عضله & MACKAY – رسمی وابسته به موضوع

SF پیشنهاد منحصر به فرد سفارشی پیراهن.

سلام به همگی

من فقط می خواستم به این فرصت را به صحبت می کنند بیشتر در عمق در رابطه با ما سفارشی پیراهن برنامه (www.spierandmackay.com/made_to_measure.php)

الگوی/مناسب:
خود را سفارشی پیراهن الگوی تدوین شده است از ابتدا. در اصل شما باید خود را قرار دادی الگوی مشخص شده با نام شما بر روی آن نوشته شده. از آنجا که این, واقعا وجود دارد هیچ محدودیتی در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید برای پیراهن. یقه اندازه/اشکال را می توان به طور کامل سفارشی. ما می دانیم که بسیاری از دین در اینجا لذت بردن از سفارشی یقه!

از همه مهمتر شما می توانید تنظیم برای فردی خود را روی شانه های شیب/مربع و همچنین رول, وضعیت, و غیره. نتیجه نهایی این است که یک پیراهن است که متناسب با شما بهتر از هر چیز دیگری حلق آویز در گنجه خود را و به طور مستقیم منعکس کننده سبک شخصی خود را با سلیقه و ترجیحات.

کیفیت:
تمام عضله & MACKAY پیراهن ساخته شده توسط یک تیم کوچک از 2 و نسل 3 استاد پیراهن سازان در خود ما کارخانه کوچک در هند. هر یک با داشتن حداقل 12 سال تجربه. ما اکثر ارشد خیاط 38 سال تجربه.
تمام پیراهن های:
18-21 بخیه/اینچ, تک سوزن دوخت.
4 قطعه تقسیم یوغ.
الگوی تطبیق در سراسر.
16L – 3.2 mm مروارید سفید دکمه. (3.9 میلی متر سفید استرالیا MOP زودی در دسترس خواهد بود +10 دلار)
دست تبدیل درز یقه و کافهای.
Wendler آلمان خار Interlinings به عنوان یکی از بهترین در صنعت.
فولاد ضد زنگ یقه باقی می ماند بسته بندی جداگانه.

قلاده:
ما می دانیم که یقه خوب است که یک نقطه کانونی در هر دو نگاه از پیراهن و راحتی.
همانطور که ذکر شد قبل از همه قلاده را می توان به طور کامل سفارشی با این حال شما می خواهم. ما یک مجموعه ای به طور پیش فرض انتخاب شده است که زمان و کار خوبی برای استفاده روزمره است.
به عنوان یک پیش فرض ما یقه گروههای معکوس ذوب شده که در این گروه ذوب شده در خارج و نه در داخل به عنوان بسیاری از شرکت ها تمایل به انجام. مزیت آن این است که هر دو برتر راحتی و قدرت اضافه شده به نگه داشتن یقه بهتر است. و همچنین ما قطع درونی گروه کمی کوچکتر به طور طبیعی منحنی در اطراف گردن خود را به عنوان به خوبی به عنوان ایجاد یک شکل بهتر به قاب صورت خود را.

البته شما می توانید پیراهن خود را ساخته شده با سازمان ملل متحد-ذوب قلاده قلاده های بدون پوشش و یا ترکیبی که در آن گروه است که سازمان ملل متحد ذوب شده و برگ ذوب شده ، شما می توانید دیکته کردن دقیقا آنچه شما دنبال آن هستید.

ما سفارشی پیراهن رابط آنلاین است یک کار در حال پیشرفت است که ما آن را نگه داشته زوج را برای کاربر به طور متوسط. ما یک “یادداشت” بخش در منطقه پرداخت که در آن شما می توانید ارسال هر گونه درخواست خاص (inc. monogram). ما در حال کار بر روی یک رابط است که اجازه خواهد داد که برای تغییرات/انتخاب انجام می شود در همان زمان به منظور. متناوبا شما می توانید به سادگی شلیک یک ایمیل به [email protected] خود را با سفارش# و توصیه به جزئیات آنچه مورد نیاز است.

پیراهن قیمت در $79 & $99, همه گزینه ها گنجانده شده است.

به عنوان یک جدید, وابسته به ما خیلی دوست دارم برای شما به ما امتحان کنید و برای 30 روز آینده ما در حال ارائه $20 برای اولین بار پیراهن سفارشی با ما. به سادگی با استفاده از کد SFCUSTOM20, آوردن خود را سفارشی جدید پیراهن به 59 دلار یا $79 بود.

ما بیش از خوشحال به پاسخ به هر گونه سوال و خوش آمدید هر گونه بازخورد!

ریک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>