یدکی, جین, اول, کمیسیون, ژاپنی, جین MTM در مونترال)

سلام

من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن تجربه من با فراغت شلوار جین مونترال MTM جین/کت خانواده-متعلق به عمل است. من تا به حال لذت بردن از ملاقات با Prospero ری همسر و بچه اش. من در روند داشتن ژان ساخته شده است بنابراین انتظار می رود برخی از به روز رسانی به این پست.

اول بیایید قیمت از راه: 200CAD + مالیات برای سفارشی جفت شلوار جین. بسیار مناسب برای آنچه که شما دریافت IMO.

او تنها با استفاده از, ژاپنی, جین, از Kaihara, Kuroki و Nihon menpu.

او فقط چند رول در دسترس نیست اما می توانید در مورد هر چیزی از کسانی که میلز به عنوان طولانی به عنوان او احساس می کند او می تواند با استفاده از تمام پارچه رول برای سایر مشتریان (پس احتمالا فوق العاده سنگین وزن فوق العاده neppy یا بسیار ویژه جین). او فقط می تواند سفارش 59 متری رول و نمی خواهید به اتلاف هر چیزی.

او به نظر نمی رسد مانند یک پارچه مهره و یک انتخاب بسیار کوچک در فروشگاه است که به نظر می رسد عادلانه با توجه به حجم عملیات. در انتهای دیگر به نظر می رسد او بسیار با جزئیات گرا در ساخت خود را.

او با استفاده از دوخت ماشین میتسوبیشی برای زنجیره بخیه (او است که به دنبال در یک اتحادیه خاص).

صحبت کردن با او بود و من فکر کردم من می خواهم او را امتحان کنید و گزارش. من پرشور در مورد لباس پوشیدن ترکیبی از sartorial لباس با الهام, اما همچنین می خواهم به سرمایه گذاری به workwear از زمان به زمان. من در حال حاضر آشنا با بالا پایان, ژاپنی, جین (یا به این دلیل من می توانم آنها را دست اول و یا آنها را امتحان کنید و یا دانش جمع آوری شده از اینترنت) و چند شلوار جین با کیفیت (یک Momotaro یک Blackhorselane یک زن و شوهر از nudies).

ایده من این بود یک جفت شلوار جین با الهام از فهرست لویس (1947). من یک repro متعصب حتی اگر من مانند پرنعمت الهام گرفته از لباس, بنابراین من نمی خواهم کامل repro (اگر چه من مطمئن هستم که شما می توانید از یکی از ساخته شده اگر چیزی که شما).

من رفتم با یک نسبتا بالا آمدن پای راست مناسب با استفاده از یک Kaihara 14.5 اونس جین. من هیچ الگوی جیب مس پرچ شده (مخفی در پشت جیب), دکمه, پرواز, راه راه پنبه نیم جیبی پوشش در جیب پشت سفید کلاسیک ژاپنی پنبه آلی کیسه جیب در جلو و کلاسیک طلا دوخت.

هیچ چیز علاقه داشتن به چیزی ساده و آسان برای پوشیدن دارم. او به من نشان داد برخی از جفت او با قطع به جای قفل دوخت همراه داخل پا درز. همه چیز بسیار تمیز و به خوبی ساخته شده است. او همچنین به من نشان داد برخی از کاپشن و کاری که با سهولت پشت شلوار جین با خارجی معلق دکمه.

آن آغاز شده و با تلاش بر روی یک جفت سعی کنید در شلوار. او نمی باید هر 30 اندازه چپ تا شما ببینید من پوشیدن 31 بر روی تصاویر از این رو نه چندان مناسب کامل. آن را در حال حاضر بسیار خوب است و اگر ما فقط به حال برای ایجاد تنظیمات جزئی به جا. من متاسفانه نمی کند به اندازه کافی تصاویر از آنچه او می تواند انجام دهد در نمونه شلوار جین او به من نشان داد. برخی از مسائل بسیار بد بو اما کسانی هستند که خواسته های مشتری است.

من امیدوارم که این علاقه خود را گرفتن و به روز رسانی خواهد شد با عکس های بیشتر از ساخت (او را برای من ارسال ویدئو) و از محصول به پایان رسید.

با تشکر برای خواندن!

آلبوم:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>