SpaceX انتشار مبتنی بر وب شبیه ساز برای متصل کردن اژدها 2 با ایستگاه فضایی بین المللی

spacex-dock-with-the-iss.jpg

این یک لینک به SpaceX وب مبتنی بر شبیه ساز طراحی شده به “آشنا کردن شما با کنترل واقعی و رابط کاربری استفاده شده توسط فضانوردان ناسا به صورت دستی خلبان SpaceX Dragon 2 خودرو به ایستگاه فضایی بین المللی” احتمالا در مورد شما تا به حال به آن را انجام دهد خودتان روزی به دلیل فضای خود را خلبان overdosed در glitterstim. این واقعا نیست که دشوار است — من آن را در اولین تلاش من درست مثل من همیشه در پارکینگ موازی. “شما شکست در آزمون رانندگی خود را سه بار.” من گریه بار سوم من را. هنوز هم این بود که راه آسان تر است. “شما سقوط به علم ماژول در سرعت کامل در تلاش برای انجام هر بشکه رول.” *شانه* سرحال به من گفت.

با تشکر از Hittman که موافق SpaceX باید ارسال هر کس که با موفقیت کامل شبیه سازی یک مقام رسمی Xtronaut’ دشنه یا پین.

ادامه مطلب: انفجار, رانندگی, چیز, هک آره من بارانداز این مادر هیچ مشکل این است که موشک براوو به iss آمده در iss ما در مورد به لمس ته ایستگاه فضایی بین المللی iss آنلاین, شبیه سازی, شبیه ساز, spacex, اینترنت, به بی نهایت و فراتر از آن!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>