شروع جدید بوت برند و به دنبال مشاوره

سلام

من به تازگی عضو این فروم به یادگیری کمک و به اشتراک گذاری تمام چیزهایی که مد مردان بود و من کنجکاو به شنیدن داستان آزمایشات سختی و مشاوره از اعضای که شروع مارک های خود را.

کمی در مورد من و پروژه.

من یک کارگزار املاک و مستغلات, تجارت, اما من همیشه دوست داشتم ، من خاطرات زنده پدربزرگم ظریف که من را توصیف به عنوان یک غیرمتعارف یک بن طلب که همیشه impeccably لباس مرتب و با یک جفت جلا “Botines” (چلسی, چکمه, چرم خاتم محبوب در آمریکای لاتین). که تصویر او بود که بذر است که به هنگام تولد به من دیوانه رویای شروع یک بوت با نام تجاری. بنابراین پس از سال ها که مایل به راه اندازی شرکت خود من, من در نهایت در زمان شیرجه رفتن و در ماه ژانویه این سال من به مکزیک نقل مکان کرد برای دریافت این پروژه از زمین. در فرآیندهای من شریک کوبا بمب که در سمت چپ او جزیره به دنبال به دنبال خود بوت ساخت رویا و ما با هم کار کرده اند سخت به آن را به یک واقعیت. ما برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه نوامبر سال 2020 اما این تاریخ است که نظری به خاطر همه چیز منم در حال حاضر اتفاق می افتد. ما برنامه ریزی برای راه اندازی با 4 مدل برای مردان و 4 زن از جمله محدود اجرا از سفر duffels (زمان وحشتناک برای تولید سفر duffels اما ما حداقل بسیار کم). آن زمان دشوار برای شروع یک کسب و کار جدید اما زندگی باید بروید و رویاهای نیاز به برآورده شود که من به ارمغان می آورد به این موضوع و تمایل به یادگیری از همه شما.

برخی از سوالات;

چه چیزی رو شما برای شروع شرکت خود را? آنچه شما انجام شد ؟ چه نوع از محصولات را ایجاد می کنید و چرا ؟ چه کار کرده و چه نیست در طول راه ؟ چه بودند و یا برخی از مشکلات کارآفرینان مشتاق در مد مردانه باید نگاه کردن است ؟ آنچه که باید یک تمرکز در آغاز ؟ آنچه باید اجتناب کنید ؟ چه شد خود را رسانه های اجتماعی استراتژی ؟ چه فعلی خود را درک بازار و آینده خود را?

هر و همه توصیه های مشاوره, پرسش و پاسخ نظرات و پیشنهادات استقبال می شود.

به سلامتی!

لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de