برای تلفن های موبایل راست: دو مست, آرکانزاس, مردان بازداشت و پس از گرفتن نوبت تیراندازی به یکدیگر با پوشیدن جلیقه ضد گلوله

bulletproof-vest-fun.jpg

50 سال پیر چارلز یوجین فلک و 36 سال کریستوفر هیکس از آرکانزاس ظاهرا دستگیر سال گذشته پس از گرفتن خوب و مست و گرفتن نوبت تیراندازی هر یک از دیگر در حالی که با پوشیدن یک جلیقه ضد گلوله. در حال حاضر که — که فقط برای تلفن های موبایل مانند سرگرم کننده پر از شنبه بعد از ظهر به من. جزئیات (از جمله انت coverup داستان!) در حالی که من شروع به قیمت گذاری زره بدن در eBay:

با توجه به استشهاد یک معاون با بنتون شهرستان کلانتر دفتر اول مصاحبه فلک پس از او در بیمارستان بستری شد اواخر یکشنبه شب. انسان بنا به گزارش ها تا به حال یک نقطه قرمز در قسمت بالای قفسه سینه اما سعی کردم به درست کردن استادانه درست شده داستان پوشش برای آسیب, پلیس گفت:.

به گزارش 5News (KFSM-TV) فلک ادعا کرد یک “دارایی” تا به حال او را به پرداخت 200 دلار برای محافظت از. او گفت که جفت ملاقات یک مرد دیگر در حدود 10 p. m. و به پایان رسید تا در یک جنگ با تفنگ یا تپانچه.

50 سال گفته معاون او چندین بار اما بازگشت عکس فرار کرد و در یک ماشین. او گفت که او به بیمارستان منتقل شد و توسط به اصطلاح دارایی. بعد از او پذیرفته ساخت تا داستان در تلاش برای محافظت از خود را دوست Northwest Arkansas Democrat-Gazette گزارش شده است.

با توجه به استشهاد او تایید آنها نوشیدن و بازی کردن با یک گلوله-مقاوم در برابر جلیقه. پس از درخواست هیکس به او شلیک شد آمار در قفسه سینه با یک .22 کالیبر تفنگ نیمه اتوماتیک ترک خوانده شده را علامت.

رسانه های محلی خروجی KARK-تلویزیون گزارش فلک اظهار داشت که او تا به حال مانده است “عصبانی” در مورد صدمه و پس از آن “تخلیه کلیپ” به هیکس که در این مرحله بود که با پوشیدن جلیقه. دوستان زده شد و پنج بار ، خوشبختانه هیچ کدام از این گلوله ها سوراخ مواد.

“خوشبختانه هیچ کدام از این گلوله ها سوراخ مواد؟” ما در حال صحبت کردن در مورد تنها برای هیکس درست است ؟ مانند نه برای بقیه بشریت است. من تصور داروین است لگد زدن خود را برای خواب از طریق این جنگ با تفنگ یا تپانچه در N. O. K. A. Y. کررل. منظورم این است که برخی از جدی بازی کردن با آتش است. و شما می دانید که چگونه من احساس می کنم در مورد بازی با آتش است. “آیا آن را مگر اینکه شما می خواهید به زمان زندگی خود را.” این زندگی من creed.

با تشکر از لوکا که موافق این طراوت را برای دیدن برخی از مردم هنوز هم می دانم که چگونه به یک زمان خوب است.

ادامه مطلب: bang bang she shot me down bang bang من به آمار زمین bang bang my baby shot me down, مشروب و اسلحه داروین مست و تیراندازی به یکدیگر فکر نمی کنم من همیشه مست که عیسی را بر چرخ در ضمن در آرکانزاس, تیراندازی, همه چیز برای تلفن های موبایل راست که چک تکواندو اشتباه است با شما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>