, Android, Mac, برنامه افزودنی Chrome
 • قیمت: رایگان برای نسخه اولیه

Toggl یک زمان ردیابی کلاسیک. آن را نمی کند با استفاده از روش Pomodoro یا فانتزی تصاویری برای کمک به شما اقامت متمرکز شده است. Toggl به سادگی سیاهههای مربوط, چقدر زمان شما صرف در هر کار — یک ابزار ضروری برای کسانی که لایحه توسط ساعت.

موجود در دسکتاپ و نرم افزار تلفن همراه نسخه plus, افزونه های کروم و موزیلا Toggl اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد پروژه ها و مشتریان که در برابر شما پیگیری از وقت خود را. شما همچنین می توانید دیگر کاربران و به اشتراک گذاری گزارش ها و زمان سیاهههای مربوط با آنها. نسخه پرداخت می شود نیز ارائه می دهد گزینه ای برای ایمیل گزارش اضافه کردن فضای مجاز: نامحدود همکاران و مشخصات پروژه و کارمند سودآوری نمودار.

به عنوان خالص زمان ردیابی ابزار Toggl بهترین خارج وجود دارد. اما اگر ویژگی های مانند به انجام لیست و استراحت برنامه ریزی شده هستند و به همان اندازه برای شما مهم است شما بهتر است با یک فراگیرتر ابزار مانند TickTick یا متمرکز می شود.

خط پایین: راه بسیار خوبی برای پیگیری چقدر زمان شما صرف در انجام وظایف به ویژه برای مشاغل که لایحه توسط ساعت.

متمرکز می شود

 • چه آن را بزرگ برای: ساختار کار خود را بر روی مک خود را
 • موجود در: iOS, Mac
 • قیمت: رایگان برای نسخه اولیه $4.99 برای نرم افزار

متمرکز می شود همچنین با استفاده از روش Pomodoro برای مبارزه با اهمال کاری و بهره وری سوخت. این بهترین برنامه در نوع خود برای کاربران دسکتاپ اما متاسفانه تنها در دسترس در مکینتاش. من عاشق داشتن تایمر قابل مشاهده در بالای صفحه نمایش من در تمام اوقات به طوری که من می توانید ببینید چه مدت من تا به حال تا زمانی که من بعد شکستن.

تجربه هنوز جامد در تلفن همراه, اما اگر شما می توانید گوشی خود را از این معادله به طور کامل, شما به احتمال زیاد دیدن نتایج بهتر است.

تنها چیزی که در مورد سوالی که برایم ناراحت کننده بود که تبلیغات بنر در هر صفحه از این برنامه صرف نظر از اینکه شما با استفاده از دسکتاپ یا موبایل نسخه. اگر شما نمی خواهید برای دیدن این شما می توانید با خرید نسخه حرفه ای برای $4.99.

خط پایین: No-frills بهره وری برنامه که با این نسخهها کار بر روی مک.

بهترین نرم افزار برای کمک به شما در ایجاد عادات خوب

رگه

 • چه آن را بزرگ برای: کمک به شما چوب به اهداف روزانه خود را
 • موجود در: iOS, Android, Mac
 • قیمت: $4.99

یکی از برندگان اپل 2016 بهترین طراحی جوایز رگه یکی از محبوب ترین عادت-ساخت برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد. ایده این است که نسبتا ساده — اضافه کردن به دوازده وظایف روزانه شما می خواهید به چوب و خط خود را گسترش داده است و هر روز کامل شما آنها را — اما آن را اجرا زیبایی. بر خلاف بسیاری از, مدیریت زمان, برنامه رگه است که در مجموع شادی را به شیرجه رفتن.

من عاشق چگونه شما می توانید مجموعه ای خاص روز برای هر یک از وظایف خود را. اگر شما تنها ورزش در طول هفته به عنوان مثال شما می توانید تنظیم کنید که هدف از دوشنبه تا جمعه بدون اذیت نمودن خط خود را. آن را نیز به خوبی ادغام با اپل سازمان دیده بان. اگر به شما در تنظیم خاص اهداف سلامت مانند در حال اجرا از پنج مایل و یا راه رفتن 5,000 مراحل رگه به طور خودکار چک کردن این هدف برای شما.

متاسفانه رگه هزینه خواهد شد شما یک بار پرداخت از $4.99. وجود دارد مقدار زیادی از رایگان عادت ردیابی برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد اما به نظر ما ارزش آن پرداخت کمی اضافی برای چیزی است که شما در واقع استفاده از هر روز.

خط پایین: رگه ظرافت طراحی شده و لذت را به عنوان سمبل به زندگی روزمره خود را.

HabitMinder

 • چه آن را به صورترایگان ردیابی عادت
 • موجود در: iOS, Android, Mac
 • قیمت: رایگان برای نسخه اولیه $9.99/سال به صورت نامحدود

اگر شما نمی خواهید به پرداخت هزینه برای رگه های HabitMinder جامد جایگزین رایگان. شما می توانید انتخاب کنید از ده ها تن از پیش تنظیم عادات و یا سفارشی خود را. متاسفانه شما محدود به فقط سه عادات در نسخه رایگان اما شما می توانید ارتقاء به نامحدود برای $9.99/سال.

برای برخی از عادات شما می توانید به سادگی چک کردن “من آن را انجام داد!” را فشار دهید برای تکمیل آنها است. برای دیگران, شما می توانید لینک HabitMinder به سلامت خود برنامه انتخاب به طور خودکار ورود به سیستم هنگامی که شما مراحل روز خود را در یا مدیتیت برای 10 دقیقه.

به عنوان شما را از طریق اهداف روزانه خود را HabitMinder می سازد شما یک داشبورد خوش تیپ تصاویری برای نشان دادن پیشرفت خود را. دوباره, بهترین از این قفل شده است و در پشت HabitMinder را paywall اما من قدردانی چگونه شما هنوز هم می تواند احساس خوبی برای HabitMinder اثربخشی قبل از ارتکاب به هر گونه خرید.

خط پایین: HabitMinder است که به خوبی طراحی شده و سرگرم کننده برای استفاده است, اما شما مجبور به پرداخت برای بهترین ویژگی های آن.

حلقه Habit Tracker

 • چه آن را بزرگ برای: پیگیری پیشرفت خود را در عادات روزانه و اهداف بلند مدت
 • موجود در: اندروید
 • قیمت: رایگان

حلقه رایگان نرم افزار منبع باز (بدون تبلیغات) است که کمک می کند تا شما ساخت بهتر عادات و رسیدن به اهداف خود. این یکی از ترین دوست خوب مدیریت زمان نرم افزار در این لیست با 4.8 امتیاز در بیش از 30K بررسی در Google Play. متاسفانه, آن را در حال حاضر در دسترس بر روی دستگاه های که اجرا در iOS و یا دسکتاپ.

حلقه مانند یک لیست برای عادات روزانه شما می خواهید برای ایجاد. شما چک کردن کدام یک از آنها را شما تکمیل شده در هر روز و حلقه نشان می دهد پیشرفت شما را با گرافیک زیبا و آمار. شما می توانید جدا عادات خاص شما می خواهید برای بررسی در یا با مشاهده پیشرفت خود را به عنوان یک کل.

خط پایین: ظریف و موثر ترین راه برای ساخت بهتر عادات اما تنها در آندروید در دسترس است.

به دنبال منابع بیشتر برای کمک به شما اقامت سازنده است ؟ پیدا کردن اطلاعات بیشتر در منابع ما مرکز و follow us on Facebook و توییتر برای به روز رسانی روزانه.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>